הסחף של נמלטים, דרום אפריקה-מיקום לשהות בהיסטוריה

במוקד המוקד ביותר של קוואזולו-נטאל-ממלכת האבות של אומת זולו-יושב הסחף של הנמלטים. מקלט עבור רויאלס, מקלט להיסטוריה כמו גם אתר של מורשת טבעית, לודג ‘משחק אישי מקסים זה מספק תובנה על דברי הימים הקולוניאליים של דרום אפריקה כמו גם על תרבות ההטלה כמו גם זולו אדיר.

האבק מתיישב בדרך המסלול היחיד המוביל במעלה הרכס. עם הבושלים המתנשאים, מתגלה העסקה המסוגננת ועם זאת העוסקת בג’ירפה צעירה.

אז שאר מגדל הג’ירפות מתכופפים לעיני.

זוהי קבלת הפנים שלנו לסחף לודג ‘ – בית האחוזה שפותח על ידי ההיסטוריון, מספר סיפורים וכן אלוף תרבות זולו דייוויד ראטריי. כמו כן, ממש כאן, אנו צריכים לגלות את התבוסה הגרועה ביותר בהיסטוריה הקולוניאלית הבריטית … או כפי שהתעקשו הרטרטים היטב – הניצחון הגדול ביותר של זולו.

הקישור הבלתי ניתן למחיקה של Rattrays ל- Zulu Nation מגיע מהחזון של פיטר רטריי על עלילה של שטחי בוש קשוחים בשנות השישים.

משנת 1989, בנו, היסטוריון מתוצרת עצמית, Raconteur כמו גם האייקון הלאומי דייוויד רטריי, כמו גם את המחצית השנייה שלו ניקי הבינו את פוטנציאל המקום של הארץ על ידי הקמת השמורה בסופו של דבר להיות האכסניה שהיא כיום.

תוך שימוש בכישורי סיפורי הסיפורים המצטיינים שלו כמו גם בהבנת ההיסטוריה של זולו שנאספו מעשרות שנים של דיבור עם קשישים שבטיים כמו גם מתורת אביו, דיוויד יצר טיולים באתרים ההיסטוריים החיוניים כמו גם בסמוך לארצו.

משק הבית של רטריי הפך את התאמות הצנועות של הסחף של הפליטיבים לאכסניה אקסטרווגנטית המתאימה לרומנטיקה שמהדהדת סביב אפריקה.

הנה הסרטון שלנו על זמננו בסחף של נמלים כמו גם הנופים המדהימים שיש להם כל כך הרבה היסטוריה מתחת לאדמתם:

לחץ ממש כאן כדי להציג סרטון זה ב- YouTube.

לודג ‘הסחף של נמלטים

עם צללים שכבר מתארכים כמו גם אורות הקורנים לברך בחום את סוף היום, הגעתנו לאכסניה של Drift Lodge של Fugitives הייתה אכן מבורכת.

מהמקום הגבוה הזה, הנופים החוצה מעל עמק נהר באפלו כל השיטה לפסגה הרחוקה של איסנדלוואנה ידועים כמו גם חולים; חילולי המיקום כמו גם הזמן.

עיין ב- Drift Lodge של Fugitives לקבלת מידע רב יותר על שיעורי החלל, טיולים וכן – רבים באופן משמעותי – בדיוק איך להגיע לכאן!

החדרים

מחבר את הווילות ברחבי הנכס, מסלול מקושט מוביל אותך אל פרוסת קוואזולו המפותחת להפליא שלך, כמו גם מעוטרת של קוואזולו.

כל חלל באכסניה מרווח במיוחד כמו גם מפואר. בית למיטה ענקית של ארבע אגרוף עם רשת גוסאמר עטופה באלגנטיות מהמסגרת.

המיטה משקיפה עם הדלתות הכפולות הזכוכיות המשמעותיות שנפתחות אל המרפסת שלך כמו גם תצוגות ברחבי השמורה האישית. המשחק המקוון כאן בדרך כלל מטייל. זה לא חוויית אחוזה ג’ירפה של קניה – זה הרבה יותר טבעי מזה.

לכל בית נופש יש שירותים צמודים עם מקלחת מקורה וגם מקלחת חיצונית. כמו כן יש אמבטיה של טופר-רגליים עמוק במילוי עמוק, אידיאלי אחרי יום ארוך בספארי. זה דבר נפלא לראות את רעיית אימפלה בזמן שאתה ספוג באמבטיה שלך.

