השתלטות על מלונות, רוזה מקסימה כמו גם בירה חדשה על הבלוק

בשבוע האחרון לא הייתה בדרך כלל לא אמינה כאן בסידני. עם נדלקת הקיץ, הסכנה לכל מה שיורד גשם עד כדי טביעה או קלויים למוות בגלי חום בלתי צפויים אפשריים באופן דומה.

למרבה המזל, התוכניות שלנו איכשהו נפלו לחלוטין לחללים בלוחות הזמנים של האלים במצב מזג האוויר המטורף.

מצב מזג אוויר גרוע לא היה מתאים לתוכניות שלנו השבוע. מלון עליון בסידני המחזיק את הקולב החדשני ביותר הנוכחי שלו, אחד היקבים המתקדמים ביותר המציגים את הרוזה המקסים השנה כמו גם הפאב האזורי האהוב שלנו שמביא בירה חדשה. אין מרחב לסערות, תודה.

אבל הנה מה שבסופו של דבר קרה.

אנו מקווים שתיהנו מהמהדורה הרגילה הזו.

לחיים – ג’ים וכריסטינה xx

עד כמה המיטה הזו מדהימה? כריסטינה כמו גם אני עלויות ללילה ממש כאן במלון ווסט סידני כדי לבדוק את שיתוף הפעולה העדכני ביותר שלהם ‘פגוש את הקריאייטיב’.

המלון המבוסס על נמל יקירי סיפק את החיוני לאחד המרחבים שלו למעצבים חדשניים בוני כמו גם ניל, שהפיקו את הרעיון הזה של ‘שינה בין הבוטנים’.

אתה יכול לבדוק את ההערכה המלאה שלנו בעלות של צרור זמן מוגבל זה כאן.

עיצובי הפרחים המקסימים הזורמים מעל המיטה הם על ידי מעצבי פרחים אירועים החצר הצודדים, כמו גם יש מבצעים נהדרים של נגיעות סיביות מדהימות אחרות שהופכות את חלל המלון ההנחיות הזה למשהו מיוחד למדי.

הכל עד לתמונות שעל הקיר, החומרים על המיטה, כמו גם הסירים כמו גם קישוטים על השולחנות אוצרו בקפידה מאוד לחדר זה. יש לו אפילו ניחוח זמן קיץ משלה מארומה אווירית.

כפי שאתה יכול לראות, אני די באקסטזה להיות עולה הלילה כאן! בשיטה זו אפשרות עבורנו לצאת לקמפינג (אף אחד מהבילויים האהובים על כריסטינה) מבלי לעזוב את מקדש הבניין המוצק. או להסתכן ליצור קשר עם בעלי חיים ליליים פראיים.

אני המומה כריסטינה לא נהנית לחלק עם חיי לילה אזוריים שאינם מאולפים הרבה יותר כדי להיות כנים. כלומר, חיינו באושר בסורי הילס למעלה מעשור!

הצרור ‘שינה בין בוטנים’ עם ווסט מלון סידני לא כולל רק את החדר. כמו כן הם עסקו במזקקה אזורית ארצ’י גברה כדי להביא בחירה נהדרת של חטיפי בר כמו גם משקאות מעורבים שאתה מקבל כחלק מהשהייה שלך.

סרטני הגריל בג’ין-מרינדים כמו גם טטרת הסלמון המוחזקת בג’ין הם מדהימים, כמו גם שני המשקאות המעורבים שניסינו בהשתתפות הג’ין של ארצ’י רוז הם גם מצוינים.

מלון המערב סידני הוא בחלק האמת מקבוצת הילטון – אחת מאוסף הקוריו שלה. אז ארוחת הבוקר אחרי הלילה שלנו מתחת לחופה הפרחונית נמצאת בנקודה. אני אוהב ארוחת בוקר במלון. יש בזה משהו.

תזמנתי את זה פשוט אידיאלי כמו גם נהנתי מהשף שואב הרבה יותר בייקון בזמן שחיכיתי לטוסט שלי. אוהב את זה כשמגיעה תוכנית!

