האם שיקגו יכולה להיות העיר הטובה ביותר בארצות הברית? המדריך החיוני שלנו לעיר הסוערת

קל להיכנס לפאניקה כשאתה מגיע למקום כמו שיקגו. יש כל כך הרבה מה לעשות כאן שאתה לא יודע מאיפה להתחיל והטפרים החדים של FOMO יכולים באמת לחפור לצד שלך. מדריך הטיימר הראשון שלנו לשיקגו כאן כדי לעזור.

שיקגו מלאה בהיסטוריה מרתקת, ארכיטקטורה מדהימה, אוכל יוצא דופן ואנשים נהדרים.

התמזל מזלנו לבדוק את זה-העיר האמריקאית האישית שלי האהובה שלי-כבר כמה פעמים. זה אחד מאותם מקומות יוצאי דופן שמשתפרים בכל פעם שאתה מבקר.

פשוט הליכה ברחובות העיר תיתן לך הרבה מה לעשות, אבל המדריך החיוני שלנו לשיקגו ייתן לך קצת יותר כיוון. זה לא מדריך ממצה בשום אמצעי, אז אנא הרגיש חינם להוסיף רעיונות והמלצות משלך בתגובות למטה.

מדריך חיוני לשיקגו, אילינוי

אחת הרבה יותר אזהרה לפני שנתקעה: למרות שכללנו כמה טיפים מקומיים, זו רשימה המבוססת על חוויות משלנו – אנחנו רק כמה אנשים שבדקו מחו”ל.

איפה להישאר בשיקגו

בהיותה עיר גדולה, יש ממש מאות מקומות לשהות בשיקגו – וזה עוד לפני שאתה מסתכל על דברים כמו Airbnb.

אבל להלן שלושה מלונות אידיאליים במייל המהמם ובלולאה שנהנינו ממנו:

קימפטון מונאקו שיקגו

225 N Wabash Ave, שיקגו

קימפטון מונאקו ממוקמת בצורה מושלמת בגדה הדרומית של נהר שיקגו, ומונאקו לא רק במיקום הטוב ביותר שהוא מספק שירות יוצא דופן. מלונות קימפטון ידועים ביחסם לעיל-ועידה, והמונאקו אינו יוצא מן הכלל.

הסוויטה שלנו הביטה אל הנהר והייתה גולת הכותרת של אחת מהנסיעות הבלתי נשכחות שלנו למדינות.

הנה הביקורת שלנו על קימפטון מונאקו והליכת וידאו.

קימפטון גריי

122 W Monroe St, שיקגו

עמוק במחוז השירות בשיקגו, אולי לא תחשוב שהקימפטון גריי נמצא במקום הטוב ביותר עבור נופשים. עם זאת, העיר הזו לא דומה להרבה אחרים, שם ה- CBD נופל מת על פניה מחוץ לשעות המשרד. זה חי כל הזמן.

אתה גם קרוב לכמה מהמראות הטובים ביותר בעיר.

עבור מלונות, אינך יכול להשתפר בהרבה מהקטע החדש ששופץ בהיסטוריה של שיקגו. למעשה, זה היה הבניין הגבוה ביותר בעולם לזמן מה.

בדוק את הסקירה המלאה שלנו ואת ההליכה הווידיאו של קימפטון גריי כאן.

W Chicago Lakeshore Hotel

644 N Lake Shore DR, שיקגו

אם העדיפות שלך היא להישאר קרובה ככל האפשר לאגם מישיגן, המלון הזה מיועד לך. מחלונות חדר המלך המרהיב הגדול שלנו, היו לנו נופים סופרלטיביים מעבר למים ואורות המפנה של גלגל הפריס ומזח חיל הים.

מכאן, אתם במרחק של אבן מחוף רחוב אוהיו, מזח חיל הים וכמובן המייל המדהים.

לחץ כאן לסקירה שלנו על ה- W Lakeshore.

דברים לעשות בשיקגו

יש כל כך הרבה מה לעשות בשיקגו, קשה לדעת מאיפה להתחיל. אבל אנו המומים בכל פעם שאנחנו מדברים עם מקומיים שהם ממליצים על דבר אחד מעל לכל האחרים לעשות אם זו הפעם הראשונה שלך כאן:

שייט נהר אדריכלי של שיקגו

לא היינו בטוחים אם זה יהיה טוב, אבל מההתחלה ועד הסוף, זה שווה את הזמן והכסף שלך. אתה לומד כל כך הרבה על העיר המדהימה הזו ואתה זוכה לראות את שיקגו מזווית אחרת לגמרי. מומלץ מאוד.

תוכלו להשיג כרטיסים לשייט כאן.

