15 הדברים הטובים ביותר לעשות באנאפוליס, (MD) מרילנד

אנאפוליס היא עיר הבירה של מרילנד והיא בקלות אחד הדברים המעניינים ביותר לעשות במרילנד. זה הרבה פופולרי בזכות הבניינים ההיסטוריים שלה מהמאה ה -18. אנאפוליס היא גן עדן לאנשים שאוהבים מבנים ישנים ולומדים על היסטוריה.

יתר על כן, זה גם בית של רחובות לבנים שובה לב מרופדים בחנויות ומסעדות מיוחדות, כך שלעולם לא תהיה הפסד לדברים לעשות באנאפוליס, MD.

טיול בעיר השובבת של אנאפוליס שווה את זה גם אם רק לזמן קצר. תוכלו לראות הרבה מקומות וציוני דרך היסטוריים, גנים מדהימים ונופים סנסציוניים. וודא שטיול באנאפוליס נמצא ברשימת הדלי שלך!

עכשיו לעולם לא תפסיד מה לעשות באנאפוליס, (MD) מרילנד!

תוכן העניינים

15 דברים לעשות באנאפוליס, (MD) מרילנד

1. מחוז היסטורי של אנאפוליס
2. האקדמיה הימית האמריקאית
3. בית מדינת מרילנד
4. סמטת אגו
5. גן ויליאם פאקה
6. שביל B&A
7. פארק מים שקט
8. אנדרטת קונטה קינטה – אלכס היילי
9. כנסיית סנט מרי
10. פארק סנדי פוינט סטייט
11. מוזיאון Banneker-Douglass
12. בית המונד-הרווד
13. אנדרטת מלחמת העולם השנייה של מרילנד
14. אנדרטת Thurgood Marshall
15. שוק האיכרים ההולנדי של פנסילבניה
16. מצא לינה באנאפוליס, מרילנד
מה לעשות עם 3 ימים באנאפוליס, מרילנד? יום 1 באנאפוליס MD
מחוז היסטורי של אנאפוליס
האקדמיה לחיל הים האמריקני
יום 2 באנאפוליס MD
בית מדינת מרילנד
אנדרטת תורג’וד מרשל
שביל B&A
יום 3 באנאפוליס MD
גן ויליאם פאקה

שאלות נפוצות על MD Annapolis

15 דברים לעשות באנאפוליס, (MD) מרילנד

1. מחוז היסטורי של אנאפוליס

תמונה מאת איליס וויטני CC על ידי 2.0

טיול נהדר למרכז העיר אנאפוליס הוא דרך נהדרת לבלות זמן. מסעדות, פאבים והרבה חנויות מיוחדות. מחוז היסטורי זה הוגדר כמחוז ציון דרך היסטורי לאומי בשנת 1965. כתוצאה מכך תופתעו מההיסטוריה העשירה של העיר. הוא מאוכלס בבניינים מהמאה ה -18 עם ארכיטקטורה סנסציונית.

סיור מוצע: חקור את ליבו של אנאפוליס

2. האקדמיה הימית האמריקאית

צילום מאת pingnews.com CC על ידי 2.0
ביקור חובה הוא האקדמיה הימית של אנפוליס בארה”ב. הקמפוס עצמו מקסים ועשיר בהיסטוריה, בעוד שארכיטקטורת הבניין תשאיר אתכם ביראת כבוד. קח טיול הליכה מודרך של הקמפוס כדי ללמוד הרבה יותר על ההיסטוריה של האקדמיה הימית.

סיור מוצע: סיור מסוק בולטימור ואנאפוליס סקייוויי

3. בית מדינת מרילנד

צילום מאת M01229 CC על ידי 2.0
בית מדינת מרילנד הוא הבירה העתיקה ביותר שעדיין נמצאת בשימוש בארצות הברית, מה שהופך את אחד הדברים ההיסטוריים ביותר לעשות באנאפוליס. החלק החיצוני והפנים של הבניין מפוארים. עם כניסתם תוכלו לראות את הסנאט, את לשכת הבית ואוספים היסטוריים אחרים. כתוצאה מכך, הטיול עשוי לארוך עד 30-40 דקות.

4. סמטת אגו

צילום מאת נילס אולסון CC BY-SA 2.0
כדי ליהנות מהנופים הטובים ביותר של נמל אנאפוליס, עליכם לצאת לעמק האגו, שם יש המון סירות לראות. זה המקום הטוב ביותר לשבת ולבעוט לאחור תוך כדי נהנה לבדוק סירות שמגיעות והולכות. בינתיים, ישנן מסעדות סמוכות למקרה שתרעב.

5. גן ויליאם פאקה

צילום מאת דייוויד ברון CC BY-SA 2.0
הבעלים לשעבר של אחוזה זו של המאה ה -18 באנאפוליס, מרילנד היה חתימה על הכרזת העצמאות. יתר על כן, הוא היה גם מושל מרילנד. הוא נבנה בין 1763 ל- 1765. הגן מקום נהדר למבקרים. לכן, אל תשכח להביא את המצלמה שלך מכיוון שהמקום ממש ציורי.

6. שביל B&A

מסלול נהדר שיהפוך את טיול אנאפוליס שלך אפילו הרבה יותר בלתי נשכח. הרבה יותר מכך, השביל מספיק זמן כדי ליהנות מהמסע ולראות נופים מדהימים. התחל מפרבריו של אנאפוליס לשדה התעופה BWI. במסלול זה אתה יכול ללכת ללכת, לטייל או לרכוב על אופניים. לא משנה מה תבחרו כולם מציעים חוויה נהדרת.

7. פארק מים שקט

צילום מאת Mr.Tindc CC BY-ND 2.0
פארק שכולם במשפחה יכולים ליהנות ממנו. כשאתה נכנס פנימה תראה מזרקות, בריכות קטנות, גזבים, גשרי הליכה ושבילים. אתה יכול גם לנסות קיאקים לחוויה נוספת. הפארק הזה הכי טוב לפיקניק אז תביא איתך הרבה אוכל!

8. אנדרטת קונטה קינטה – אלכס היילי

צילום על ידי שימור מרילנד CC BY-SA 2.0
אנדרטה זו מוקדשת לסופר אלכס היילי. הפסל מציג אותו קורא את הרומן הפופולרי שלו ‘שורשים’ לקבוצת ילדים. קח רגע להעריך את הפסל ואת ההיסטוריה הספרותית של אנאפוליס.

9. כנסיית סנט מרי

צילום מאת דון קאסאק CC BY-SA 2.0
הערעור והארכיטקטורה ההיסטורי של הכנסייה הזו ישאירו אתכם ביראת כבוד. החיצוני, הפנים, חלונות הזכוכית הוויטראז ‘והתקרות. הכל בכנסייה הזו נפלא. יש כאן חוויה נפשית על ידי השתתפות במיסה.

10. פארק סנדי פוינט סטייט

צילום: בן שומין CC BY-SA 2.0
עבור חובבי החוף, סנדי פוינט ביץ ‘משתמש באחד הדברים הכי מהניםnull