איך להיות מעניין יותר בזמן נסיעה

מעודכן לאחרונה: 10/16/20 | 16 באוקטובר 2020

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאני נשאלת על ידי מטיילים חדשים היא, “האם יהיה קשה לפגוש אנשים כשאטייל?” לא כולם יוצאים, מוחצנים או נוחים במצבים חברתיים. כשמדובר בנסיעות, מופנמים יצטרכו לעבוד קצת יותר קשה כדי ליצור קשר ולהתחבר לחברי המטיילים שלהם.

בפוסט אורח זה, ונסה ואן אדוארדס מ- ScienceOfpeople.com חולקת את הטיפים והטריקים ההתנהגותיים המומחים שלה כיצד לפגוש אנשים ולהיות מעניינים יותר כשאתה מטייל (או סתם באופן כללי).

הם אומרים שנסיעות זה גירוד. מבחינתי זה היה יותר כמו פריחה בגוף מלא.

האם המטאפורה הזו הייתה מביכה? כן, אני לא מופתע. זה אני. שמי ונסה ואני אדם מביך מחלים.

כשגדלתי, הייתי מבועתת מההפסקה. לא יכולתי להכין חבר לכל חיי שלי, והריסות שלי נתנו לי כוורות. פשוטו כמשמעו, כוורות גוף מלא מחרדה חברתית.

כשקיבלתי קצת ליד באג הנסיעות, קיוויתי והתפללתי שאצליח לעשות את זה סולו והנסיעות ייפטרו את החרדה שהייתה לי. רציתי לנסוע להיות בריחה מהעבר שלי ודרך להיות מישהו חדש.

בימינו אני חוקר מה גורם לאנשים לתקתק, מה מניע את מעשינו וכיצד לפרוץ התנהגות אנושית לטובה באתר שלי, במדע האנשים. כאדם מביך מחלים, אני מוקסם ממה שגורם לאנשים לתקתק ואיך אנו יכולים להתגבר על החרדה החברתית שלנו.

עבור רובנו, לא קל ליצור חברים או לדעת מה לומר לזרים – במיוחד כאלה מתרבות או רקע שונים. אמנם לכולנו יש דימוי זה של יצירת קשרים מדהימים כשאנחנו מטיילים, ניסיון ומחקר הראו לי שזה לא קל כמו שאנחנו מדמיינים.

אבל, ניסיון ומחקר הראו לי שגם זה לא צריך להיות קשה.

להלן הטריקים והטיפים האהובים עלי לבניית חברויות, התחלת שיחות והיותי מעניינים יותר בזמן נסיעה.

השתמש במזהים

מעולם לא הבנתי כמה מאות הזדמנויות יש לפגוש אנשים בזמן נסיעה – בין אם מטיילים עמיתים באוטובוסים, רכבות ומטוסים או מקומיים בסופרמרקטים, מוזיאונים וקניונים. עם זאת, עדיף, אם אתה יכול למצוא דרך לתת לאנשים סיבה לדבר איתך. זה המקום בו מזהים יכולים להועיל.

מזהים הם חפצים, ביגוד או אבזרים המזהים את המשותף בין אנשים. זה משהו שמישהו יכול להשתמש בו כסיבה לדבר איתך. בדרך כלל אתה רוצה ללבוש, לשאת או להראות ראווה במראה היומיומי שלך, כגון:

חולצת טריקו של הלהקה האהובה עליך

כובע עם אמירה מצחיקה

דגל (או דגלים) על התרמיל שלך

תכשיט ייחודי או מורשת

גופיית ספורט עם הלוגו של הקבוצה על זה

ספר קלאסי הנראה בכיס האחורי או בתרמיל

פריטים אלה מקלים על אחרים לדבר איתך, בין אם זה זר שמתקרב אליך ברחוב או חבר מושב באוטובוס. למה? כי הם יכולים להתחיל שיחה. הם נותנים לך ולחברים החדשים שלך משהו לשבור את הקרח ולדבר עליו. וברגע שאתה מתחיל לדבר, קל פשוט להמשיך לדבר.

