מה לעזאזל היא בניה?

(וידאו בתחתית)

אם אי פעם נסעת לרוסיה, תבין בדיוק מהי בניה. Banya (баня) הוא בית המרחץ הרוסי המקובל, כמו גם לאורך כל השנים, הוא בסופו של דבר היה חלק ניכר מחיי היומיום ברוסיה. בדומה לחמאם בטורקיה, בניה היא סאונה/בית מרחץ חמה וטובה מעורבבת באחת.

היסטוריה של הבניה:

Banyas Go שיטה חזרה לתקופות הרומיות, כמו גם הותאמו לשיטת החיים הרוסית, הטורקית, הפינית, המקדונית והסרבית במשך למעלה מאלף שנה. Banyas נדונו בשירי אנשים רוסים ותיקים, חרוזים משתלות כמו גם דברי הימים המתוארכים למאה ה -9 א.ד. רוסיה כמו גם לא לספוג באחד מבתי המרחץ העתיקים האלה!

איך נראית בניאס?

בדרך כלל בניה מורכבת משלושה חדרים, חדר המתנה, חלל רחצה כמו גם סאונה. מספר רב של בנייה קונבנציונאלית הם מיקום משביע חברתי עבור המקומיים, כמו גם ניתן לגלות אותם בכל עיר, כפר או עיר רוסית. החללים עשויים לעתים קרובות לחלוטין מעץ, השומר על הלחות כמו גם מספק את המרחב ניחוח טבעי. החום מיוצר על ידי תנור עץ קונבנציונאלי כמו גם תערובת סלע חם כמו גם יש במקרים מסוימים תערובת של תמציות ארומתרפיה שנוספו לסלעים כדי לייצר ניחוח חזק כמו גם הרפיה בחדרים.

הבניה הרוסית המהבילה
האם אני לבד או עם אנשים אחרים?

ובכן זה תלוי לחלוטין באיזה סוג של בניה אתה מבקר. המטייל בניאס שניתן לגלות במלונות כמו גם בבתי הארחה, הם בדרך כלל יוניסקס כמו שאתה יכול בדרך כלל לחכור את כל הבניה לעצמך או לקבוצה קטנה. אם אתה הולך לבניה ציבורית, צפה להסתובב עם הרבה רוסים עירומים שיצליחו את עצמם, כמו גם ככל הנראה, עם ענף של עלים ליבנה לבנה, אלון או אקליפטוס.

כיצד אוכל להשתמש בבניה?

בבניה נפוצה אתה נכנס לאזור החלפה/המתנה בו אתה מבטל את כל הבגדים שלך כמו גם מתכונן לחדר הרחצה. כשאתה מתפשט אתה יכול להיכנס לחלל הרחצה בו יהיו חמים כמו גם מים צוננים. לתהליך הניקוי אתה יכול לערבב את החם כמו גם צונן לטמפרטורה המועדפת שלך, כמו גם לנצל את המכולה כדי לשפוך אותו על עצמך תוך כדי ליהנות מ”מקלחת דלי “חמה. לאחר מכן תוכל להיכנס לסאונה החמה בה אתה יכול לשבת כל עוד אתה רוצה (או מוקצה לך כשאתה משלם עבור הכניסה). ממש כאן תוכלו להצליף את עצמכם עם הענפים שנרכשים בדרך כלל לפני שאתם נכנסים לסאונה. עלים של ענפי ליבנה לבנה, אלון או אקליפטוס פילינג פילינג תוך שחרור כימיקלים ניקוי לנקבוביות שלך, מה שלא רק מסייע במחזור הדם, אולם גורם לעור חלק להפליא כמו גם לרך.

מחוץ לבניה רוסית

הכל בוצע!

כשאתה מסיים רחצה, מכה את עצמך כמו גם אחרים עם מקל כמו גם שטיפה, אתה יכול לחזור לחלל השינוי כמו גם להתלבש. אתה פשוט שמח בבניה הרוסית שלך! זו באמת חוויה מרתקת במיוחד כמו גם מרתקת. זו אפשרות נהדרת להתערבב כמו גם לשוחח עם המקומיים (מקומיים עירומים) כמו גם להבין אותם.

עיין בסרטון הבניה הרוסי שלנו לקבלת מידע נוסף!

איך אתה מרגיש להכות את עצמך עם זרים עירומים בסאונה? השאירו תגובה למטה!

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו וכן לרכוש מאותם קמעונאים.