סן דייגו פרו-קתדרל, סילאי סיטי: הקסם הכיפה של נגרוס אוקסידנטל

מרכז האמונה הקתולית בסילאי סיטי, מצוין כי פרו-קתדרל סן דייגו הוא הכנסייה היחידה בנגרוס אוקסידנטל עם כיפה. זה גם הפרו-קתדרלי היחיד בפיליפינים מחוץ למטרו מנילה.

אם אתה תוהה מה זה פרו-קתדרל, אני שמח שאני לא לבד כאן. זה היה הדאגה שלי בהתחשב בכך שחזרתי מהטיול הזה. לדברי חבר שלי ויקיפדיה, “פרו-קתדרלי” הוא כנסיית קהילה המשמשת באופן זמני כקתדרלה או קתדרלה משותפת של דיוקוס. ” אם זה עדיין מעורפל עבורך, ברוך הבא למועדון. הדאגה הבאה שאתה עשוי שואלת היא “מה זה אז קתדרלי משותף?” ובכן, על פי אתר זה, זהו “הוא בניין דתי המוגבה לקתדרלה בעוד שאחד נוסף קיים ביוקוס.” זה הגיוני מכיוון שכבר קיימת קתדרלה באזור – הקתדרלה בסן סבסטיאן בבקולוד.

סן דייגו פרו-קתדרל

לפני בנייתו של סן דייגו פרו-קתדרל, הכנסייה הקתולית של סילאי הייתה מיוצרת מניפה כמו גם במבוק כמו גם הוקמה בשנות השבעים של המאה העשרים בהנהגתו של גוברנדורסילו אלג’ו סברינו. אולם בשנת 1925 תרם ברון הסוכר דון חוזה לדסמה כספים להתחיל לפתח מבנה חדש שיחליף את הכנסייה הישנה. כמו כן, הוא הזמין את לוסיו ברנסקוני, אדריכל איטלקי, לעיצוב הכנסייה, שהוא רומנסקי. כשהוא לוקח מוטיבציה מהכנסיות המהממות באיטליה, ברנסקוני ייצר עיצוב שעמד בצורת הצלב הלטינית. בשנת 1927 הושלמה הכנסייה החדשה כמו גם חנכה.

רעיונות נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

קתדרלת סן סבסטיאן מחוץ לשערים: Bacolod City, הפיליפינים

פארק ההון כמו גם הלגונה, בקולוד: טיול לילה מאוחר

5 אתרי מורשת ללכת אליהם בסילאי סיטי, נגרוס אוקסידנטל

הכנת תוכנית נסיעות בקולוד – Negros Occidental, הפיליפינים

ההריסות בעיר טליסיי (ליד בקולוד)

פונדק המעגל: איפה להישאר בבקולוד סיטי, הפיליפינים

ארץ מנוקאן: איפה לאכול עופות אינסאלים בבקולוד סיטי, הפיליפינים

אתר הנופש Punta Bulata בקואיאן, Negros Occidental (אפשרות Splurge)