15 המבקשים ביותר ללא דרישה במשימות האינטרנט עבור עוזרים מקוונים

עוזרים מקוונים מספקים שירותים מרוחקים של לקוח. הם מבצעים משימות מממשל לפרסום כמו גם הרבה יותר. הם לא בהכרח עובדים במשרד, אולם יכולים לעשות זאת מהבית או מכל סוג של מיקום שהם נוח להם. אם אתה VA, ממש כאן הוא רשימה של משימות אי -הקמה לעוזרים מקוונים שהלקוחות זקוקים להם.

כריסטין הום
ל- VA פונקציות בסיסיות, אולם המשימות הכלליות כמו גם המיקוד יהיו תלויות בלקוחות שלך. אם יש לך כותב בלוגים כלקוח, סביר להניח שתעשה אתר או ניהול רשת חברתית. לבעלי עסקים כמו עזבון אמיתי, אתה רשאי לבצע רישום או נכסים מסחריים או הגדרת נכסים מסחריים. עם זאת בסך הכל, כאן יש כמה משימות או משימות טיפוסיות של עוזר מקוון.

שותפנו גם כן עם האקדמיה העולמית TESOL כדי לספק תוכנית הסמכת TESOL מקוונת בעלות הנמוכה ביותר שתגלה בכל מקום – 34 דולר! זיהינו בדיוק עד כמה השפיעו מאוד על אנשים רבים ברחבי העולם היו על ידי המצב COVID / Coronavirus. לכן, בילינו זמן רב בדיון עם העסק הפנטסטי הזה בדיוק כיצד הם עשויים לבוא עם פיתרון לא יקר כדי לסייע לאנשים לשלם עבור הסיכויים שהסמכת TEFL / TESOL באינטרנט יכולה להביא.

תוכן עניינים

1. בקר בכיוון
2. מנהל חשבונות
3. ניהול לוח שנה
4. תמיכה בשירות לקוחות (צ’אט ודוא”ל)
5. פקידות הזנת נתונים
6. פרסום משימות כמו גם הקרנה
7. ניהול דוא”ל
8. שכר עבודה כמו גם מעקב נוכחות
9. עוזר פרסום
10. עוזר נכסים למגורים או מסחריים
11. עוזר מחקר מחקר
12. מנהל רשת חברתית
13. תעתיק
14. מתרגם
15. מנהל אתר

1. בקר בכיוון

מתנחלי מינוי הם אנשים שיוצרים קשר עם לקוחות פוטנציאליים לייצר מהם עניין. אתה תקיים אינטראקציה עם שווקים או אנשים כדי להבטיח שהלקוחות שלך יוכלו לספק אותם. כדי להיות מכשיר ביקורים, אתה דורש להיות נהדר בטיפול בלקוחות כמו גם ללקוחות, כמו גם בכישורי תקשורת.

חלק מהלקוחות יאפשרו ל- VAS להזמין אותם ביחס לטיול. אתה יכול להזמין כרטיסי טיסה לטיול הלקוח שלך בנוסף למלונות כמו גם למסעדות. יש אפליקציית סידור כדי להבטיח שזו תהיה פשוטה להזמנות שגרתיות, כמו גם לקיים אותם עם הלקוח שלך.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

כיצד נוודים דיגיטליים פיליפינים או באינטרנט מוכרים יכולים להירשם ל- BIR כמו גם לשלם מיסים

12 טיפים שימושיים כיצד לעבוד מהבית ביעילות [עבודה על טיפים לאינטרנט]

מלמד אנגלית באינטרנט – בדיוק איך הפיליפינים יכולים להתחיל לעבוד באינטרנט

טיפים להגירה פיליפינים למובטלים כמו גם מבוססים על עובדת האינטרנט או פרילנסר

משימות ביתיות פופולריות לפיליפינים [טיפים היכן לגלות עבודה מהזדמנויות בית]

2. מנהל חשבונות

עוזרים וירטואליים עשויים לשמש כמנהלי חשבונות עבור לקוחותיהם. תדרישה למסך כמו גם לחשב את הרווחים כמו גם עלויות הלקוח שלך. המשימות יכללו גם כן סיווג עלויות מקבלות, תשלום חשבונות, שליחת חשבוניות, איסוף תשלומים וכן ביצוע דוחות כספיים.