והנה הסקירה שלנו על שייט הנהר האדריכלי של שיקגו לקבלת מידע נוסף – ותצלום ישן ומביך שלי!

שער ענן

שם נרדף לשיקגו הוא פסל הכסף הענק ליד פארק המילניום. הידוע יותר בשם ‘השעועית’ למגינת לב הראשית של המעצב שלה סר אניש קאפור, שער הענן הוא יצירת אמנות ציבורית מפורסמת שאתה פשוט צריך להסתכל עליה. השתקפויותיו המעוותות של קו הרקיע של העיר מייצרות תמונה מהנה, והליכה מתחת לקשת 3.7 מ ‘היא טיול אמיתי.

מרכז התרבות של שיקגו

רחוב וושינגטון 78, שיקגו

בתוך חומות הבניין המהמם בסוף שנות ה -1800, שהיה בעבר ביתם של הספרייה הציבורית הראשונה של שיקגו, המרכז התרבותי הוא אחד המון המקומות שנבדקו. כיפות הוויטראז ‘המהממות והקישוטים הלא שגרתיים שלה מרתקים, ומגוון התערוכות הציבוריות כאן מצביע על כך שתמיד יש מה לראות.

קנו חוברת של שיקאגו סיטיפרס

אם אתה כאן במשך כמה ימים, החוברת של שיקגו סיטיפרס מעניקה לך כמה הנחות מדהימות (בסביבות 50%) על כרטיסי הכניסה למראות הטובים ביותר של שיקגו. החוברת מעניקה לך גם רעיונות נהדרים לגבי הזמן הטוב ביותר לבדוק כל אטרקציה, רעיון עליון לבדיקה שלך וגם היכן למצוא אוכל בקרבת מקום.

אתה יכול להשיג את החוברת באופן מקוון ולקיים עותק דיגיטלי בטלפון שלך, לקבל חוברת קשיח העתקת למלון שלך או להרים אחד במקומות המסופקים. כך או כך, זה אותו מחיר.

נותנת לך גישה לכמה מהטובים ביותר, הרבה מראות פופולריים, והרבה מהם נותנים לך גישה נתיב אקספרס גם עם החוברת הזו.

הנהמה יש בחוברת Citago CityPass:*

מגדל Skydeck Willis

במשך זמן רב זה היה הבניין הגבוה ביותר בעולם. זה עד די גבוה! קופסאות הזכוכית הבולטות מצד הבניין הן חוויה מדהימה. המעבר המפורש שאתה מקבל עם ספר CityPass שווה את משקלו כאן.

מוזיאון האקווריום והשדה של שד

עדיין לא הצלחנו להגיע לשני המקומות האלה, אבל הם נראים נהדר. במוזיאון השדה אוסף מצוין של חפצים ממצרים העתיקה והגדולה ביותר, הרבה מאובנים שלמים של T rex.

או מכון הפלנטריום של אדלר או אמנות שיקגו

לא הלכנו לפלנטריום אדלר, אבל מכון האמנות מדהים. הרבה יותר מוזיאון לאמנות, למקום הזה יש מגוון יוצא דופן של יצירות, כולל אוסף מונה משמעותי, שהוא נהדר לראות. אבל יש כאן אמנות המתוארכת 3,200 שנה. אתה יכול לבלות כאן את כל היום, זה מורכב עצום.

360 תצפית על מגדל הנקוק או מוזיאון המדע והתעשייה שיקגו

מגדל הנקוק – גם פעם אחת הבניין הגבוה בעולם – מעניק לך נופים שונים לחלוטין של העיר, ארבע מדינות אחרות וכמובן המים המנצנצים של האגם.

טריק מסודר לעלות לראש המגדל מבלי לשלם או לתור עבור סיפון התצפית הוא ללכת לבר הרמה למטה. תפוס מושב ליד החלון ותהנה באחד המרטינים הטובים ביותר שיהיה לך אי פעם.

מוזיאון המדע והתעשייה הוא למעשה הבניין האחרון שנותר ליריד העולם 1893 שבאמת מעמיד את שיקגו על המפה. לא רק שזה מבנה סנסציוני, אלא שהוא גם מוזיאון המדע הגדול ביותר במדינה.

*האטרקציות הללו היו ממש בזמן הכתיבה. ניתן להוסיף אטרקציות בחוברת ולהסיר לאורך זמן.

בקר בכפרים

נסיעה מהירה ברכבת צפונה וממערב למרכז העיר תביא אותך בין שיקגו הרבה יותר אותנטי מזה שאתה רואה בלולאה או במג מייל. הנה מעטים שהיינו בהם ואהבנו.

