5 יעדים חלומיים שנמצאים ברשימת הדלי שלנו

, כאשר זה שעת חורף באזורים רבים בעולם, כמו גם עם חגים ממש מעבר לפינה, האמנו שנשתף את המאמר הזה כדי לחמם אותך!

דיברנו על ההרפתקאות האפיות שלנו שנמצאות ברשימת מכולות הנסיעות שלנו, עם זאת, למרות שאנחנו אוהבים טיולים בלתי נלאים, אנו גם אוהבים להירגע בחופים בתולי!

קטעי החול האהובים עלינו עד כה היו במוזמביק, קמבודיה, גרנדה, כמו גם בגרנדינים, עם זאת יש עוד הרבה שעדיין יש לנו עיניים. יש משהו נפלא בלהיות באזורים הטרופיים.

למרות שרשימה זו של יעדי החוף עשויה להיות לא המיקומים הידידותיים ביותר לתקציב לבקר בהם, אנו יכולים לחלום, נכון?

בורה בורה

אי זה נמצא בפולינזיה הצרפתית באוקיאנוס השקט. כאשר אנו מאמינים על בורה בורה, עולים בראש חזיונות של בונגלוס המוצבים על כלונסאות מעל לגונה בגלימת זכוכית.

אני בספק אם נעשה הרבה יותר מאשר להירגע כמו גם ליהנות מהנופים של הקריסטל להסיר את המים מהבקתה שלנו … אבל האם זה לא העניין?

ניק ככל הנראה יפנה לכמה צלילות צלילה, כמו גם אני עשוי לעשות שנורקלינג. אטול זה מוקף בשונית מחסום, כאשר כרישים כמו גם קרני מנטה פוקדים את המים. בכל שנות הצלילה שלו, ניק מעולם לא ראה קרן מנטה! זה יהיה פנטסטי אם הוא עשוי לראות אחד כאן.

צילום: מאת דריה סוויסטונובה דרך Wikicommons
הוואי

הוואי נמצאת מטפחת באמצע האוקיאנוס השקט בצפון האוקיאנוס השקט, כמו גם כבר מזמן נמצאת ברשימת המיקומים שלנו לראות בעולם.

אני מאמין שהסיבה שעדיין לא היינו שם היא בעיקר בגלל ההוצאה-זה לא בדיוק ידידותי לתקציב. עם זאת, כל הכסף בצד, זה איפשהו שנרצה לבקר בו.

הטופוגרפיה הכוללת מחרוזת זו של 8 איים היא מדהימה כמו גם יש רשימה אינסופית של דברים לעשות. גלישה, צלילה, שנורקלינג, טיולים רגליים, שחייה כמו גם ביקור במפלים והר געש הם רק כמה מהדברים הרבים שאנחנו רוצים לעשות שם! על גבי הפעילויות כמו גם נופים מקסימים, אנו רוצים לחוות לואו מסורתי כמו גם לדגום את האוכל האותנטי.

צילום: כריסטופר מישל דרך Wikicommons

פיג’י

מאז שחבר טוב שלי זכה בטיול חינם לפיג’י ממכולת בקלגרי, קנדה (אני יודע, אתה יכול לדמיין?), אני מתה ללכת לאי טרופי זה בדרום האוקיאנוס השקט.

לאחרונה, אנו עומדים בראיין מבלוגים מגן העדן, שהתגורר בפיג’י, יושב בית עם חברתו. מקריאת מאמריו כמו גם לשמוע אותו מדבר על ההתלהבות שלו מאותה מדינה, בסופו של דבר היינו מכור.

ישנם מעל 333 איים שאפשר לבחור מהם, אולם שמענו כי העיר סוואוסבו באי ונואה לבו כמו גם ממנוקה כמו גם איי יאסאווה הם חובה.

תמונה מאת: Simon_sees דרך Wikicommons
המלדיביים

האומה הקטנה הזו מורכבת מ -26 איים כמו גם שהיא נמצאת ברישום שלנו מזה זמן מה. כשהיינו בהודו כמו גם בסרי לנקה בשנת 2009, חשבנו לעבור את הטיסה המהירה לאיים המלדיביים, אולם לא מסיבה כלשהי כמו עכשיו הם מתחרטים עליה!

עם גובה קרקע של 1.5 מטר בלבד, זוהי המדינה הנמוכה ביותר בכוכב הלכת, כמו גם האומה הקטנה ביותר באסיה. ללא קשר לגודלו, הוא מקסים כמו גם יש הרבה מאוד להציע את הנופש. We’d like to see the Islamic sites, Nick would like to diving dive there as well as I’d like to go snorkelling…as well as just lounge in my hammock sipping on cocktails.

Andaman Islands

Located in the Bay of Bengal between India as well as Myanmar, this is one more idyllic string of islands. Actually, there are over 500 of them! when occupied by the British during colonial times as well as by the Japanese during WWII, this is an island nation that is not only beautiful, however full of history as well as sites.

We’d plan to see the Victorian English ruins, the Indian navy museum as well as the former British prison. Of course, we’d likewise want to hike to waterfalls, walk with the jungle, laze on beaches as well as enjoy the wildlife.

Photo By: Shimjithsr via WikiCommons

We’re not sure exactly how or when we’ll get to these ultimate vacation destinations, however we’re hoping it’s someday soon. perhaps we’ll be offered a home sitting job, or will be invited out by the tourism board to promote their countries?

Who knows…we’re available to anything as well as everything, these are the extravagant destinations we’ve always checked out about in magazines, as well as we’re definitely thinking about going!

מה איתך? have you been to any type of of these incredible countries?

כמוזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנו מבצעים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.