3. ניהול לוח שנה

רומן בוז’קו
ישנם לקוחות שבבעלותם עסקים וגם אינם יכולים להתמודד עם לוחות השנה שלהם, ולכן הם מאטיטים את זה לעוזרים המקוונים שלהם. VAS יהיה זה שמקים פגישות כמו גם תיאום עם חברים כמו גם אורחים על פי הוראות הלקוח. כמו כן תעדכן את לוח השנה של הלקוח שלך עם DOS, מועדים או פגישות. על מנהלי לוח השנה אפילו להבין מה סדר העדיפויות של הלקוחות, כמו גם לספק להם תזכורות ללוחות הזמנים הקרובים שלהם.

4. תמיכה בשירות לקוחות (צ’אט ודוא”ל)

טיפול בלקוחות כמו גם לתמוך בהם חיוני בעסק. לקוחות לא רוצים לאבד לקוחות בגלל שירות לקוחות גס רוח או תגובה איטית, כך שניתן יהיה לעשות משימה זו מרחוק. זו יכולה להיות משימת אי -הקמה עבור עוזרים מקוונים שכן אתה יכול לעשות זאת בדואר או בתשובה לחשבונות רשת חברתית. עם זאת, אל תדאגו בדיוק כיצד להגיב על חששות מכיוון שתקבלו הוראה על ידי הלקוחות שלכם. תדרישה להשיב מייד כמו גם לענות כראוי באופן נעים.

5. פקידות הזנת נתונים

כמו כן, VAS יכול לבצע הזנת נתונים. תעביר נתונים לתוכנית או למערכת המועדפת של לקוח. לדוגמה, הלקוח שלך כתב או סרוק מסמכים עם זאת רוצה שהם יהיו ניתנים לעריכה כמו גם במוצרי Microsoft Word, כך שתקליד אותו שם. זו אחת המשימות או המשימות הפשוטות ביותר כעוזרת מקוונת מכיוון שאינך דרישה לטפל בחגיגות שלישיות כמו לקוחות או נותני שירותים.

6. פרסום משימות כמו גם הקרנה

אנה אוזה
עוזרים וירטואליים יכולים גם לתפקד כאנשי משאבי אנוש של לקוח. תפרסם משימות באתרי האינטרנט או באתרי האינטרנט שלך כמו גם באפליקציית מסךרישיונות שלדעתם הם בעלי כושר נהדר לעסק. הלקוח יהיה זה שעושה את הראיון הסופי כמו גם יבחר את העובדים. VAS עשויה לבצע את הניירת כמו טיפול בחוזים כמו גם בתשלום.

7. ניהול דוא”ל

דוגמא נוספת למשימות אי -הקפדה עבור עוזרים מקוונים היא ביחס לניהול דוא”ל. VAS תשיב להודעות דוא”ל נכנסות מלקוחות או נותני שירותי שירות מטעם הלקוח. אם הם יהיו חשובים ביותר, אתה יכול גם לספר ללקוחות שלך על כאלה. ייצור עלוני מידע או שליחת דוא”ל ללקוחות פוטנציאליים כלולים גם במשימות אלה.

8. שכר עבודה כמו גם מעקב נוכחות

עוזרים וירטואליים הם אנשים ימניים של הלקוח. הלקוח עשוי להיות טוב יותר ללקוחות טיפול קדחתניים, כך שתוכל לתפקד כמו ה- HR, כמו גם לסכם את הנוכחות או גיליונות הזמנים עבור העובדים. יכול להיות שאתה גם זה שיחשב שכר או לשלוח משכורות מטעם הלקוח שלך.