אחד המזהים האהובים עלי הם מגפי הבוקרים שלי. אני לובש אותם כשאני מטייל, ואנשים שאוהבים גם מוזיקת ​​קאנטרי ורודוס מעלים אותם ואנחנו מתחילים לדבר.

להיות נגיש

אם אתה רוצה לפגוש אנשים, אתה צריך להיות נגיש. נהגתי לשבת עם זרועותיי שלובות, תרמיל על הברכיים, פנה למטה בספר. ואז פגשתי את שרה בהוסטל בניו זילנד. הייתי בקרייסטצ’רץ ‘כבר כשלושה ימים כשהאוסטרלי הנחמד הזה ניגש לשולחן שלי בחדר המשותף.

“היי! ראיתי את הארנק שלך הלו קיטי. אוהב את זה.” (כן, אני משתמש בהלו קיטי לפעמים כמזהה כדי למשוך אנשים נחמדים עם לבבות רכים.)

המשכנו שיחה ידידותית והיא סוף סוף אמרה משהו שלעולם לא אשכח:

“אתה יודע, ראיתי אותך את היום הראשון בארוחת הבוקר ואת היום השני בארוחת הצהריים ואז הבוקר. אבל תמיד נראית שלא רצית שמישהו ידבר איתך, אז מעולם לא אמרתי שלום. אם אתה רוצה שאנשים ידברו איתך, אתה צריך להיראות כאילו אתה רוצה לדבר איתו! ”

בּוּם! ההצהרה שלה היכה אותי כמו המון לבנים. היא צדקה. הסתכלתי סגורה … כי הרגשתי סגור.

שפת גוף שולחת כל כך הרבה אותות על כוונותיך לאנשים שהיא בדרך כלל חשובה יותר ממה שאתה אומר. מחקרים מראים כי מינימום של 60% מהתקשורת שלנו אינו מילולי. אנו שולחים אותות עם שפת הגוף שלנו, הבעות הפנים וטון הקול שלנו.

לכן, השתמש בשפת גוף נגישה, בין אם זה בחדר המשותף של האכסניה שלך, בפאב מקומי, או מחכה למזוודות שלך בשדה התעופה. הקל על אנשים לומר שלום. הנה איך:

שמור על הידיים גלויות. המוח שלנו צריך לראות את ידים של אנשים כדי לסמוך עליהם באופן מלא מאז שבזמן המערות, בני האדם הסתמכו לראות ידיים לדעת שהם לא יותקפו ולבדוק אם יש כלי נשק. עד היום הידיים שלנו משמשות כמדדי האמון שלנו, אז הרחק אותם מהכיסים שלך ומחוצה לו מהמזוודות שלך.

לאהve your limbs uncrossed. Standing or sitting with your legs straight and arms at your side makes you look relaxed and confident. Plus, research shows that people struggle to get along when one or both have crossed limbs. Think: closed body, closed mind.

Make eye contact with strangers. When two people make eye contact, it triggers the release of oxytocin, a bonding hormone. If the other person is open to connection, this will prime them to want to talk to you.

To determine who you should approach, look for the above signs in other people, as they usually signal trustworthiness, friendliness, and openness.

A fun example of this is the drone my spouse uses. This is not only an identifier — fellow drone lovers like to talk to him — it also helps him be approachable and open.

Ask for lots of travel advice

Traveling in new locations fills you with questions.

Where are the best places to eat?

What do I need to do to experience the city like a local?

Where can I find [insert activity or place]?

So once someone talks to you, here are some other easy, travel-friendly conversation topics you can broach:

What’s the coolest thing you have seen so far?

Have you met any interesting people while traveling? (If you want to be funny add: “…other than me, of course!”)

Any tips for this city/location?

Found any secret spots to get a good ____? (Insert your favorite cuisine or drink)

I would also say DON’T use GOOGLE. Sure, it’s easy. but rather than finding those answers on your own, seek the advice of the locals and travelers around you. This is the easiest way to get insider tips to improve your travels and meet other people.

