סיכום חודשי של AK: אפריל 2020

קייט הרפתקנית מכילה קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

האם זה רק אני, או שהחודש זה מהיר במיוחד? מרץ 2020, החודש בו נגיף Coronaverus התרחש מאוד, היה החודש הארוך ביותר בחיי. אני יודע שזה היה גם עבור רבים מכם. לשם השוואה, נראה כי אפריל עבר בעוד 10 ימים.

החודש ההחלטה הקשה ביותר בחיי – אם להישאר במקסיקו סיטי או לחזור הביתה לבוסטון – הגיעה לסיומתה. אני ממש לא רוצה לנתח מחדש את ההחלטה הזו, מכיוון שהיא הייתה מייסרת, אבל אני מרגיש שאני הרבה פחות לחוצה עכשיו מאשר הייתי בתחילת החודש.

אני יודע שיש לי מזל שדברים לא קיבלו תפנית לגרוע מכל החודש – לא בשבילי, לא למשפחתי. בואו נשבר את הכל.

יעדים שביקרו בהם

מקסיקו סיטי, מקסיקו
קריאה, מסצ’וסטס, ארה”ב

החג הזה במקסיקו סיטי היה גולת הכותרת העצומה של החודש.
עיקרי הדברים

כל מי שאני אוהב בריא. לאף אחד במשפחתי לא היה קוביד -19; בעוד שחלק מחבריי יש, הם נמצאים בשלבים שונים של התאוששות. בכנות, כל השאר החודש מחוויר בהשוואה לזה, ואני מקווה בכנות שזה יישאר המקרה.

השקה מהנה ומוצלחת של פטרון. זה עבר הרבה יותר טוב ממה שציפיתי. עוד על זה למטה.

ארוחת ערב מפוארת בבית במקסיקו סיטי. צ’רלי ואני לרוע המזל לא הגענו לאכול בפוג’ול ובקווינטוניל כמו שתכננו, אבל הוא גילה אירוע מיוחד בעיר-ארבע מסעדות יוקרתיות עבדו יחד, ויצרו תפריט טעימות מרובה מנות כדי ליהנות בבית!

האוכל היה כל כך טוב, והיה המון ממנו (כמו גם שני בקבוקי יין מעולים ובקבוק טקילה מפתיע). אכלנו את זה על שתי ארוחות. בורטה, סביצ’ה, סלק עם גבינת עיזים, סלמון, שומה בקר, עוגת גבינה, כמהין שוקולד …

צופה בעץ מוריד. הייתה לנו סופת רוח במסצ’וסטס ואחד הנפגעים היה עץ ירוק -עד מסיבי בסמוך. זה נפל על הגדר שלנו; יש לנו מזל בטירוף שזה החמיץ את הבית. עם זאת, הצפייה בעץ מורידה, מסוררת ומטסה, מסתובבת באוויר ממנוף, הייתה האמת האקשן המרגש ביותר שהשכונה ראתה בחודשים. איחלתי שאחיותיי הקטנות-כמו-אחיות היו שם; הם היו אוהבים את זה!

האביב הולך. מזג אוויר אביב יפה בניו אינגלנד נמשך בדרך כלל כשבוע, מכוסה בין חודשים של קדרות, אז אני נהנה מהעצים הפורחים והשמש ככל יכולתי. לפני כן אהבתי את הטיולים שלנו סביב אונידה אמסטרדם במקסיקו סיטי.

לקחתי את הטמפרטורה שלי פעמיים ביום במשך שבועיים אחרי שחזרתי הביתה ממקסיקו.
אתגרים

אי הוודאות המוחלטת של הזמן הזה. יותר מכל, האימה של מגיפה זו אינה יודעת דבר – כאשר הדברים ייפתחו, כאשר הכנסותי יחזרו, כאשר הגבולות יאפשרו לזרים לעבור. כאשר יהיה לנו חיסון.

בנוסף היה קשה להיות במקסיקו עם צ’רלי, לנסות להבין מתי לעזוב, ולדאוג ללא הרף אם הטיסות שלנו יבוטלו וכמה גרוע זה הולך להשיג. כשעזבנו, כבר לא הצלחנו לצאת לקניות במכולת, אם כי עזבנו לפני שבתי החולים הפכו צפופים. קיבלתי את טיסת הצהריים האחרונה למיאמי; צ’רלי קיבל את אחת הטיסות האחרונות לאירופה.

החלק הגרוע ביותר הוא מופרד מהבחור שלי ולא לדעת מתי אוכל לחזור לפראג ולהתחיל בתהליך קבלת רישיון סחר צ’כי לעסק שלי. הצ’כיה עושה הרבה יותר טוב ממדינות רבות אחרות, והם לאט לאט מתחילים להיפתח מחדש, אך עדיין אין מילה מתי זרים יוכלו להיכנס שוב.

אירועים שבוטלו. כולל חתונה של שני חברים יקרים.

טס הביתה ממקסיקו סיטי לבוסטון. זה היה מסע מאתגר ולעתים קרובות מפחיד, ודאגתי כל הזמן. כתבתי על זה במדיה החברתית ולקחתי המון קטעי וידיאו, אז אני הולך להרכיב את הסרטון ברגע שאני לומד כיצד לערוך וידאו נכון …

הסגר קפדני למשך שבועיים. אמנם אין חוק המחייב זאת, מסצ’וסטס מבקשת מאנשים מהבית להישאר בביתם במשך שבועיים לאחר נסיעות בינלאומיות ולעקוב אחר הסימפטומים שלהם. זה לא היה קשה לי (למרות כל הנסיעות, יכולתי בקלות להיות נזיר), אבל להיות מנותק מבחוץ היה קשה. יש לי הרבה אהדה לחברי בניו יורק שנתקעו בדירותיהם הזעירות.

ערפל מוחי. מאז שחזרתי הביתה ממקסיקו, אני מתקשה מאוד לעבוד. אני לא יכול להתמקד בשום דבר; התחלת יום עבודה כל כך קשה. אני חביב לעצמי ומקבל את זה שזה אפקט של טראומה, אבל אני מקווה שזה יקל בקרוב.

שלג ב -18 באפריל. ברצינות! זה שלג באפריל מדי פעם, אבל לעולם לא מאוחר !!

שערות אפורות יותר. שלושה חדשים הבחינו בכתר שלי, אחד מצדי. אני בשלום עם זה. לא עוד לרטוט אותם; הםnullnull