אנו רוצים להכיר לך את החבר הנוכחי בצוות שלנו: זה פלפל – או פפרומיה ברישיון הנהיגה שלה.

לאחרונה השקענו בטונות שלמות של צמחים לנסות כמו גם ידידותי לסביבה במשרד. זה נהדר שיש מכנסיים מסביב, הקושי היחיד הוא שהם לא נוטים להימשך איתנו כל כך הרבה זמן. מכיוון שאנו מטיילים די הרבה, הם יכולים לעתים קרובות להיות מוזנחים מעט.

אבל יש לי הרגשה נהדרת לגבי המגרש הנוכחי ביותר הזה.

הלילה, קיבלנו החלטה לקפוץ לעיר לארוחת ערב באל לוקו בפונדק סליפ – ממש מעבר לפינה מהמלון המערבי למעשה.

בדרך כלל אנחנו לא מגיעים לכאן מכיוון שהדברים יכולים להכות קצת כמו גם פספוס. הדבר הטוב ביותר הוא שיש בדרך כלל אוכל מצוין כמו גם הצעות משקאות שקורים כאן. מעדנו את ליל ההמבורגר בסך 15 $ כמו גם אנחנו גם בזמן לשעה מרוצה על המשקאות!

המבורגר העופות של כריסטינה נמצא מחוץ למצעד. העופות פריכים במיוחד כמו גם טעימים, כמו גם הג’אלאפנוס מספקים לו חום נהדר.

ההמבורגר שלי, מוצע מאוד על ידי צוות הבר, המבורגר של גבינת בייקון מדהים. קח תמיד טיפות אוכל מצוות הבר.

אני פשוט כל כך מרוצה שהמבורגרים האלה הם רק 15 $ כל אחד. כמו גם כל סוג של יין לבן או בירה למשך שעתיים הם גם 6 $ (או 7 $ לחצי ליטר). לא יכול להשתבש – אני די המום מדוע זה לא עסוק יותר הלילה להיות כנה.

ואז מתחיל הגשם.

איזו סערה יוצאת דופן. זה העיר אותי בסביבות השעה 5.30 בבוקר עם רעם כמו גם גשם סוער. כאשר השמש לבסוף מתבהרת כדי להקרין עם העננים כמו גם גשם – סמוך לשעה 6 בבוקר – זה כל מה שאנחנו יכולים לראות.

סידני מקבלת יותר מחודש גשם בעוד כשלוש שעות. כמו שזה פשוט לא מפסיק. זה מדהים למדי, עם זאת, לרוע המזל הגשם לא הולך הרבה מערבה או דרומה מספיק כדי לסייע לאזורים המושפעים מהבצורת הדואגים זאת.

עם סערת הגשם, אנחנו יוצאים הלילה לראות את הצגת הבציר הנוכחי של יין לבן רוזה מ- Hand Colled – יקב עם genthההבדל.

והערב עוסק ברוזה.

זוהי שותפות בין נבחרת ביד כמו גם תווית האופנה האוסי רומנטיקה. זו הפעם השנייה שהאנשים האלה עבדו יחד; כמו גם עם מכירת הבציר של השנה שעברה, רוזה 2018/19 אמורה להיות מנצחת.

דלת המרתף של היינות שנבחרו בעבודת יד, שהיא אידיאלית בעיר, יש פנסי שחור הלילה. זה מאז שהם עשו משהו די נועז עם התוויות.

הם ורוד זוהר בחושך!

הרוזה עצמה מצוינת. שתיית הקלות הטובה ביותר לקיץ הקרוב-קל, יבש, מלא ככל שיהיה בטעם. כמו גם התוויות, ושם נכנסת הרומנטיקה נולדת, פשוט מדהימות.

כדי לבדר אותנו בזמן שאנחנו נהנים מהרוזה הלילה, נבחר יד, יש משהו לבחור לנושא הסטודיו 54 שלהם: רטרו רולרסקטרים!