Studies also show that people who ask for advice are seen as more competent and likeable. הנה למה:

It validates the other person’s intelligence by acknowledging that they have information that you want.

Most people feel pleasure from helping others.

People have an innate desire to feel appreciated, and when you thank them for their advice, it satisfies that need.

Once you’ve asked for advice, you’ve made a terrific impression and it is easy to build a conversation from the ideas they give you.

Pro tip: before you leave, ask everyone you know if they know anyone you can meet when you start traveling. By using your social network, you can have pals waiting for you before you even arrive.

Think like a travel journalist

When travel journalists check out new places, they make it their mission to learn as much as they can about the city and local people. They observe, and they focus their conversations on asking people questions. Not only does this give them the information they need, but it also helps them establish connections.

Similar to the previous tip about asking for advice, this tactic works because it focuses your conversation on the other person rather than yourself. research shows that the pleasure centers of people’s brains light up just as much if not more when they talk about themselves as they do when receiving food or money.

On the airplane, or while hanging out in your hostel’s common areas or other public spaces, strike up conversations by asking people questions like:

What do you think of [something about your location]?

Where are you visiting from?

Why did you choose to come here?

What do you love about being here?

What’s been your favorite restaurant and why?

By starting conversations that invite people to talk about themselves, you start your interactions on a high, learn interesting information, and become someone people want to keep talking to.

Book meals with Strangers

If you want to meet people while traveling but the thought of approaching random strangers triggers your social anxiety, use travel apps to match with people in your area.

Other travelers who use these apps also want to meet people, and so by using them and choosing to go to the same places and participate in the same activities, you automatically become someone they want to get to know.

Here are a couple of good ones to start with:

לאכול עם

Flip the Trip

Couchsurfing

There are incredible events everywhere. using these apps, we ended up at Le Diner en Blanc, which happens in dozens of countries around the world. You wear white, meet new people, and have a terrific time.

***
People can be the best part of traveling — and no one was more pleasantly surprised about this than me! My favorite travel memories involve meeting new friends, getting insider tips from locals, and the spontaneous relationships I have built around the world.

So, use these tips to be more interesting, have better conversations, and enjoy the benefits of sharing your travel experiences with others.

Vanessa Van Edwards is a best-selling author and lead investigator at her human behavior research lab, ScienceofPeople.com. Her groundbreaking book, Captivate: use science to succeed with People, was chosen by Apple as one of the most anticipated books of 2017.

Book Your Trip: Logisטיפים וטריקים טיקים
הזמן את הטיסה שלך
מצא טיסה בעלות נמוכה באמצעות SkyScanner. זה מנוע החיפוש האהוב עלי מכיוון שהוא מחפש אתרים וחברות תעופה ברחבי העולם, כך שתמיד לא תדע שאף לא נותרה פונה.

הזמן את הלינה שלך
אתה יכול להזמין את ההוסטל שלך עם OstelWorld. אם אתה רוצה להישאר במקום אחר מלבד אכסניה, השתמש ב- Booking.com כאשר הם מחזירים בעקביות את המחירים הזולים ביותר לבתי הארחה ומלונות.

אל תשכח ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות יגן עליך מפני מחלה, פציעה, גניבה וביטולים. זו הגנה מקיפה למקרה שמשהו ישתבש. אני אף פעם לא יוצא לטיול בלעדיו כיוון שהייתי צריך להשתמש בו פעמים רבות בעבר. החברות האהובות עלי שמציעות את השירות והערך הטוב ביותר הן:

SafetyWing (הכי טוב לכולם)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

מדג’ט (לכיסוי פינוי נוסף)

מוכנים להזמין את הטיול שלך?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת החברות הטובות ביותר להשתמש בו כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש כשאני נוסע. הם הטובים ביותר בכיתה ואתה לא יכול להשתבש להשתמש בהם בטיול שלך.