תכנון טיול בדרום מזרח אסיה: מדריך למטיילים

אז אתה מתכנן טיול בדרום מזרח אסיה. כמו שעשינו, כנראה שיש לך המון שאלות. איפה אני ישן? כמה זה יעלה? כמה מדינות רבות אוכל לראות וכמה זמן אני צריך להישאר בכל אחת מהן? לאן אני צריך ללכת? איך אני מגיע לשם? אילו מראות צריכים בהחלט לא לפספס? ובכן, לאחר שנסענו בדרום מזרח אסיה כמעט שנה וחצי, אנו רואים את עצמנו כמקצוענים באזור זה בעולם. אנחנו אוהבים את דרום מזרח אסיה! כולם עושים וגם אתם, אבל בהחלט תכנון קטן יכול לעבור דרך ארוכה. אתה לא רוצה לתכנן יתר על המידה את הטיול שלך, אתה רוצה להשאיר הרבה מקום לספונטניות, אך יחד עם זאת אינך רוצה להיכנס לעיוור ואולי להחמיץ כמה חוויות מדהימות.

האם אספת כבר את ספר המדריכים הדרומי -מזרחי שלך?
אנו ממליצים בחום על Lonely Planet כספר ההדרכה הטוב ביותר בדרום מזרח אסיה. אנו אוהבים את הפורמט הקל לקריאה ואת ההצעות המועילות שנמצאו לאורך כל הספר הזה. יש סיבה ש- Lonely Planet הוא ספר ההדרכה הנמכר ביותר ברחבי העולם!

חוף ללה יפהפה, קו פנגן, תאילנד.
[WIDGET ID = “Text-83 ″]

זו הסיבה שיצרנו את המדריך הזה. זה יעזור לך לגהץ את כל הפרטים ולקבל מושג למה אתה נמצא מבלי להרוס את אורח החיים החינמי שלך לחלוטין עם מסלולי טיול ונתיבים. דרום מזרח אסיה היא כל מה שאתה מקווה לו ועוד.

יש בו את החופים היפים, התרבות והמטבח, המקדשים והשבטים, הצלילה והמעונות, הרכבת רכיבה וטרקים, הקוקטיילים והקמפינג, הג’ונגלים והקפיצות הבונגי, בקתות החוף וברים בחוף, העורבים וה- אתרי נופש. זה מספק למטייל הכל בחבילה קומפקטית אחת.

אבל אל תטעה בכיוון לדרום-מזרח אסיה על גבי שותות של מספר חודשים ולמצוא את עצמך הולך הביתה תלוי ומאוכזב. יש כל כך הרבה מה לראות כאן שנמצא ממש מסלול המטיילים. אנו נעזור לך לרדת מהשביל הטרום, להיכנס לעובי זה ובאמת לראות את דרום מזרח אסיה מה זה משתמע להיות: גן העדן של מטייל.

[WIDGET ID = ”טקסט -70 ″]

לחץ על כפתור למטה והתחל את התכנון שלך!

כמה זה יעלה?

10 מקומות מהדרך המוכה

מה לארוז

עלויות ותקנות ויזה
[WIDGET ID = ”טקסט -60 ″]

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא שותפה באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנחנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.