נוסע בהונג קונג: האי לנטאו

בבוקר השני בהונג קונג בחרנו במעלה הדרכונים שלנו בסך הכל עם הוויזה הסינית החדשה שלנו! שתי המדבקות בגודל עמוד מסמנות את חותמת ה -80 בדרכונים שלנו, כמו גם זה רק מהטיול הזה! הדרכונים שלנו מהטיול האחרון שלנו תוקפו כך שהם ארוזים איפשהו. התבוננות בדרכונים שלנו עכשיו מסתכלת לאחור על כמעט 16 חודשים של נסיעות נרחבות כמו גם מרגשות, נהדרות, כמו גם מתסכלות, מדהימות כמו גם מדהימות. נסיעות טהורות.

אהבנו כל רגע מזה כמו שהוא עדיין לא נגמר. מדבקת הוויזה הסינית הקטנה הזו מזכירה לנו שיש עוד מדינה אחת, עוד חודש אחד, כמו גם חוויות רבות נוספות שעדיין היו לפני שנשנה את אורח חיינו כמו גם מתחילים את חיינו החיים בחו”ל. לפני סין עדיין נאלצנו לעלות על הונג קונג, ולכן החלטנו לעבור לאי לנטאו כדי לבדוק את בודהה הברונזה הגדול ביותר בעולם.

ראינו המון בודהות בימינו עכשיו, ראינו את הבודהא הגבוה ביותר, הבודהא הגדול ביותר מצופה זהב, הבודהא הגדול ביותר … כמעט כל הבודהא שאנו יכולים להתמודד איתם. אנו מבינים את בודהה כל כך טוב שסיפקנו לו כינוי, אנו קוראים לו טלפון. ככל הנראה כינוי שהנזירים לא היו מאשרים לו, אולם האם הם ראו את כל הבודהות הגדולות ביותר כמו גם מבינים אותו כמונו? לא סביר. לקחנו שוב את קו המטרו היעיל להפליא, הפעם סביב כל השיטה לאי לנטאו.

כניסה למנזר כמו גם לבודהה
כשמגיעים לאי, כך גם מזג האוויר הגרוע. נראה שזה עומד בנו לאחרונה זה הפסיק להטריד אותנו עכשיו. ללא כיסוי הענן, ההסתובבות בעיר תהיה חמה באותה מידה, ולכן אנו מעריכים את העננים כל עוד הם לא גשמים עלינו. וזה מה שהם התחילו לעשות כשהתקרבנו לבודי הברונזה הענקיים. למזלנו כשהגענו לראש 100 המדרגות לערך כדי להגיע לבודהה, העננים נפרדו כמו גם הגשם שמרו, די הרבה זמן כדי להשיג כמה תמונות. למרות שראינו הרבה אמצעים בימינו, זה עדיין היה מרשים. היושב על גבי גבעה שלווה כמו גם שלווה המשקיפה על עמק עצום כמו גם מנזר מגולף בקפדנות, הדבר היחיד שלקח מהחוויה היה קבוצות הסיור הסיני.

המדרגות כמו בודהה הברונזה הענקית

נוף למנזר מבודהא … ענני גשם מתנשאים מעל לתקורה

בודהה יושב

הפנים של בודהה

כשעזבנו את בודהה הברונזה הענקית, אחד ממדריכי הטיולים ראה אותנו ללא קבוצה כמו גם כנראה שהנחה שהיינו אבודים כמו גם מפוחדים. היא מיהרה אלינו כמו גם הודיעה במבטא קומתי חזק שהיינו צריכים ללכת למופע הנזיר של קונג פו. גילינו שעצמותיו של בודהה הועברו להונג קונג בפעם הראשונה מזה שנים רבות, ולכן כדי לחגוג את המנזר המוצג על מופע הטכניקות שלהם.

נכנסנו לצפות לאיזה מופע של קונג פו מזויף גבינה, אולם זה בסופו של דבר היה מרהיב! זה היה תערובת בין Cirque de Soleil כמו גם לילד הקראטה. היו כמה אקרובטיקה מדהימה, כמה מצגות נשק כמו גם חבר’ה שברו קורות פלדה על מצחיהם. בכלל לא סביבת הזן שניתן היה לצפות לו כשנכנסים למקדש בודהיסטי, בכל זאת מבדר.

אקרובטים סיניים
עד שהמופע הסתיים, הגשם חזר כמו גם מיהרנו חזרה לאוטובוס כמו גם הפכנו את השיטה שלנו לקולון. כשחזרנו לעיר היה חשוך כמו גם הזמן ללכת לראות את המופע האור. חופי הדרום של קולון פוינט מעבר לנמל ויקטוריה לעבר האורות המרהיבים של קו הרקיע של הונג קונג. האורות השגרתיים בבניינים הספיקו כדי לרגש כל סוג של חובב נוף עירוני, אולם הקונגרס של הונג אוהבים להעלות אותו בחריץ עם הרבה נוריות LED משנות צבע.

המופע נעלמה עם איזו מוזיקה מעוותת שחגורה על ידי סטודנט במכללה אקסצנטרית. הגרלה האמיתית למיקום היא התפאורה שלו על הנמל כמו גם “שדרת הכוכבים” הארוכה והמרוקקת שלו, הונג קונגרים מטפלים בסך הכל של הוליווד עם ברוס לי כמו גם ג’קי צ’אן; למרות שלא יכולנו לגלות את הכוכבים שלהם מכיוון ששמותיהם האמיתיות אינם קרובים לאמריקאים שלהם.

נוף לאי הונג קונג בשדרת הכוכבים

במבט לאחור על האי הונג קונג בלילה

מלון חצי האי במים

בסך הכל הונג קונג היה Gמחדש. אנחנו אוהבים ערים כמו גם זו הייתה אחת הערים הגדולות, הנקיות ביותר, כמו גם מאורגנות שהיינו בהן. יש לו כל מה שאדם עשוי לדרישה כמו גם יותר כמו גם את התפאורה שלו על המים מספקים לכל חופיו איכות גבוהה מסנוורת הייחודית לארכיפלג מטרופוליטן זה. עם כל כך הרבה איים, בהחלט יש לנו רק טעם להונג קונג, אולם בכך שזה היה רכזת העברה מזרחית כה גדולה, אני בטוח שנחזור לראות עוד.

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנו מבצעים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.