15 הדברים הטובים ביותר לעשות בברלינגטון, ורמונט

בגלל הפארקים המקסימים שלה, פעילויות חיצוניות מרגשות, ועוד דברים אחרים לעשות בברלינגטון, ורמונט זה באמת צריך להיות חלק מרשימת דלי הנסיעות שלך. בעיר הממוקמת בצפון -מערב ורמונט, חנויות, מסעדות, חופים ואגם פופולרי מאוד, ברלינגטון VT בהחלט יש המון למבקרים.

בין אם אתה אוהב חופשה רגועה ושלווה, או שאתה רוצה לערוך הרפתקה מרגשת ומרגשת, אתה לא יכול להשתבש כאן! ברלינגטון היא גם העיר הגדולה ביותר בוורמונט. מכאן שזה הבסיס הטוב ביותר לחקור מקומות נהדרים אחרים לראות בוורמונט.

גוטם קרישנן

במאמר זה סיפקנו את כל הדברים הטובים ביותר לעשות בזמן שאתה בבורלינגטון. רשימה זו תעזור לך לגלות את המקומות ואת הדברים שאתה יכול לעשות, במיוחד אם אתה רק מתכנן להישאר בברלינגטון לפרק זמן קצר.

תוכן העניינים

הדברים הטובים ביותר לעשות בברלינגטון, ורמונט

1. שביל אופני ברלינגטון
2. שוק רחוב הכנסייה
3. פארק ברלינגטון ווטרפרונט
4. מעבורות אגם שמפליין
5. שוק החקלאים של ברלינגטון
6. מרכז מלאכה חלול צפרדע
7. שדה המאה של ברלינגטון
8. פארק נורת ‘ביץ’
9. אוניברסיטת ורמונט
10. מבשלות קצף
11. מזח פרקינס
12. מזקקי נהר Mad Burlington
13. מרכז פלין לאמנויות הבמה
14. מרינה של בורלינגטון סירות קהילה
15. פארק סוללות
דברים להכין עם 3 ימים בברלינגטון, ורמונט יום 1 בברלינגטון, ורמונט
יום 2 בבורלינגטון, ורמונט
יום 3 בבורלינגטון, ורמונט

שאלות נפוצות על ברלינגטון, ורמונט

הדברים הטובים ביותר לעשות בברלינגטון, ורמונט

1. שביל אופני ברלינגטון

צילום מאת NNECAPA ספריית צילום CC על ידי 2.0
פעילות בחוץ שבהחלט תביא אותך להיפטר. על שביל האופניים של ברלינגטון, תוכלו לרכוב על אופניים דרך שביל קל שחוצה חופים ופארקים. ובעוד שאתה בדרך, תוכל לראות נופים מרעישים של אגם שמפליין, האדירונדאקס והעיר. חוויה נהדרת לזכור!

2. שוק רחוב הכנסייה

צילום על ידי Church Street Marketplace CC על ידי 2.0
המקום האידיאלי לאנשים שרוצים ליהנות מקניות. למקום הזה יש הרבה אנשים בכל הגילאים, המון מסעדות וחנויות. אתה יכול גם להיהע ממופעים של בדרני רחוב, לבקר בארכיטקטורות היסטוריות ולהצטרף לפסטיבלים לאורך כל השנה. לעולם אל תחמיץ את זה כשאתה מנסה למצוא דברים לעשות בברלינגטון.

סיבוב הופעות מוצע: Let’s Roam Burlington Scavenger Hunt: Burlington Beauty

3. פארק ברלינגטון ווטרפרונט

צילום: קריסטי דקטיל CC על ידי 2.0

אם אתה רוצה ליהנות ביום הטוב ביותר עם המשפחה, החברים או בן הזוג שלך, אז הפארק על קו החוף הוא המקום בשבילך. זהו פארק יפה המשתמש בנופים מפוארים של האגם. אם אתה לא אוהב פשוט ללכת, אתה יכול לשכור סירת מפרש כדי להסתובב באגם. הכינו כאן זיכרונות טובים!

סיור מוצע: הרפתקה תמוהה של ברלינגטון

4. מעבורות אגם שמפליין

צילום מאת ארטור סטשבסקי CC על ידי SA 2.0
לקבלת חוויה מיוחדת ועם זאת בלתי נשכחת, פנו אל אגם שמפליין ועלו על מעבורת מפורט קנט, ניו יורק לברלינגטון, ותהנו לנוף יפה כשאתם בנסיעה של שעה!

5. שוק החקלאים של ברלינגטון

צילום על ידי Church Street Marketplace CC על ידי 2.0
כאן נמצאים הרבה מוצרים המיוצרים באופן מקומי. מאכלים טריים, גבינה, צמחים והרבה יותר. אם תלך לברלינגטון, אסור לפספס לקבל משהו כאן. אתה יכול גם להשיג דברים כמו מזכרות.

6. מרכז מלאכה חלול צפרדע

זהו מרכז מלאכה הכולל שיעורי גלריה, אומנויות, חנות ומלאכה. אם אתה מתעניין או שאתה מוצא מלאכה מסוימת באמת מיוחדת, אתה יכול להשיג כמה. מתנות, ציורים, כלי חרס, תכשיטים ואפילו קרם יד, יש הרבה מה לבחור!

7. שדה המאה של ברלינגטון

אם אתה מעריץ גדול של בייסבול, יתכן ששמעת על שדה המאה. זהו ביתם של מפלצות אגם ורמונט מליגת הפן של ניו יורק. זה פארק נהדר עבור אנשים שרוצים לקבל יום בועט.

8. פארק נורת ‘ביץ’

תמונה מאת טוני וובסטר CC BY-SA 2.0
חוף יפהפה באגם שמפליין שיש בו נוף נהדר באמת. אם אתה רוצה לבלות את היום שלך בהרגעה, ושחייה, אז פארק חוף נורת ‘הוא בשבילך. אתה יכול גם לעשות קמפינג כאן אם בחרת להישאר לילה. מקום כזה ממש נהדר!

9. אוניברסיטת ורמונט

צילום מאת Rachaelvoorhees CC על ידי 2.0
טיול מיוחד באוניברסיטת ורמונט ישלים את טיול ורמונט שלך. הקמפוס גדול ויש בו הרבה מתקנים מדהימים לסטודנטים. המבקרים בהחלט היו נהנים בטיול קצר באוניברסיטה זו.

10. מבשלות קצף

גן עדן לחובבי בירה! ערכו טיול טעימה ותיהנו מהשקיעה שכן מבשלה זו כוללת גם מיקום נהדר בו תוכלו לצפות באגם מכאן. לעולם אל תחמיץ את הבירה הנהדרת הזו, מיקום נהדר וחוויה נהדרת.

סיור מוצע: טיול בירה קלאסי עם טעימות וארוחת צהריים

11. מזח פרקינס

מזח יפהפה שהכי טוב לטיול. תיהנו מהנוף ושיהיה לכם זמן מקסיםnull