מדוע נסיגות נהדרות עבור סולו מטיילים ראשונים

קייט ההרפתקנית מכילה קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני אביא פיצוי ללא חשבון נוסף עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

לפני חודשים כתבתי פוסט בטיולים נהדרים עבור מטיילים סולו ראשונים. הדגשתי שלושה סוגים של טיולים: הרפתקאות קבוצתיות בחוץ, הפסקות עירוניות, כמו גם טיולים מאורגנים שבהם אתה לומד מיומנות – כמו גלישה.

ואז מצאתי את עצמי נהנה מסאוליטה, מקסיקו, בנסיגת כושר עם נסיגות נוזניות. זה היה בדיוק סוג הטיול שהמלצתי קודם-כמו גם עכשיו שהייתי באחד בעצמי, אני יכול לוודא שזה טיול סולו נהדר לראשונה!

אני יודע שרבים מהקוראים שלי לעולם לא ירצו לנסוע כמו שאני עושה בדרך כלל (אם כי הם נהנים לקרוא על זה!). תרמילאים, נסיעות סולו, כמו גם נסיעה במדינות פחות מפותחות יכולות להיות קשות כמו גם מתישות כמו שהיא ממלאת. אבל ללכת לנסיגה זה משהו הרבה יותר קל לעשות.

אתה לא בהכרח צריך ללכת לנסיגה בלבד – שתיים מהנשים איתנו היו חברים מהבית – עם זאת זו דרך נהדרת להרטיב את הרגליים מבחינת נסיעות סולו. למעשה, עבור אחת הבנות, זה היה טיול הסולו הראשון שלה אי פעם!

הנה הסיבות לכך שנסיגות נהדרות עבור מטיילים סולו ראשונים: מטיילים:

אתה לא צריך לדאוג ללוגיסטיקה.

הרעיון לטייל בסולו גורם להרבה נשים לדאוג – להסתדר בעיר זרה, על אי דיבור בשפה המקומית, על מציאת לינה, על אכילה לבד.

בעוד שכל נסיגה משתנה, כולם דואגים לפרטים העיקריים – לינה, ארוחות, כמו גם פעילויות מסוימות לכל הפחות, כמו גם בדרך כלל לא מעט יותר.

אחרי שנים של קניית כרטיסי רכבת לא נכונים, הוצאתו מהוסטלים, כמו גם רחובות משוטטים במשך שעות וחיפשו משהו הגון לאכול, זו הייתה הקלה משמעותית לשבת כמו גם לדעת שהכל מטופל. למעשה, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי בהתחלה!

ב- Nourish Retreats, נאספנו ממש בטרמינל הטיסה כמו גם נלקחנו לנסיגה המפוארת של הרמרה. הייתה לנו תחבורה לשוק כמו גם שיעורי הגלישה שלנו. הארוחות שלנו היו באותה תקופות בכל יום, כמו גם כמובן, הלינה שלנו הייתה מסודרת. לא הייתי צריך לדאוג לדבר!

אתה צריך להקדיש זמן לבצע פעילות שאתה נהנה ממנה.

בין אם אתה בוחר נסיגת כושר, כמו שעשיתי, או נסיגת מדיטציה, או נסיגת בישול, או נסיגת גלישה – או כל סוג של שילוב ממנו, מכיוון שהם קיימים! – אתה צריך להקדיש זמן לבצע פעילות שמשמח אותך.

עצה אחת שאני תמיד נותנת למטיילים היא “עשה מה שמשמח אותך.” אל תבזבז את זמנך לעשות דברים שאתה חושב שאתה צריך לעשות – עשה מה שאתה רוצה לעשות! נסיעות הן אפשרות לעשות לעצמך משהו מיוחד, כמו גם להיות בנסיגה זו דרך אחת לעשות זאת.

ב- Nourish Retreats, שמחתי בסופו של דבר להיות היוגי שתמיד רציתי שאוכל להיות – כמו גם סוף סוף את זה בי להתעורר מוקדם כמו גם לעשות דבר ראשון יוגה בכל בוקר. אה, כמו גם הגלישה בפונטה דה מיטה הייתה די טובה!

אתה פוגש המון חברים חדשים.

גיליתי שכשאני שינוי שגרת שגרת, נראה שהזמן עובר לאט מאוד. אז אחרי יום בסביבה חדשה, זה מרגיש כמו שבוע – כמו שזה מרגיש כאילו הייתם חברים לכל החיים.

בטח, יתכן שלא תאהב את כל מי שאתה פוגש, עם זאת אין שום אפשרות שכולם בטיול הזה הם מיסנתרופ מוחלט. אני מבטיח שתמצא לפחות אדם אחד איתו תסתדר טוב.

אהבתי את כל הבנות שפגשתי ב- Nourish Retreats – הסתדרנו כל כך טוב כל השבוע! – כמו גם התקרבו במיוחד לשני החדרים שלי במעונות.

וקצת חדשות – פשוט גיליתי שנסיגות הנזילות חוזרות לסאוליטה בנובמבר הקרוב! אם אתה רוצה לצאת לנסיגה שהמשכתי, אתה יכול! הישאר מעודכן למידע נוסף כפי שזה קורה.

ביליתי את השבוע שלי בסיאוליטה כאורח של Retreats Nourish. כל הדעות, כמו תמיד, הן שלי.

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל