ברז שחור כמו גם המילקשייק הכי מטורף בעיר ניו יורק

קייט ההרפתקנית מכילה קישורים שותפים. אם תבצע רכישה עם קישורים אלה, אני אביא פיצוי ללא כל הוצאה נוספת לך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

לפני מספר חודשים, זן חדש של מילקשייק התפוצץ ברחבי האינטרנט. מפלצות מכוסות בערימות ממתקים. שכבות ממתקים כמו גם הקצאה על קצפת ושוקולד, מחכות בשקיקה להיפטר דרך קש.

הם היו משוגעים, הם היו לא מעשיים, כמו גם הם נראו מיועדים ברובם לאינסטגרם. אין ספק שאף אדם טיפוסי לא יכול לאכול אחד מאלה בישיבה, נכון? ובכן, זה לא מנע מאנשים לחכות שעות רק כדי לטעום.

הייתי צריך לנסות אותם.

אז כאשר באד קיילין שלי בא לראות את ניו יורק במשך כמה ימים, זו הייתה סדר העסקים הראשון שלנו: נסה לעצמנו את המילקשייקים האגדיים האלה!

מחכה בתור להיכנס

ברז שחור ששימש להיות המבורגר פשוט, בירה, כמו גם בר מילקשייק בסוהו. ואז הם התחילו לעשות את המילקשייקים המטורפים האלה כמו גם הפופולריות שלהם התפוצצו – פרופילים שפעו באתרים כמו Eater כמו גם במקסימום, כמו גם באינסטגרם של Black Tap שהרקיעו שחקים בעוקבים.

כתוצאה מכך, יש קו אינטנסיבי בכל יום, בדרך כלל נוח סביב הגוש.

ישנם שני מקומות ברז שחורים במנהטן: המקור בסוהו כמו גם אחד במחוז אריזת הבשר. במקור התארגנו לנסוע למקום הגדול יותר של מחוז בשר, ואז הבנו שהם נפתחו 30 דקות מאוחר יותר מסוהו, ואז החלטנו לאפשר זאת כמו גם לרדת לסוהו, קילומטר כמו גם חצי משם.

הגענו בסוהו מניחים חמש דקות לפני הפתיחה כמו גם הועברו לגב הקו. נראה שנעשה את הישיבה השנייה.

בתור קיילין כמו שחיכיתי, שמענו את המארחת מתקשרת: “אדוני, אני לא יכול להגיד לך בדיוק כמה זמן ההמתנה תהיה. אדוני, ההמתנה עשויה להיות ארוכה משש שעות. ”

שש שעות! אני מאמין שהתפוצצנו כששמענו את זה. לפחות אמרו לנו שזו תהיה כשעה.

אחרי שקראתי גרפיטי משעשע על הקיר (“מחכה שלוש שעות” “מחכה ארבע שעות” “מחכה שנה אחת !!!”), הגענו לפנים. ההמתנה ארכה 90 דקות לאחר שהופיעה בשעה 11:25 בבוקר.

הייתי המום בדיוק כמה מעט מיקום ברז שחור – הוא יושב סביב 14 אנשים, עם מקום למעטים לעמוד.

אבל מה שזעזע אותי עוד בדיוק היה השירות איטי כמו גם נורא. בכנות, ישבנו 15 דקות לפני שהברמן שלנו אפילו הכיר בנו. כמו שהוא עמד ממש מולנו כמו גם לא נראה עסוק. הרגשתי שאני מפריע כשביקשתי לבסוף כוס מים.

כשרת לשעבר, אני תמיד מספק לעובדי המסעדות את היתרון של הספק (אתה אף פעם לא מבין מה קורה מאחורי הקלעים) – כך שאם אני מציין את השירות רע, זה רע. אולי מישהו קרא כמו גם למסעדה היה יום מחוספס, אולם אם כך בדיוק השירות שלהם בדרך כלל, הם מפזרים כמות לא יאומן של הכנסות פוטנציאליות.

עם זאת, ההמבורגרים היו גדולים.

מילקשייק ברז שחור

כרגע יש ארבעה מילקשייקים מהם לבחור כמו גם הם כל אחד מהוצאות $ 15.

Sweet N ‘Salty: חמאת בוטנים עם שפה חלבית שוקולד עם אבני חן שוקולד (A.K.A. M & MS) כמו גם כוסות חמאת בוטנים, ועליו אבא סוכר, מוטות בייגלה, בייגלה מכוסה שוקולד, קצפת, כמו גם טפטוף שוקולד.

בחרתי בזה.

שייק העוגיות: שייק עוגיות וניל עם שפה חלבית וניל עם פירור עוגיות, ועליו “קוקביץ ‘, עוגיות מפוררות, צ’יפס שוקולד, קצפת, וכן טפטוף שוקולד.

קיילין בחר בזה.

כוח חמוץ: שייק דובדבן שחור עם שפה חלבית וניל עם פופרי גומי חמוצים (A.K.A. Gumdrops), ומעליו סטיקס פיקסי ענק, פופ קשת, שיפוד חמוץ, קצפת, כמו גם חנונים.

אין לי מושג בדיוק איך מישהו יכול לשתות את זה, אולם הנשים המבוגרות שיושבות לידנו נראו נרגשות במיוחד.

סוכריות כותנה: שייק תות עם שפה עם פרוסל וניל עם שוקולדי פנינה כחולים, ורודים, כמו גם פנינה, ועליו סוכרייה על מקל ורוד, סוכריות סלע, ​​קצפת, כמו גם סוכריות כותנה.

אישה קטנה לידנו התרגשה מאוד כשזה נמסר לה.

אז בדיוק איך היו המילקשייקים?

אלוהים אדירים. הם היו טעימים.

אני מאמין שחמאת בוטנים כמו גם שוקולד הוא אחד משילובי הטעמים הקדושים ביותר בעולם, כמו גם השיק הזה היה מקסיםnullnull