פארק בקטאון ופארק נצרים

חקר הרחובות סביב שני הפרברים האלה עם מראה לך את השכונות החצי-עירוניות האמידות יותר של שיקגו. שפע של ברים, מסעדות ובתי קפה כאן גורמים למפתה לבלות כאן הרבה יותר זמן.

כיכר לוגן

עם קצת הרבה יותר חצץ מאשר בקטאון ופארק וויקר, כיכר לוגן רק לאחרונה הועברה לג’נטרי. עדיין יש המון סימנים לעברו הקשה של הפרבר הזה. יש כמה סורגים, מבשלות בירה ומזקקות מדהימות כאן שהם חיוניים.

Revolution Brewing, שיקגו Distilling Co, Scofflaw וכוונות הטובות ביותר מדהימות למשקאות, צ’אטים ואוכל.

איפה לאכול בשיקגו

שיקגו היא גן עדן אכילה. אפשרויות האוכל כאן מדהימות. החל מקלאסיקות במנות עמוקות ועד כתמי אוכל מיוחדים מוסתרים היטב, הנה כמה שהתאהבנו בהם.

בר ביסקאי

1450 W Chicago Ave, כיכר נובל, שיקגו

אולי אחת מחוויות האוכל המוערכות ביותר, אך עם זאת נהדרות, תהיה לך, בר ביסקאי מתמקד באוכל במיוחד מהצד האטלנטי של ספרד וקצת אם צרפת. האוכל פשוט, אך הכלים מבוצעים היטב-איזון קשה להשיג. הבר כאן גם מרהיב.

שורש יין לבן ובר בירה

954 N California Ave, ווסט טאון, שיקגו

מלבד אחד הבעלים – ג’וני האפ, אנחנו מדברים עליך – להיות קצת נובל, המקום הזה מגניב. רשימת היין הלבן שלהם מעניינת ויש תחושה נוחה לחיים במסעדה. באשר לאוכל, זה יכול להיות שהמבורגר הכי טוב שהיה לי. שיחה גדולה, אבל זה היה מעולה.

טברנה של בילי עזים

430 N. MICHIGAN AVE ברמה התחתונה, שיקגו

קצת מוסד ומקום מוזר לבקר בו, מפרק ההמבורגר הזה אפילו כולל סקיצה של Saturday Night Live המבוססת עליו. יש כמה טברנות עזים בילי ברחבי העיר בימינו, אך המקור נמצא ברמה התחתונה של שדרת N מישיגן. ההמבורגרים טעימים בדם אגב.

פורטילו

רחוב 100 וו אונטריו, שיקגו

נקניקיות שיקגו הוא יצור מיוחד. וזה מה שפורטילו של פורטילו עשתה משלה. באופן כללי, לנקניקיות של שיקגו יש הרבה חמוצים ועל כרוב כבוש. פורטילו עושה את זה הכי טוב.

מסעדת אוק סטריט ביץ ‘

אם כבר מדברים על נקניקיות שיקגו, החוויה הראשונה שלי עם אחת הייתה במסעדת אוק סטריט ביץ ‘. לא רק שאתה מקבל את הדוגמה המשובחת של כלב צ’יטאון, אתה צריך ליהנות מהצפייה באנשים בחוף האגם הפופולרי הזה.

פיצות מנה עמוקות

מרבית המקומיים לא יתנו לך הרבה להמלצות פיצה של Deep Deak. זה לא איפשהו שהם בדרך כלל הולכים. עם זאת, אם אתה דוחף אותם, הם בדרך כלל יגידו של ג’ורדנו או של לו מלנאטי.

ג’ורדנו זה די טוב, אבל זו למעשה פיצה ‘ממולאת’ עם הגבינה בין שני בסיסים ועגבנייה עשירה למעלה.

מלנאטי היא העסקה האמיתית עם מנה אחת עמוקה באמת. זה משהו שאתה חייב לחוות פעם אחת … אולי פעמיים!

המלצות מקומי

עם הזמן המוגבל שהיה לנו בשיקגו, אנו חושבים שעשינו בסדר, אבל עדיין יש את הרשימה הזו נהג Uber שלנו משדה התעופה נתן לנו (אנחנו אוהבים המלצה של Uber!) שאנחנו עובדים עליה:

אל הבקר של אל – לעוד קלאסיקה של שיקגו: הכריך האיטלקי.
שמעתי שקרם באיטליה הקטנה גם מדהים לכריכים שלה.
בר המסעדות של גיבסון-בית סטייק מרכז העירוני
גן עדן על 7 – אוכל קג’ון נהדר
אושן פריים והארי קארי – שניהם סטייקים עם מוניטין נהדר

איפה לשתות בשיקגו

היינו מאוד נלהבים ללמוד מהם שתיינים יוצאי דופן שיקאגנים. הם אוהבים שרבט. בגלל זה, יש שורה שלמה של חורי השקיה בכל רחבי העיר. היצע וביקוש, מותק!

