3 סיבות לכך שאישור נהגים בינלאומי חיוני למילוט הבא שלך

במשך שנתיים של נעילות ומגבלות קבועות עברו, והעולם סוף סוף נפתח שוב. זה הזמן הטוב ביותר לתכנן את אותם טיולים נחוצים וטיולי דרך יפים ליעדי החלום שלך. אם אתה מטייל תדיר, שקול להשקיע בהיתר נהגים בינלאומי (IDP) לפני הטיול הבא שלך.

תמונה מאת פיקסאבי

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

ניסיון אולטימטיבי לטיול ברוטה 40 – נסיעה לאורך פטגוניה, ארגנטינה

נסיעה סביב טויוטה היילנדר לשנת 2017 מול טויוטה RAV4 2017 היברידית

כיצד להשיג רישיון נהיגה בינלאומי בפיליפינים

מדריך מלא להשכרת רכב ונהיגה בפיליפינים (לזרים)

הדרכים הטובות ביותר לעקוף את מיורקה

תוכן העניינים

מהו היתר נהגים בינלאומי?
זה נותן לך ביטחון וביטחון ושקט נפשי
זה מאפשר לך לעבור את המסלול הבטוח והיפה
לוקח רק שעתיים לאבטח 1. הכן את הדרישות שלך ומלא את הטפסים
2. הגש תמונות ברורות ואיכותיות
3. בצע הזמנה
4. התאשר

סיכום

מהו היתר נהגים בינלאומי?

נכון לעכשיו, 186 מדינות בעולם מכירות ב- IDP. זהו תיק רשמי שסנקציה על ידי האו”ם (האו”ם) וקל יחסית לרכוש. עם זאת, זה לא צריך לטעות ברישיון נהיגה.

IDP נפרד מהרישיון שלך; תזדקק לשניהם כשאתה נוסע. כמו כן, ראוי לציין כי זו תהיה באחריותו של בעל IDP לחקור את הנחיות הכביש. זה כולל הכרת הצד של הדרך לנהיגה ולדרוש קשרים במקרה חירום. אתה צריך לדעת את הנחיות הכביש והמדיניות לכל מדינה לפני כן.

במאמר זה תבינו את שלוש הסיבות הטובות ביותר לכך שאישור נהג בינלאומי (IDP) שווה את ההשקעה ואיפה תוכלו להגיש מועמדות.

זה נותן לך ביטחון וביטחון ושקט נפשי

עדיף אם לא היית שוקל את הערך של IDP מבחינה משפטית. במקום זאת, שקול לקבל אחד לשקט נפשי למקרה שתיתקל בצרות במהלך החופשה שלך.

יש אנשים שבוודאי הסיעו מכונית מנועית במדינה זרה ללא היתר, מטיילים תכופים במיוחד. המצב הזה נפוץ למדי, ויש דרכים סביב הצורך בהיתר. זה נכון במיוחד במדינות עם כללי דרך בלתי פוסקים.

עם זאת, זה לא אותו דבר בכל מדינה, בעיקר שאינם דוברי אנגלית. מדינות בעולם הראשון כמו יפן אפילו מרחיקות לגרש או לעצור תיירים שנתפסו בנהיגה ללא אישורים. כפי שאתה בטח יכול לדמיין, להיות נעול בחו”ל הוא אנדר מפלט שאף אחד לא היה רוצה לקבל.

ה- IDP הוא קובץ רשמי שתורגם לעשר שפות שונות, כולל ערבית. קיום אחד הופך את זה לפשוט יותר לתקשר עם הרשויות במדינות שאינן דוברות אנגלית.

זה מאפשר לך לעבור את המסלול הבטוח והיפה

תאר לעצמך להיות מסוגל לנהוג באופן חוקי במכונית מנועי ב -150 מדינות מבלי לדאוג להיפגע או לסבול. זה קורה לעתים קרובות ביעדי המטיילים הפופולריים בהרבה. החדשות הטובות הן ש- IDP מאפשר זאת לחלוטין, וזו בדיוק הסיבה שאתה צריך להגיש בקשה לאחת.

נניח שאתה שוכר קרוואנים כדי לנסוע לאורך החופים מלאי הטבע של אוסטרליה. יש לך מושב בשורה הקדמית לנוף יפהפה, זריחה ושקיעות, וחיות בר יפהפיות כשאתה בדרך.

אולי אתה חולם לשייט ברחובות איטליה בווספה תוך כדי סיור. עצירה ליד בתי הקפה הטובים ביותר עבור פיצה וג’לטו היא חובה לעשות. אולי אתה בוחר את הטעם של האוויר המלוח, אוכל רחוב טעים וים של שדות אורז בלתי מוגבלים באינדונזיה.

כל אותן מדינות והרבה יותר מקבלות ומכבדות את ה- IDP כמסמך רשמי. אתה יכול להשתמש בו כדי להגן על המכונית לפי בחירתך לחופשה האידיאלית שלך. אתה יכול לבדוק את רשימת המדינות המלאה כאן.

לוקח רק שעתיים עד כדי להבטיח

אישורים רבים מסוג זה נדרשים זמן רב להבטיח, אך IDP אינו אחד מאלה. חלפו הימים שבהם היית צריך לסבול תורים ארוכים ואף זמני המתנה ארוכים יותר.

עם איגוד הנהגים הבינלאומי, אתה יכול להשיג את ה- IDP שלך תוך שעתיים לאחר אישור. באשר לתהליך היישום, אתה יכול לעשות זאת בארבעה שלבים פשוטים. כל התהליך צריך לקחת רק 3 דקות להשלים:

1. הכן את הדרישות שלך ומלא את הטפסים

יש את רישיון הנהיגה וכתובת המסירה שלך מוכנים לעסקה חלקה יותר

2. הגש תמונות ברורות ואיכותיות

על כל המועמדים להגיש תמונה של עצמם ותמונה של רישיון הנהיגה המקורי שלהם למטרות אימות.

3. בצע הזמנה

איגוד הנהגים הבינלאומי כולל תוכניות מחירים שונות לצרכים שונים. אתה יכול לבחור לקבל אישור דיגיטלי גרידא. אתה יכול גם לבחור להעתיק עותק מודפס לכתובתך. זה האחרון מומלץ מאוד, כך שיש לך גיבוי למקרה שהדברים ישתבש. עותק מודפסnull