כמובן שכאשר זה נוגע למותרות, זה תמיד הפרטים שבאמת עושים את ההבדל.

אמנות זולו יפה כמו גם חפצים מקשטים את הקירות כמו גם המדפים, כריות שמנמנות בחומרים עדינים מבטאים את המיטה כמו גם כורסאות, כמו גם השירותים מספקים שירותים קנייניים – יש אפילו קערת מלחי אמבטיה לשימוש.

זה בדיוק מה שציפינו באכסניה ספארי אפריקאית.

האוכל

עם הנהון מעריך למסורת, ארוחת הערב היא רומן קהילתי בשולחן הגדול של הבניין העיקרי של האכסניה.

תחת האור העדין של נברשות – או מצב מזג אוויר המאפשר – המנצנץ של שמי הלילה האפריקאים, האורחים מוגשים ארבע תוכניות מענגות בכל ערב.

בדרך כלל מתחיל מרק טעים, נענה על ידי תוכנית ראשונית לבבית-שמחנו את כבש יווני בחבילות פילו כמו גם בסלסה ורדה לילה אחד, כמו גם פילה חזיר עם צ’ילי עם תפוח אדמה נפלא אחר.

קינוחים של סקרטורטה מפוארת כמו גם ההנאה הספוגית הנקראת מלווה פודינג – עוגה דרום אפריקאית מסורתית עם ריבת משמש – מברכים את הבטן המלאה שלנו. כמו כן, לוח הגבינה החוסם מופיע לנו כדי ‘למלא את הפינות’!

ארוחת הערב כוללת המון יין דרום אפריקה, עסקיהם הנעים של חוקרי מזל אחרים, כמו גם הנאה מאוכלים עם משפחת רטריי.

הבר ממש כאן מצויד להפליא ביינות מצוינים כפי שהייתם מצפים, עם זאת, עם זאת עם מספר רב של ג’ינס-אפילו אלה ממזקיקת מלאכה קטנה-אצווה קייפ פינבוס ממש כאן בדרום אפריקה.

ארוחת הבוקר מוגשת גם על סיפון הבניין הראשי המשקיף על החצר כמו גם בור סיום מקורר. פרוזה כמו גם דגנים הם שיחת הטלפון של היום, בנוסף להרבה קפה, שניתן לחלל שלך לפני ארוחת הבוקר.

נגיעה מהורהרת יפה.

השטח

העץ הכהה של הבניינים משתלב יפה עם סביבתו של האכסניה עצמה. מסלולי העץ מנחים אותך עם הנכס, מביאים אותך עם העצים כמו גם גידור, ומאפשרים מדי פעם הצצות של הווילות האחרות.

זה אישי להפליא כאן.

בסמוך לבניין הראשוני כמו גם קבלת פנים, יש חנות כמו גם מוזיאון המציג חפצים ממלחמות אנגלו-זולו, כמו גם מבצעים בגדים כמו גם קישוטים אפריקאים למכירה.

יש גם העתק בקנה מידה של 1:72 של קרב הסחף של רורקה כדי לספק לך סיכום מצוין של בדיוק איך זה היה נראה בשנת 1879.

אתה יכול לראות מקרוב את המדים, חרוזים, חרבות, כידונים כמו גם רובים מרטיני שהחיילים הבריטיים הסתמכו עליהם. עמיתיהם של זולו נמצאים גם כאן, עם אסגאיס, מועדונים כמו גם מגני עץ התלויות על הקירות. זה חדר מעניין.

בצד השני של המתחם, המשקיף על הנוף הגדול של העמק, ספריית הרפורד-על שם צ’רלי הרפורד, חייל בעל אופי מעניין במלחמה-נמצא אוסף מרהיב של ספרים על הסכסוכים באנגלו-זולו שאוצר על ידי דייוויד רטריי. ו

המרפסת של הספרייה היא אזור בולט עבור האכסניה לקיים ארוחות צהריים.

5,000 הדונמים המקיפים את האכסניה שופעים את החיים. אתה לגמרי בחינם (ובטוח) לבדוק את הספארי האישי הזה – אין כאן טורפים ענקיים או משחק מזיק.

היה לנו שוטף מהיר בדרך מהאכסניה בכוחות עצמנו רגע לפני השקיעה – משהו שאולי לעולם לא נעשה בו! Xaus Lodge – עם זאת תוכלו לקיים טיולי הליכה מודרכים מלאים גם עם השמורה.