9. עוזר פרסום

אנדרו ניל
VA יכולה גם לסייע בשיפור המכירות כמו גם לקבל לקוחות ללקוח עם כישורי פרסום. חובות יכללו רואים דפוסים כמו גם בדיקת תחרות. כמו כן, דרישה לתאם עם עובדים עמיתים וכן לתכנן תוכניות פרסום כדי להגביר את העסק.

10. עוזר נכסים למגורים או מסחריים

להיות עוזר נכסים למגורים או מסחריים הוא כיום דפוס בולט עבור VAS. הפונקציות יכללו בדיקת מאפיינים חדשים וכן רישום אותם באתרים. סידור תצוגות נכסים למגורים או מסחריים עבור לקוחותיך הוא גם חובתך. אם יש לך תקשורת מצוינת כמו גם כישורי תיאום, זו משימה שאינה מקבילה עבור עוזרים מקוונים.

11. עוזר מחקר מחקר

יש לקוחות שאין להם זמן לחקור נושאים ספציפיים. כעוזר מקוון, ייתכן שתוכל לסייע ללקוח על ידי מחקר כמו גם דיווחים תמציתיים מטעמו. אמונה מכריעה כמו גם עניין לפרטים הם מיומנויות פנטסטיות אם אתה רוצה לקחת חלק בעבודה זו.

12. מנהל רשת חברתית

עוזרים וירטואליים יכולים גם לתפקד כמנהל רשת חברתית של חשבונות הלקוח. הם מטפלים כמו גם משפרים את המותג בקיום האינטרנט כמו גם בודקים את המגמות. תשתף פוסטים בנוסף לעסוק בקהל. כדי להיות מנהל רשת חברתית, אתה יכול לבדוק את המאמר הזה.

13. תעתיק

משימה נוספת של VA כוללת להיות תעתיק. תאזין לרישומים, סרטונים מקוונים או אודיו של הלקוח שלך, כמו גם להעביר אותם לפורמט טקסט. אם כי אינך דורש את החוויה להתחיל, יש לך הקשבה מצוינת כמו גם מיומנויות לחיבור למשרה מסוג זה.

14. מתרגם

שכן אלה הם דו לשוניים או מבינים אנגלית כמו גם שוטפים בשפה אחת נוספת, VAS שהם מתרגמים הם אבני חן. זה שימושי במיוחד אם הלקוח שלך אינו דובר שוטף של שפה אחת נוספת, ולכן תסייע באינטראקציה עם לקוחות פוטנציאליים או ספקי שירותים. אתה יכול גם להשוות נתונים משפה לשפה.

15. מנהל אתר

עזור ללקוחות לטפל באתר האינטרנט שלהם כעוזר מקוון. תבדוק פוסטים של הכותבים, אם ה- SEOs נהדרים או אם התגים נכונים כמו גם כן אם יש תמונות נאותות. מנהלי אתרים עשויים גם לבצע פרסום של שותפים או לעדכן תוספים מטעם הלקוח.

לוק פיטרס
ישנן משימות רבות שאינן מקפידות עבור עוזרים מקוונים שם בחוץ, כמו גם אלה ברשימה זו הם האופייניים. להיות עוזר מקוון זו עבודה מצוינת, מכיוון שאתה יכול לעבוד מרחוק. אתה פשוט דרישה להיות מעוגלים היטב, אחראים וגם יש לך כישורים בסיסיים גדולים. אני מקווה שתגלה את הזכות במשימת האינטרנט עבורך!

האם אתה בפינטרסט? הצמיד את אלה!

על הכותב

היי, אני ליזה! אני מתי אדם שרק דמיין שהלך למקומות “יום אחד”, אולם החליט ללכת אחרי החלומות שלי. המסע הראשון שלי לחו”ל היה ביפן, סולו, 2018 האחרון, כמו גם נפל כמו עם המסע מאז. אני מכוון לנסוע לעשר מדינות לפני שמלאו לו 30 וכן לשני מיקומים חדשים בפיליפינים מדי שנה. מלבד נסיעה, אני אוהב לארגן טיולים, לצלם, לקרוא, כמו גם ליצור חברים חדשים. ציית להרפתקאותיי באינסטגרם שלי.