שקיעה הולכת באל נידו, פאלאוואן

משם עמדתי, אני יכול לראות את השמש מציירת את העננים ורודים כשהתחיל לנשק את האופק. המטייל הרע הלך עם חברים לחוף הים, כמו גם ההתרגשות שלנו עולה על גדותיו עם כל צעד לעבר החוף. ככל שרעש הגלים הגמלאים את שם הים התגבר, האמין בצפייה בשקיעה באל נידו נתן לי צמרמורת. לא עבר זמן רב עד שהבנתי שזה לא יקרה. אחד הצוקים לאורך מפרץ בייקוט היה חוסם את השמש. ובכל זאת, ישבנו על החול כמו גם הדבקנו את עינינו לשמיים כשכחול נראה לוורוד.

העיירה El Nido המתאימה שוכנת לאורך מפרץ אל נידו, בסמוך למפרץ Bacuit, המנוקד במספר איים המייצרים נוף מרהיב. הייתי במספר חופים בולטים במדינה כמו גם פעמים רבות שהטרידתי על ידי אנשי סירות המספקים טיולים כמו גם טרמפים. זה לא התרחש באל נידו. היינו פשוט שם צופים בים כמו גם בשמיים כמו גם בחול, כמו גם נהנים מהזמן שלנו. חוף זה הוא חלק מברנגאי בואנה סויטה, אחד מארבעת הכפרים המרכיבים את פובלקיון העיירה.

בזמן שהשמש התחילה להתקשר לזה לילה, הסרתי את נעלי הבית וגם את הרגשתי את החול כמו גם את הגלים על רגלי. החול לא היה עדין או לבן כמו זה באי פנגלאו בבוהול או בורקאי, אולם הוא היה מספיק גדול למטייל שרוצה להתחבר עם הטבע. הנוף בלבד גרם לי לרצות לעבור לאל נידו לתמיד. זה היה כל כך יפה. כשהתחיל להחשיך, בחרנו ללכת כמו גם לחפש אכסניות בהן אנו עשויים לבלות את כמה הלילות הבאים.

מהחוף קיבלנו הצצה נהדרת של מלונות/אכסניות על שפת הים. פעמים רבות עצרנו כמו גם ביררנו. דילגנו על האחרים כמו שהבנו שהם יקרים לנו באותה מידה רק על ידי התבוננות בהם.

הנוף של האיים הקרובים הוסיף לאווירת המסעדות בשורה לאורך המפרץ. שולחנות הוקמו על החוף באזורים מסוימים. נרות הוטלו. מוזיקה הופעלה.

מכיוון שהסתכלנו על מסעדה אחת אחרי השנייה, הבנו שרבים מהלקוחות באזור הם זרים. למעשה, גילינו את עצמנו את התיירים הפיליפינים היחידים בכל מקום שהלכנו. מילים אירופיות – אנגלית, דנית, גרמנית, צרפתית – מילאו את האוויר.

חוף אל נידו פובלקיון
כשהגענו למסעדה הרחוקה ביותר בה רקד דגל דנמרק עם הרוח, בחרנו שהגיע הזמן לבחור את המיקום לארוחת ערב. חזרנו אחורה כמה צעדים למסעדה אחת נוספת כמו גם ישבנו ליד שולחן מאחורי לוח גיר עם שעה מרוצה שנכתבה עליה. הלילה, אנו אוכלים כמו גם שתייה כמו גם השתכרו. כמו גם נלך לאיבוד ב”המכר ועם זאת זר “מקבל את אל נידו, כאשר השמיים הוורודים נבלעים על ידי החושך.

מלונות מובילים כמו גם אתרי נופש באל נידו

כפי שקיבלו לקוחות Agoda.

אתר הנופש של דולי ביץ ‘. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

הוסטל מעצבי ספין – אל נידו. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

מלון Cavern Pod ובית קפה מומחיות. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

אתר הנופש אנג’לנידו. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

מלון קונה. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

Search for much more Palawan Resorts!

הצעות נוספות ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

Bacuit Grill Bar as well as restaurant in El Nido, Palawan

MATINLOC SHRINE: The two Faces of Abandonment in El Nido, Palawan

Big as well as little Lagoons: Kayaking around Miniloc Island, El Nido, Palawan

El Nido, Palawan: Making buddies at Payong-Payong beach

EL NIDO trip A vs trip C: What to Expect, Which is Better?

How to get from PUERTO PRINCESA TO EL NIDO: By Bus as well as Van

Cliffside Cottages: inexpensive Accommodations in El Nido, Palawan, Philippines

EL NIDO corner in El Nido, Palawan (Splurge Option)