סיורים בשדות הקרב זולו

מלחמת אנגלו-זולו נמשכה חלק גדול משנת 1879 כמו גם נעו בכל רחבי ממלכת זולו, אולם הנודע ביותר, כמו גם חיוני, היו שני הקרבות שהתרחשו בסמוך של נמלטים.

קרבות אלה מקבלים חיים על ידי המדריכים המקצועיים של האכסניה, עם הקריינות הפנטסטית שלהם, ההתלהבות כמו גם הידע המדהים.

וכשאתה הולך בין סלעי הנוף העתיק הזה, אתה מרגיש את העשרים ההיסטוריה ביותר מתחת לרגליך – עצמות המדינה.

Isandlwana

ההר בצורת הספינקס המשקע הזה באמצע הרגיל, רק נסיעה קצרה מהמתאין, היה שם 24,000 לוחמי זולו כולם הרסו כל הכוח הבריטי שנשלח אליהם ב- 22 בינואר 1879.

המדריך שלנו באיסנדלוואנה היה Mphiwa Ntanzi. הוא גדל באזור איסנדלוואנה, כמו גם סבו כמו גם סבו מצוין שנלחם בקרב. לשמוע את סיפור הקרב, ממנו שרדו רק קומץ חיילים בריטים, זה לשמוע את המציאות של מה שקרה.

הנוף ממש כאן מפוצץ בערימות של סלעים לבנים. אלה הם קיירנים-אנדרטאות של המקום בו נלחם על גיא נלחם כמו גם נפטר בטיפ חנית כמו גם נקודת אקדח.

זוהי גילוי רודף כשאתה משקיף מנקודת השיא של איסנדלוואנה – מיקום הדוכן האחרון – כמו גם לראות את כל הסמנים הלבנים הפזורים על פני האדמה.

הסחף של נמלטים

שלושה קצינים – נמלט הקרב – שטופלו במילוי עם צבע הגדוד של המלכה, אולם נצודו כמו גם נהרגו בסחף של סותונדוזו.

פורד זה של נהר באפלו שונה לימים בשמו של הסחף של נמלטים – שמו כמו גם ציון דרך של בית האחוזה, לודג ‘כמו גם מורשת.

הסחף של רורקה

היום העומד בפני קרב איסנדלוואנה, עוד יותר במורד נהר באפלו, כמו גם לא רחוק מה- Drift Lodge של Fugitives, חילוף של צבא זולו תקף את המאחז הבריטי בסחף של רורקה. קרב היסטורי זה הונצח על ידי הסרט זולו משנת 1964 בכיכובו של מייקל קיין.

היה לנו מזל מספיק כדי שהילד של דייוויד רטטריי דאגלס ינחה אותנו סביב הסחף של רורקה. מהסיפורים ששמענו על דייוויד כמו גם על יכולתו לאחוז בקהל עם דבריו, דגלאס הוא שבב מגוש רהוט ממש.

סיפוריו על אותו קרב עצום, שהביא ל -11 צלבי ויקטוריה שהוענקו על חיל בקיומו של האויב, מחיים את הרגעים האמיצים שהתרחשו שם.

סיפורו של דאגלס על הסיפור מפתח את הטרור, האומץ, את הייאוש כמו גם את הכבוד של אותו יום במשך 140 שנה בעבר.

מלכות בריטיות

בשנת 1997, זמן קצר לאחר הלווייתו של האישה דיאנה, צ’ארלס הנסיך מוויילס לקח איתו את הנסיך הארי יחד לדרום אפריקה על סדרת אינטראקציות כמו גם כדי להתחבר מחדש עם בנו הצעיר.

במהלך מסעם, הנסיכים שהו באכסניה של הסחף של נמלטים, כמו גם הונחו סביב אתרי הקרב ההיסטוריים על ידי לא אחר מאשר דיוויד רטריי עצמו.

המראה פגע באקורד עם שני הנסיכים כמו גם הצית עוד יותר את שיעור העניין שהארי היה לשרת בכוחות המזוינים.

גם הארי וגם צ’רלס היו עצובים עמוקות לשמוע על ה- M של דייווידאורדר בשנת 2007.

למרבה המזל, המסורת של דייוויד חיה על חזקה במשפחתו. כמו גם המורשת שהפיקה את לודג ‘הסחף של הנמלטים מטילה חותם כזה על כל אלה שנשארים כאן.

לקבלת הרבה יותר סיפורים מתקופתנו בדרום אפריקה, לחצו כאן.

טיילנו כתקשורת עם תיירות דרום אפריקה.