בית רחוב קלארק אייל

742 N Clark St, שיקגו

יתכן שבר הבירה האהוב עלי אי פעם, גיליתי את בית קלארק סטריט אייל ממש בהתחלה של סולו בהדרכה עצמית של סולו (נשמע עצוב אבל למעשה היה לי את הזמן הטוב ביותר) בשנת 2013. יש להם מבחר מדהים על הברז כאן זה משתנה באופן קבוע. לנקש מושב בבר ותהנה מהנטרל.

מהפכה מבשלת

2323 N Milwaukee Ave, כיכר לוגן, שיקגו

איזה מקום ידידותי זה. מהרגע שנכנסנו לנקודה שגררנו את עצמנו משם, אהבנו את זה כאן. בירות מצטיינות באמת עשו ושפכו כאן. גם האוכל נהדר.

Chicago Distilling Co

2359 N Milwaukee Ave, כיכר לוגן, שיקגו

ממש בדרך ממבשלת המהפכה, לדלת המזקקה והמרתפים הזו יש אווירה מדהימה מאוד, אבל גם כמה מהוויסקי הטוב ביותר של השיפון והסינגל מאלט שתמצאו. הוצאנו איתנו בקבוק של שיפון הנמר העיוור שלהם. הם גם עושים כאן קוקטיילים נהדרים. Revivery Grapse שלי פגע במקום!

בר ביסקאי

1450 W Chicago Ave, כיכר נובל, שיקגו

האוכל נהדר כאן וזה המוקד של ביסקיי. אבל על הבר צריך להזכיר משלו. לא רק המדפים מצוידים היטב, אלא שהאנשים המחזיקים את השייקר באמת יודעים מה הם עושים.

הכוונות הטובות ביותר

3281 W Armitage Ave, כיכר לוגן, שיקגו

המקום המתוק הזה בין בר צלילה לכוונות הטובות והטובות ביותר הוא כיף גדול. מהשלט ‘קוקטיילים מפוארים’ מעל הבר ועד למשחקי הארקייד הישנים בחזרה, תרצה להישאר כאן רק הרבה יותר אחרי כל סיבוב.

FYI, הם משרתים כאן את המרירים של אנגוסטורה על הברז. נסה את זה – הם משרתים את זה בצילום וזה בעצם מדהים.

Scofflaw

3201 W Armitage Ave, כיכר לוגן, שיקגו

הבר הקטן והנוח הזה עושה מרטיני עדין מאוד (עצום) – עד כדי כך שהיינו צריכים לשים את הזכוכית על השולחן וללכות במניסקוס!

שווה את זמנכם, Scofflaw (שם לשתיין לא חוקי במהלך האיסור) הוא התגלמות ההיגגה – אותה מילה נורווגית למקום נעים שגורם לכם להרגיש בנוח ובנוחות.

בר פסנתר ג’ינג’י

רחוב אונטריו 16, שיקגו

האם אי פעם הייתה לך הרגשה שאתה בעצם בסרט או מערך טלוויזיה ולא על החיים האמיתיים? זה סוג של מה שאתה מקבל אצל ג’ינג’ים.

כשאתה תופס את המשקה שלך והלך לעמוד בבר העגול, והקשיב לפסנתרן שמנגן איש פסנתר באמצע זה בזמן שכולם – ואני מציין את כולם – שר לאורך … זה קסום וכל כך כיף.

יש כאן גם חצר קטנה ומדהימה ביותר לסיגר בשעות הלילה המאוחרות … יש להם אפילו חום. רק אומר’.

איך להגיע לשיקגו

פעם זה היה מסע ארוך ומטריף עם לפחות טיסת חיבור אחת כדי להגיע לעיר הסוערת מאוסטרליה. אבל הכל השתנה עכשיו.

החל מאפריל 2020, קנטאס יש טיסות ישירות מבריסביין היישר לשיקגו, עם תוכניות לטוס ישירות מערי האוסי הגדולות האחרות, כולל סידני, המתכנסות יפה.

אחרת, מדוע לא פשוט להגיע לשום מקום ומדינות תעבוד את דרכך לעיר הסוערת דרך אחת המדינות הגדולות ביותר לטייל בה. הטיול האחרון שלנו לשיקגו, הגענו באמצעות קנזס סיטי, מו – ברביקיו של העולם!

אתה יכול לקרוא הרבה יותר על זמננו ב- KCMO כאן.

האם יש לך רעיונות חמים לחקור את שיקגו? ספר לנו בתגובות למטה!