המוזיאון הלאומי של נהר מיסיסיפי ואקווריום

שלוחה של המוסד הסמיתסוניאן ומוכרת על ידי איגוד גני החיות והאקווריומים, למערב התיכון יש פנינה נסתרת במוזיאון ואקווריום של נהר מיסיסיפי הלאומי. בודק את המוזיאון בחופשה משפחתית לדובוק, איווה, זה אחד לרשימת דלי טיול הדרך שלך.

סביר במחיר של $ 15/מבוגר ו -10 $ לילדים בגילאי 3-10 (קשישים נפגשים באמצע ב -13 דולר), משפחה יכולה בקלות להשקיע ארבע שעות בלקול במוזיאון, בשטח וסרט שמשחק בתיאטרון התלת מימד/4D (אם כי זה עולה קצת יותר). שזור באקווריומים גדולים, מעבדה רטובה ובית גידול לוטרה בים עם תערוכות אינטראקטיביות, תצוגות היסטוריות ואזורי משחק ידניים עבור העורבים הצעירים יותר. בדיקת יום שבת, טיולנו כלל שיחות פרשנות ומפגשי בעלי חיים המתוכננים לאורך כל היום.

ביקור במזג האוויר הטוב ביותר, חלק טוב מהשהייה שלנו ביליתי בחוץ בסיור ב- W.M. שחור, סירת מחפרת המשמשת בנהר מיזורי במלחמת העולם השנייה (הערה: החזיקו חזק לפעוטות שלכם על זה). בדרך חזרה לבדוק את האיברים הפנימיים של קרפיון ענקי, התנדנדנו פנימה ומחוצה לו מבקתת עץ של סוחר פרווה ואכסניה אינדיאנית; העתקים אותנטיים, כמובן. תמורת $ 1/אסימון, ילדים יכולים לנהוג בסירות בשליטה מרחוק בבריכה קטנה או לשחק על הדשא בזמן שהורים בודקים חפצי סירת קיטור בחצר הסירות.

בחזרה בתוך הבית, מגלגל שרוולים ולהתכונן לבלות קצת זמן במתחם הרטוב – מקרוב ואישי עם מולים של מים מתוקים, חלזונות, וסרטנים במיכל המגע. מיקרוסקופים, חומרים חינוכיים וממצאים של בעלי חיים הם גם משחק הוגן. עבור הקהל הצעיר יותר, אזור המשחקים של Riverworks הוא פחות ביולוגיה והרבה יותר מדעי כדור הארץ. נרטבים בזמן שלמדו על מחזור המים, ילדים יכולים לבנות ולצוף סירות במורד הנחל.

אולי המקומות הטובים ביותר להזדמנות צילום נמצאים בסמוך לאחת התצוגות “Noodle Your Catfish”. הורים יכולים להטיל ילדים לדחוף את זרועותיהם הזעירות לפה של שפמנון נהר מיסיסיפי לרגעים של ההיכר כמו שלנו. מדרגה קרובה היא אנקונדה של 60 פאונד בתערוכת אמזון, גרסת פלסטיק ריאליסטית ומשוקללת יותר של אחד הזוחלים הפופולאריים הרבה יותר בדרום אמריקה. תערוכות דו לשוניות מציגות מדענים, מחקר נוכחי ודרכים מהנות להביא מעט גיוון ומודעות גלובלית למערב התיכון.

משקאות וכריכים קרים זמינים בבר החטיפים ליד מרכז נהר מיסיסיפי. אוכל חם מוגש בבית הקפה של River’s Edge בבניין מרכז הנהר הלאומי וניתן לאכול אותו בתוך הבית או בחוץ בפטיו המקורה. רכשנו פופקורן וממתקים מבר החטיפים לתיאטרון התמונות התלת -ממדיות/4D והנאה מהפינוקים שלנו לתפאורה של טנק “מפרץ מקסיקו” של 40,000 גלון, עם כרישים, קרניים עוקץ ודגים אחרים שנמצאו בפה של נהר מיסיסיפי. אם תעשה זאת, וודא ואמר “היי” לוולטר את התמנון בתצוגה הסמוכה שלו.

המוזיאון הלאומי לנהר מיסיסיפי ואקווריום הוא מקום שאושר על ידי האגמים הגדולים, המוזיאון הלאומי לנהר מיסיסיפי ואקווריום הוא מקום שאפשר לבדוק לעתים קרובות לעיתים קרובות, לסיים את היום למידה על שחיקה, בתי גידול והשפעת האדם על משאב יקר שאנו לוקחים לאישור באגמים הגדולים. בין נסיעה של שעה לשלוש שעות מערים כולל מדיסון, רוצ’סטר, שיקגו, סידר ראפידס, דס מוין, לה קרוס וערי הרביעי, זוהי הדרך הטובה ביותר לבלות שבת אקראית.

קָשׁוּר

תמונות תיירות דביקות נייר דרך משפחתית דרך ארנב אוזניים לשפתיים ברווז, אפילו לוחם הכבישים המתובל ביותר יעזוב לצילום נופש דביק. מתועד ביסודיות על ידי America America, לארצנו אין מחסור במקומות ביזאריים לצלם תמונה. ובואו נודה בזה; באמת אין מוטיבציה להשפלה פומבית כמו להיות …
4 ביוני 2015 ב”תכנון טיול ”

העיר הקטנה איווה משתמשת בפונפיפיה של חג גדול עם רחובות עיקריים וחסרי חנויות ובסוס וברגיים מדי פעם, חלק גדול מאיווה בעיר הקטנה עדיין פועלת כמו משהו כמו ציור נורמני רוקוול מודרני. מבלופי נהר מיסיסיפי לגשרים של מחוז מדיסון ומעקף לשדה חלומות, הנה …
3 ביוני 2015 ב”איווה ”

כיף חורף בלה קרוס, ויסקונסינלה קרוס, ויסקונסין הוא אחד מאותם מקומות שאתה עשוי לקרוא עליהם לראשונה ברשימת “עיירות קטנות ומגניבות” או לגלות בספר מדריך חובבי חוץ. עם אוכלוסייה גדולה מספיק כדי לתמוך בשלוש מכללות (אחת פרטית, אחת טכנית ואחת ממלכתית), 51 אלף תושבים מכירים ממקור ראשון ש …
30 בינואר, 2013 “Midwest”