האם אתה באמת מבין מה המשמעות של הרפיה? מועדון הבריאות אניס ב- Spicers Tamarind Retreat

בתוך אוזנית המפלים של גרדנרס נופלים מחוץ לעיירה העורף מלני, מועדון הבריאות של מועדון הבריאות אניס מביא רמה אחת נוספת של שלווה לחלק מדהים זה של חוף סאנשיין.

מלני פופולרית בזכות הנוף השופע שלו כמו גם בתחושת השלום העמוקה. שלא לדבר על הצעות האוכל שלה.

אבל ממזרח לעיירה, מוסתרת בירק הטרופי בראש העמק לאובי אובי קריק, הוא מועדון בריאות יום שמגדיל את כל מה שיש למלני להציע, מוגש עם לוח יוקרה ענק.

בדוק את הווידיאו שלנו של מועדון הבריאות אניס כאן:

אניס ספא בספייקרס תמרינד

האתוס של מועדון הבריאות אניס, מועדון הבריאות של היום המקושר להרבה ספייקרס נסוגים ברחבי אוסטרליה, הוא התחושה של הכנסת החוץ.

אבל מועדון הבריאות אניס ב- Tamarind Retreat משיג זאת בצורה מבריקה.

מוסתר בסוף מסלול מפותל מעט עם צמחים טרופיים, הכניסה למועדון הבריאות אניס מברכת אותך כמו גם מובילה אותך לקבלה כמו גם לאזור הטרקלין.

בזמן שאתה ממלא את סוג הגיוס שלך כמו גם בחר את הטיפולים שלך, אתה יכול לחזור על הכורסאות או ליהנות מהנוף מהסיפון.

הסיפון, דוגמה אחת נוספת לאופן שבו הקווים בין הפנים כמו גם מחוץ למועדון הבריאות הזה מטושטשים, משקיפים מעל חצר ואז עד ליער הגשם. מעבר לעצים, נראה שהרדף של מפלי גרדנר בתוך ציפור הציפורים כמו גם מוזיקת ​​נטייה נותנים את הטון.

ניסיון הטיפול בזוגות החתימה שלנו

הטיפול האורגני שלנו בשלום-פינוק יוצא דופן של שעתיים וחצי-מתנפנמים-עם 30 דקות בספא הידרותרפיה אישי.

לאחר שהשתנהנו לבגדי הים שלנו, יש לנו רסן משלים של ג’קוזי 2x4M שלנו מלא במי מעיין עשירים במגנזיום, הטובים ביותר להחייאת שרירים שחוקים*. בדומה לסיפון, מועדון הבריאות ההידרותרפי משקיף על החצר כמו גם יערות הגשם, כמו גם מכיוון שאין קיר או חלון, אתה יכול לשמוע את המפלים בבירור בזמן שאתה צף.

כמו כן יש סאונה אך ורק לשימושנו כמו גם למקלחת גשם בשבילנו לשטוף בסוף הספיגה שלנו של חצי שעה.

בשלב הבא אנו משתנים בתותים המצחיקים שלנו, שמלות כמו גם נעלי בית שהוכנו לסוף השירות של הטיפול.

המטפלים שלנו, אוליביה כמו גם קיי, מובילים אותנו לחדר מועדון הבריאות ברגליים, שם אנו נהנים מפריט כף רגל ארומטי באגני השיש, ואז הוא נמצא במרחב הטיפול, שם אנו מגלים שני שולחנות עיסוי, א אמבט אבן מסיבי כמו גם מקלחת בחדר רטוב לצד אחד.

החל מפני קרם שעועית וניל גוף מלא וניל המפילד בזהירות כמו גם חלקיקים. כאשר מלוטשים, אנו מצופים במסכת בוץ של דבש אורגני כמו גם חמאת קקאו שמרגיעה, מרגיעה לחות כמו גם מרגיעה את עורנו כמו גם עטופה בפקעת אלגנטית של מגבות חמות.

אנו שוטפים בחלל המקלחת כמו גם שינוי בתותים מצחיקים נקיים (המסכה הזו מקבלת לכל מקום!), כמו גם זה חוזר למיטות העיסוי שלנו שהמעסות שלנו יכולות להעלות, להוריד ולהפוך לתפאורה של כורסה במגע של כפתור.

ואז מתחיל עיסוי הגוף המלא.

בעזרת קרם עיסוי מ- Waterlyly, קוסמטיקה אוסטרלית מדהימה שמטילה לחות בדיוק במקביל לתפקוד כמו שמן עיסוי, אוליביה כמו גם שקיי עובדים על כל אטום של חרדה מגופנו, ומשאיר אותנו מרגישים שאנחנו צפים.

כדי לעלות על הטיפול, יש לנו פנים אולטרה-יושביות המשתמשות בהרבה יותר מוצרים במים כמו גם אנו משוחזרים לעולם האמיתי עם מדיטציה קצרה כמו גם תרגיל מיינדפולנס.

פינוק אחרון ממועדון הבריאות אניס

ברגע שאנחנו לבושים, אנו מרחפים את השיטה שלנו בחזרה לטרקלין, שם אנו מגלים פינוק מיוחד הממתינה עלינו.

על הסיפון לא רק כוס נוצצת כל אחת עם זאת, גם גבינה מענגת, כמו גם מגש חרקירי ** כדי שנרעה עליו בזמן שאנחנו נהנים מהנוף של היער כמו גם במראה המפלים.

בשלב זה, זה אחר הצהריים המוקדמים, אולם ארוחת הצהריים הקלה מרגישה כמו אירוע אתרי. כל כך נבעטנו לאחור כמו גם התייבשו מחדש, כמו גם העור שלנו כל כך לחות, זה כאילו כל קושי בעולם הלך.

אחרי זמן מה – אין לי מושג בדיוק כמה זמן אנחנו על הסיפון, לא רק איבדנו את מסלול הזמן עם זאת, עם זאת כבר לא אכפת – אנו מחזירים את השיטה שלנו לקבל את קבלת הפנים, לשוחח עם ליסה, מנהלת מועדון הבריאות אניס, קבלו קרם לחות במים כמו גם חזרו לנכס ההשכרה שלנו הסמוך.

זה פשוט גם אנחנו נשארים ב- Spicers Tamarind Retreat. אני לא מאמין שאנחנו עשויים לצעוד הרבה בנוסף מזה!

בדוק את ההערכה שלנו כמו גם בהליכת וידאו של זמננו ב- Spicers Tamarind Retreat כאן.

*מועדון הבריאות ההידרותרפי הוא תוספת אופציונלית כמו גם חינם כשאתה מקבל הרבה חבילות. אחרת אתה יכול להזמין מפגש של 30 דקות בנפרד.

** יואתה יכול להזמין את הגבינה כמו גם את מועצת המנהלים במועדון הבריאות תמורת תשלום.

התפנקנו על ידי ליסה, אוליביה, כמו גם קיי כאורחי התקשורת של מועדון הבריאות ספייקרס אניס תמרינד, כמו גם ללכת לחוף סאנשיין, אולם הדעות שלנו נשארות משלנו.