הקדמה של בירת מלאכה, תושב חדש כמו גם סופר אפונה אמיתי

בכל הנוגע לעונת החורף של סידני, היה לנו קצת בשבוע שעבר. ימי שמש בהירים וחמים, קפוא ימים צוננים, גשם מרתק כמו גם הרוחות מצליפות … כמו גם להתחיל את השבוע ערפל הפריק הזה שירד על חלק אחד ספציפי של העיר.

זה מצביע עדין אחד נוסף שהקיץ עדיין נמצא במרחק מה זמן מה. עם זאת, עם חלק מהנסיעות צפונה עבורנו בהמשך השבוע, אנו מצפים לקצת הפסקה כמו גם קצת מזג אוויר חם.

בינתיים, הנה מה שקורה איתנו השבוע פשוט נעלם במהדורת ה- IG החדשה שלנו:

להתעורר כמו ערפל הים הזה שישב על גשר הנמל היה די הלם הבוקר. זה כל כך יוצא דופן לראות את הגשר כמעט בלתי מורגש לחלוטין תחת ענן גדול. אבל זה הפיק כמה תמונות פנטסטיות!

רק הצד השני של גשר הנמל – בקוואי המעגלי – המעבורת שלי קיבלה את פני זה! זה כמו להיות בשתי ערים! תסתכל על השמיים הכחולים האלה!

הלילה גברת רומנטיקה כמו גם אני הולכת לתקשורת לשבוע הבירה של סידני המלאכה של סידני. אנחנו במלון יוניון בניוטאון, שממילא מלא באוכל פנטסטי כמו גם בירות, כדי לנסות כמה מהברוטות שייכללו ב- SBW השנה.

היום מציין את תחילת הכרטיסים שנמצאים למכירה לכל האירועים השונים – מעל 75 למען האמת – חוגגים בירה מלאכה של אוסי. להלן רשימה של כל האירועים באתר SCBW.

וודא שאתה לא מפספס כרטיסים למלכידים השונים באוקטובר. זה אמור להיות שנה פנטסטית לבירה פנטסטית. אם כבר מדברים על בירה פנטסטית, הקפד לנסות את אחת הבירות המועדפות החדשות שלי בכל הזמנים-החזיר המעורר APA מאת Tumut River Brewing Co.. הדברים האלה מרהיבים לחלוטין!

ואם כבר מדברים על כרטיסים, זה האירוע האידיאלי עבור כל הבחור הגברי שלך שקורא לעבוד על שמירת הברומנס שלך לחיים – הפרסום שלנו מהשבוע שעבר על כל שיטות כדי לוודא שאתה כמו גם בן זוגך הטוב ביותר שומר על זה חזק.

זה עשוי להשתין בחוץ, אולם בתאי המועצה בצ’אטסווד הכל נעים כמו גם שמח. בן זוגי פיט בסופו של דבר היה תושב אוסטרלי היום. זו חוויה מרתקת לראות מה קורה באחד הטקסים האלה, כך שאם אי פעם תקבל אפשרות ללכת לטקס של חבר, עשה זאת.

יש גם טים טמס בחינם לחלוטין בסוף!

הלילה – חסר מושגים לארוחת ערב כמו גם להרגיש כמו פינוק – בחרנו לבשל כמה מהנערים המסכנים האלה. הם מגילות פיצה שבן זוגנו לוריין מ- notquitenigella.com גילה כמו שאנחנו לא יכולים להפסיק לעשות (ואז לאכול אותם במהירות).

הם די פשוטים להכנה-במיוחד אם אתה בוגד כמו גם משתמש במאפה עלים מגולגלים מראש-כמו גם טעים לחלוטין.

זה בערך הזמן הזה, לא? ככה בדיוק הגברת רומנטיקה מביאה את זמן הדפיקה שלה מרטיני. כמו גם מי אני אתווכח? במיוחד מכיוון שזה מרמז גם על מרטיני! המשקה המעורב של גברת רומנטיקה מיוצר עם ארבעה עמודים ג’ין כמו גם פרוסת תפוז דקה.

Out Out Shot הוא מרטיני (שנעלם במהירות), גרמתי לעצמי להשתמש בג’ין המועדף החדש שלי ממזקקת לוך. ג’ין וויבר החדש שלהם הוא 50% משמעותיים עם זאת הוא חלק כמו שוקולד נוזלי. זה מספר חריף, אז הלכתי עם טוויסט לימון לקישוט שלי.

איזו שיטה לראות אחר הצהריים של יום חמישי!

הלילה גברת רומנטיקה כמו גם אני נמצא בארוחת הערב באוקלו בעיר. המסעדה האיטלקית הזו משקיפה על בר הבריכה באייבי, היא פינוק אמיתי לארוחה מקסימה. השירות יוצא מן הכלל כמו גם המגירה העליונה של האוכל.

סיכום הנסיעות השבוע

בכל שבוע אנו חוזרים אחורה בזמן על כמה מיעדי הנסיעות המועדפים עלינו תוך שימוש בתמונות שלא נראו מעולם של מסעותינו. כאן הסתכלנו אחורה השבוע.