אנשים אלה ראויים לציון כמו גם שולטים ברחבת הריקודים עם מהלכים מעוררי קנאה. הייתי דורש הרבה יותר שטח כמו גם הרבה פחות זכוכית כדי לנסות כמה כאלה! בשלב מסוים הם אפילו מסתובבים סביב דלת המרתף באמצעות צדפות לאורחים.

מצוין בדיוק כמו הרולרסטרים הוא הגבינה כמו גם שולחן צ’ארקיטרי. לא רק שנבחר ביד מציעים טעימות של היינות שלהם בדלת המרתף היימרק שלהם, יש להם גם תפריט גבינה יוצא דופן שתוכלו ליהנות ממנו בזמן שאתם שם.

הנה הרבה יותר על דלת המרתף שנבחרה ביד.

נבחר יד הוא יקב מרתק באמת. יש להם מספר כרמים ברחבי אוסטרליה, כמו גם מגדלים ענבים משלהם בהרבה מהאזורים האחרים הטובים ביותר של יין לבן ברחבי העולם. החזון של Pickeded אומר כי למרות שהרבה אזורי יין לבנים יכולים לגדל הרבה זני ענבים היטב – סוגי יין לבן שונים טובים בהרבה מאזורים מסוימים.

מסיבה זו, שנבחרו ביד מגדילים את הענבים המתאימים ביותר לסגנונות מסוימים במדינות כמו גם לאזורים שבהם הם הופכים את הסגנון הטוב ביותר של אותו יין.

בהשראת מסיבת הרוזה המדהימה של אמש, אנו מוציאים את אחד הוורודים האחרים האהובים שלנו: בחור ענק בטייטים רוזה מיינות עץ הדם בכתום, NSW.

אורנג ‘יש כמה יינות יוצאי דופן בשוק (אם כי אין לפספס את החגיגה הזו במיוחד) כמו גם את האוכל שלהם, כמו גם חגיגות יין לבן.

בזמן שאנחנו מחכים על הבא, אנו נהנים מכוס מהחומר הנהדר בזמן שאנחנו מתרחקים בעבודה היום!

הלילה הוא לילה מעניין לפאב האזורי שלנו: מלון איסט וילג ‘בבלמיין. זה השתלטות ברז עם ראשית אוסטרלית: Boneface Brewing מוולינגטון, ניו זילנד הביאו את מלאכתם (בירה) ברחבי הטסמן.

הבירות שלהם מיוחדות כמו הסיפור שלהן, אולם כולם ניתנים לשתייה יוצאת דופן.

מימין שהוזכר, הבירות הן:

– המיץ – בירה חדה והדר כריסטינה עכשיו לגמרי כמו עם
-Hoptron IPA-זה קצת לא מאוזן בכל זאת עדיין יוצא דופן-מלא כשות עם זאת מעט כבד תבואה
– יצרנית המלחמה Rye Pale Ale – ככל הנראה החביב עלי. מרקם חריף, הופי, מקסים
– מערכת ה- IPA של המערכת NZ – בירה גדולה ב -6% ניתנת לשתייה מסוכנת ככל שיהיה. אשכוליות כמו גם טעם לניצחון
-המערכת הענקית כפולה של NZ IPA-שלא תוכל להיות עם 8.6%ענקית, IPA חלק גבוה במיוחד של אחוזים גבוהים ארוזים בטעם כמו גם בעושר

אני מקווה שהבירות האלה ממש כאן כדי להישאר-במיוחד אם הן בסופו של דבר היו פונקציה שגרתית באיסט וילג ‘, שכבר יש לה מערך בירה נהדר.

זה בהחלט גורם לי לרצות להתגבר ל- NZ כמו גם לשתות הרבה יותר מהבירות שלהם. נִפלָא.

אנו מקווים שתענו על המהדורה הרגילה הזו. זה היה כיף רב לעשות, זה בטוח!

לחיים – ג’ים וכריסטינה xx