7 מקומות לקחת את ילדיכם לטילמוק, אורגון

האתר הרשמי למחוז טילמוק, אורגון אומר “ברוך הבא לארץ הגבינה, העצים ובריזה של אוקיינוס”, שהוא (לפי הערכתי) קו תווית די מדויק ו לאחרונה נסעתי בכל רחבי מחוז טילמוק עם שלושת ילדיי בגרירה – המטרה שלנו הייתה לראות כמה שיותר מבלי להרגיש מפושטים לחלוטין בסוף הטיול. לאורך שלושה ימים ספרנו לוחיות רישוי מ -28 מדינות שונות. מניסיוני, ברגע שאתה נתקל באנשים מ -15 אזורים שונים במדינה, אתה חייב להיות איפשהו שווה לכתוב הביתה.

בשום סדר מסוים, הנה כמה מקומות שונים כדי לגרום לך לצאת לחופשה משפחתית של טילמוק משלך:

מסלול הכנסת גולף של Bay Breeze

סמוך למפעל גבינות טילמוק ברחוב לטימר צפון, גולף Bay Breeze כולל מסלול דשא אמיתי של שמונה עשרה חור-דבר שמעולם לא ראיתי במסעותינו הרבים ברחבי הארץ. Bay Breeze, בשכפול התרחישים גולף גולף, הוסיפה כמה מכשולים מהנים כדי להשאיר ילדים מעורבים. אמנם לא ביקרנו באופן אישי במשיכה זו, אך נראה כי העילות נשמרות בקפדנות; הבחינו בקבוצה רב-דורית בקורס ונראה שכולם נהנו. כל גולף משלם 8 $, השכרות כלולות.

אתר אינטרנט:

תחנת אוויר ימי / מוזיאון האוויר של טילמוק

על פי ספר השיאים העולמי של גינס, תחנת האוויר הימית מבוססת טילמוק היא מבנה העץ הגדול בעולם. מוזיאון אייר טילמוק, אחד מקומץ הנותרים של מלחמת העולם השנייה, המפוזר ברחבי המחוז, מתאים בקלות בתוך הבונקר שהחזיק בעבר עד שמונה גלימפי חיל הים “K” מסיביים. תיאמנו את ביקורנו במוזיאון האוויר של טילמוק עם ארוחת צהריים, אוכלים בבית הקפה של בסיס האוויר לפני שנכנסים למוזיאון. מכיוון שחלק גדול מהניסיון הוא “נראה לא נוגע”, לא חשבתי שהילדים שלי יחזיקו מעמד זמן רב. עם זאת, אחת התערוכות הראשונות היא שורה של תא טונות קרב שבהם אנשים קטנים יכולים לטפס פנימה ולקבל תחושה איך זה יכול להיות טייס סילון.

בנוסף לחוויית תא הטייס, קיבלנו הערכה לעוצמת הובלת המטען בתוך בטנו של המיני גופי (מטוס ענק זה מוצב מחוץ לקולב). החלק החביב עלי בסיור היה חדר הליום בו תוכלו לראות את המנועים הענקיים שפעם סוננו ושאיבו הליום נקי לתוך הבלימפס. הכניסה הכללית היא 9 $, ומשפחות של ארבעה (שני ילדים, שני מבוגרים) מקבלים הפסקת מחירים במחיר של 25 דולר. תכנן לבלות כאן יותר זמן ממה שתצפה לראשונה.

אתר אינטרנט:

מרכז יער טילמוק

מרכז יער טילמוק היה ההפתעה הכי לא צפויה ונעימה בהרפתקאותינו במחוז טילמוק. מרכז יער טילמוק ממוקם בכביש 6 בערך עשרים או כל כך דקות מזרחית לעיר טילמוק, ממוקם בלב יער טילמוק. אם אתה ממפה את הטיול שלך, בקר ביעד זה בדרך שלך או מחוץ לעיר (או ביום גשום). מחלקת היערות של אורגון המופעלת על ידי מחלקת היערות באורגון “מרכז פרשני וחינוכי מציג את מורשתו של טילמוק ההיסטורי והרוח הציבורית מאחורי מאמץ יערות מחדש מונומנטלי שהשאיר חותם קבוע על ההיסטוריה של אורגון, תוך שהוא מעצב גם את ניהול יער בר -קיימא כיום.”

דגשי הטיול כוללים (1) טיול לראש מגדל התצפית, (2) סרט תיעודי עטור פרסים חמש עשרה דקות המפרט את הנפילה והקאמבק משלוש שריפות היער המסיביות באזור, ו (3) תערוכות אינטראקטיביות המלמדות את המבקרים בכולם גילאים על היער, המתנחלים המוקדמים באזור ויוזמות הקיימות המודרנית. ביקורנו היה במקביל לטיול הצמח 12:30, אחת מארבע התוכניות החינוכיות הפועלות לאורך כל היום. כניסה למוזיאון והשתתפות בתוכנית הם שניהם בחינם (תרומות מוערכות ומוערכות במיסוי). פגשנו משפחה אחרת שתכננה את כל ביקורם סביב השתתפות בכל ארבע התוכניות החינוכיות; אוכלים ארוחת צהריים פיקניק וחקירת שטח בין המפגשים. משפחה יכולה בקלות לבלות שעתיים רק בחקר המתקן ולשוטט בשטח.

אתר אינטרנט:

נקודת מבט נופית של קייפ מירס

ממוקם קרוב יותר לאושנסייד מאשר טילמוק, קייפ מירס סטייט נוף נקודת מבט שווה את המעקף הנופי. אטרקציה חינמית זו היא ביתם של המגדלור הקטן ביותר באורגון (שנמדד בגובה 38 מטר) ועץ האשוח של סיטקה הגדול ביותר הנוכחי (כמעט פי ארבעה מגובה המגדלור בגובה 144 רגל). בחודשי הקיץ המבקרים יכולים לסייר במגדלור בין השעות 11 בבוקר ל 16:00. כל השנה, נקודת התצפית מציעה נופים גורפים של האוקיאנוס וקו החוף עד כמה שהעין יכולה לראות.

נקודת מבט נופית של קייפ מירס היא גם ביתם של “עץ התמנון”. כפי שהשם מרמז, העץ הסתעף באופן אופקי יותר מאשר אנכי; שילוב של רוח ובלבול גנטי גרם לעץ האשוח הזה לסטות מאחיו הגבוהים יותר. שימו לב שהשביל מובילnull