אירוע מגה גיאוקאצ’ינג, ווסט בנד מטמון BA $ H

המתגורר קצת יותר משעה משם ווסט בנד, ויסקונסין, הקפיטול הגיאוקצ’ינג של ה- Midwest ™, גן עדן גיאוקאצ’י נמצא ממש בחצר האחורית שלנו. עם מעל 800 מכולות גיאוקאשיות רשומות המוסתרות ברדיוס של 15 מייל של העיר, ווסט בנד הוא אזור נפלא לנסות את הספורט או לראות כמה ממצאים רבים תוכלו להגיע ביום אחד. עם מטמונים שנעים בין ידידותי לחורף ועד ידידותי לילדים, מאתגרים וזמינים רק בסירה, ווסט בנד מספק משהו לכולם.

גאוקידים מוויסקונסין

לפני מספר שבועות עכשיו, ווסט בנט העלתה את West Bend השנתי הרביעי שלה בסך 1000 $ Cache Ba $ H ™ – אירוע מגה גיאוקצ’ינג – הזמנו חדר במלון, גייסנו כמה חברים ופנינו מערבה. עם 604 צוותים ממסגר קרוב ומרחיקים את הנוכחות שלהם, Cache 1000 $ BA $ עמד בקלות בקריטריונים למגה-אירוע (500 או הרבה יותר צוותים בו זמנית נכנסים לאירוע גיאוקאצ’ינג). אחד משבע אירועי מגה-אירועים בשנת 2011 בארצות הברית ו -15 בעולם, אירוע ווסט בנד מכנה את פארק קהילת רג’נר “אפס קרקע” הקבוע שלה (כמה אירועי מגה כמו מיקומי העברת Geowoodstock משנה לשנה).

גאוקארוב בביתן פארק רגנר

לאחר שנרשמו בביתן הפארק הקהילתי של רנגנר, קיבלו צוותים המשתתפים תוכנית רשמית, קלף משחק וטפסי כניסה לגאוגולף, גאוצ’ר בינגו, והצבעה בהצבעה לתחרות המכולות היצירתיות של מטמון. כרטיסי ההגרלה מוענקים לצוותים המוענקים ל -1,000 $ Cache Ba $ H בגלל 1,000 $ במזומן ופרסים נוספים שהוענקו ביום השני, ומוענקים לצוותים על סמך מספר הממצאים (שישים ושש הגיאוקאצ’ים החדשים שהושקו לאירוע 2011 או חותמת או חותמת או חותמת מילת קוד שתוקלט בכרטיס הנגינה ומאומתת על ידי מתנדבי אירועים רשמיים לכרטיסים נוספים).

עם הזדמנויות מתוכננות להיות חברתיות (כמו החלפת Pathtags ו- Deckerables ב”פגוש וברכה “של יום שישי), ההתגנבות והמסתורין קשורים בדרך כלל לגיאוקאצ’ים היו ברובם בלתי אפשריים עם 1300 אנשים אחרים שזוחלים ביער בעקבות אותם קואורדינטות שנכנסו ל- GPS שלך התקן. למרות תחזית גשומה ברובה, המוני אנשים עמוסי פונצ’ו נראו כותרת, קובץ יחיד, אל היער ומחוצה לו. התצלום הזה (שצולמו רגעים לפני שאמא טבע משכה את התקע באמבטיה הענקית בשמיים) מציגה צוות אחד שמחכה לאחד שיחתום, חותמת, והסתבר מחדש על מיכל מוסתר בצורה אחרת ככל שהצוות שלנו נכנס לתור.

פתיחת חזה המסתורין

מעולם לא השתתפנו באירוע מגה, ואדם חברתי אחרת, אהבנו את ההזדמנות לפגוש משפחות גאוקאניות אחרות ולדבר עם אנשים ממדינות שכנות ובאמצע העולם. אירועי צד, כולל מסיבה שלאחר האש בפאב וגריל באזור וארוחת בוקר של פנקייק ביום ראשון בהנחיית איגוד הגיאוקאץ ‘של ויסקונסין הוסיפו לחגיגות סוף השבוע.

בזמן שהמתינו לציורי הפרסים ולתצלום הקבוצתי, הילדים התנשפו על פופקורן וניסו את מזלם בפתיחת חזה האוצר. ספקים ממגלן, Geomate.JR, לא משאירים עקבות, וארון המטמון של Firemnkee היו היו אוהלים ושולחנות, ו- RundperPseak אפילו שלחה לאקי מליליפאד לסוף השבוע. סוף שבוע לזכור, ומתכנן לשנת 2012, אנו שמחים ש- West Bend Bend 1000 Cache Ba $ H Mega Event מזכרות בפרופיל הצוות שלנו. לקבלת מידע רב יותר, הנה קישור לסיפור שלי לפני האירוע בכתב העת של ויסקונסין. אתה יכול למצוא גם את West Bend Cache Ba $ H בפייסבוק ובטוויטר.

גיאוקינג בדרך האופניים

מטמון שמח!

קָשׁוּר

גיאוקאצ’ינג בהוואי: מטמון אדמה באנדרטת מדינת ראש דיימונד בהונולולו, או’הווויט ‘מתכנן להרוויח את המזכרת הגאוקאקינג הממלכתית של הוואי במפלט המשפחתי שלנו לאמצע האוקיאנוס השקט, התייעצנו עם GeoCaching.com עבור מגוון סוגים של מטמון שכן מותר להזדמנויות חינוכיות מספקות הן באוהו והן באי הגדול. למרבה המזל, ראש היהלום …
12 בנובמבר 2012 ב”גיאוקאץ ‘”

5 היעדים המשפחתיים המובילים של יום פטריק סנט פטריק, מרץ 17 הוא יום פטי הקדוש ועדיין יש זמן לתכנן טיול דרכים. אז אכלו את קסמי המזל שלכם, ארזו את שקיות השקיות שלכם והתחילו לחפש קשתות גשם ומוצרי שחרור! בחרנו חמישה נקודות נהדרות כדי להעביר את הנהר שלך!
6 במרץ, 2011 “פוסט אורח”

הלנה, מונטנה גיאוטור: הזהב של תאר בתוכם התראת ת’ר הילס ספירר! פוסט זה כולל מידע ותמונות על מכולות הגיאוקאש המסתתרות בהלנה, מונטנה כחלק מהגיאוטור הרשמי של העיר. אם אתה רוצה למצוא אותם בעצמך, ייתכן שתרצה להפסיק לקרוא עכשיו. כאשר זה נוגע לתכנון חופשה משפחתית, אנשים רבים מסתכלים על …
15 באוקטובר 2014 ב”גיאוקאץ ‘”