הדלתות בבורנו – האי הצבעוני מצפון לוונציה – כולם כאלה. בהירים, משמחים כמו גם עם וילונות דקורטיביים ברוחם בקיץ, שמריעים על זרימת האוויר עם בתים אלה בני מאות שנים, ובכל זאת מספקים גם פרטיות.

בורנו בהחלט שווה ללכת אליו כשאתה נמצא בוונציה. זה חייב להיות החלק המאושר, הידידותי ביותר כמו גם היפה ביותר בעיר. הנה הרבה יותר מהטיול שלנו לבורנו, כמו גם הנה המדריך שלנו לשימוש במערכת המעבורות בוונציה – הוופורטו.

שיקגו היא אחת הערים המועדפות עליי במדינות. יש משהו במיקום הזה שבאמת השיג אותי. כמו גם הנוף מראש בניין ג’ון הנקוק מדהימים. קשה להאמין שמדובר באגם כמו גם לא האוקיאנוס.

העיירה המפוארת של פיראן בסלובניה היא גלויה אחת ענקית. אין כאן כלי רכב במרכז העיר, אולם זה לא מפסיק להיות קדחתני מטורף כאן בקיץ. אל תיתן לזה לדחות אותך. זה חלק מהעולם שאנחנו רוצים שכולם עשויים לחוות, זה כל כך יפה.

קו החוף של פיראן עושה את הצדק המלא האדריאטי. הקריסטל שלו waTERs כמו גם תחושת דיג די דיג הם בדיוק מה שאתה מצפה כשאתה מופיע כאן.

נסיעה של שעה בלבד של פיראן מהעיירה הטריאסטה הצפונית -מזרחית, שהיא גם צריכה לראות.

העיר החומה בסן גימיניאנו היא אחד המיקומים המועדפים עלינו באיטליה. חבר בית ותיק, שהוא מטוסקנה, סיפק לנו רשימת מיקומים שאפשר ללכת אליהם בזמן שבדקנו את טוסקנה. הוא היה הכי טוב כאשר הצהיר שסן ג’ימיניאנו הוא חובה לראות. זה מובן כעיירה המונה 100 מגדלים, מכיוון ששימשו להיות למעלה ממאה מגדלים מונוליטיים ענקיים הנובטים מתוך חומות העיירה.

עם הזמן רבים מהם נהרסו או נפלו, כמו גם שנשארו רק קומץ. ובכל זאת, אפילו מרחוק, הצללית של סן ג’ימיניאנו היא כמו אף אחד אחר על פני האדמה.

לחץ כאן על הרבה יותר על מה שראינו, עשינו, כמו גם את מה שאנחנו מבינים בטוסקנה.

היה לנו מזל מספיק כדי לנסוע לאיטליה מספר פעמים. אחד ה- GOS שלנו היה ללכת לאירוע חתונה של חבר נהדר בטוסקנה. הוא גילה קצת טירה בגבעות הטוסקניות בשם Castello di Modanella, שהוא די מיקום אירוע החתונה המקסים ביותר שראיתי.

קבלת הפנים לאירוע החתונה הייתה הטובה ביותר במקום בו גברת רומנטיקה עומדת כעת בחצר הטירה העתיקה הזו, עם סוויפטים שטסים מעל התקורה בשעות בין ערביים כמו גם בחום של ערב קיץ איטלקי אידיאלי. זה היה יום מדהים כמו גם אחד שלעולם לא נשכח.

עם זאת, ראשית מאוד חששנו ללכת לאירוע חתונה כל כך רחוק מהבית. חתונות יעד יכולות להיות כאב אמיתי, אולם מכיוון שהתברר שזה היה הראשון מבין החתונות הרבות מעבר לים שהיינו בהן. כתוצאה מכך, הרכבנו עבורך את המדריך הזה בדיוק איך ללכת לאירוע חתונה יעד כמו גם למה שאתה צריך לצפות.

וכך מסתיימת מהדורת ה- IG השבוע. אנו מקווים ששמחת בעדכון זה, כמו גם – אם עדיין לא – זכור לאינדיקציה לא פחות מהניוזלטר הרגיל שלנו שיוצא בכל יום שישי. יש לו סקירה של הודעות השבוע פלוס חדשות על המתרחש איתנו.

אנו גם מספקים הודעה מיוחדת בכל סוג של תחרויות שאנו מנהלים או בחינם שאנו מספקים.

לחץ ממש כאן כדי לקבל את הידיעון שלנו כמו גם את ספר האלקטרוני החינמי לחלוטין שלנו בנושא נסיעות.

עכשיו תגיד לנו, מה קורה איתך השבוע האחרון? קטע התגובות למטה הוא כולכם!

תמונות מאת מר כמו גם גברת רומנטיקה דרך אינסטגרם: @mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.Butcher – חשבון האינסטה של ​​גברת R כמו גם @AngryBastard כמובן!