הצעות נסיעות חיוניות לטיול באיסלה מוג’רס, מקסיקו

איסלה מוג’רס (האי הנשים) בהחלט שווה טיול יום מקנקון. עם זאת, אם יש לך את הזמן, אנו ממליצים מאוד להישאר שבוע, או יותר, באי האידילי הזה!

להלן כמה הצעות כמו גם מידע שיסייע לך להתענג על שהותך באיסלה מוג’רס.

תחבורה באיסלה מוג’רס

המעבורת המהירה מקנקון לאי היא נטולת סיכון במיוחד כמו גם יעילה. אם אתה רוצה מיזוג אוויר, היכנס לאזור הבקתה הראשוני. אם אתה רוצה להרגיש את הרוח בשיער שלך כמו גם לענג את הנופים כמו גם בשמש, המשך אל הסיפון העליון. תיקים גדולים מוחזקים בחלק האחורי של הסירה ברכישה כדי למנוע תיקים ענקיים לחסום את המעברים. נראה כי הביטחון הוא דאגה לסירה זו, שהיא תמיד מנחמת.

סירה מקנקון לאי יוצא מפוארטו חוארז (או שלושה מקומות אחרים באזור המלון) שנמצאו ב- AV. חוסה לופז פורטילו MZ 84 M 5 L 6 פורטו חוארז.

המעבורת יוצאת כל חצי שעה החל משעה 5:00 בבוקר עד 20:30, יש שלוש מעבורות רבות יותר בשעה 9:30, 10:30 כמו גם 23:30.

סירה מאיסלה מוג’רס לקנקון יוצאת מהטרמינל הראשוני עם יציאות כל חצי שעה החל משעה 17:30 עד 21:00, יש שלוש מעבורות רבות יותר בשעה 22:00, 23:00 כמו גם 12:00 ארה”ב.

כדי להגיע מפורטו חוארז לתחנת האוטובוס של ADO במרכז העיר, קח קולקטיבו, שעולה 8 פזו כמו גם ניתן לגלות ברחוב ממש מול מסוף המעבורות.

הוצאות המעבורת היא 146 פזו חזרה.

המעבורת האולטרה מאר מקנקון לאיסלה מוג’רס, כמו גם בחזרה
איפה לישון

עבור מטיילים בתוכנית התקציב, בדוק את Poc Na Hostel (למרות שהזהירו, זהו מקום חגיגה), שנמצא ב- AV. מטמורוס כמו גם קרלוס לאזו. קמפינג מוצע ב 80 פזו / אדם. מגוון מיטות מעונות בין 145 – 185 פזו / אדם. חללים כפולים מתחילים ב -350 פזו / חדר. ארוחת בוקר קטנה כלולה בדוק אותה כאן.

עבור Midrange, אנו מציעים למלון לאס פלמאס, שנמצא ב- 20 AV. גררו. החללים הם $ 65 – 100 $. החללים נקיים כמו גם גדולים, יש Wi-Fi, אזור מטבח משותף כמו גם מתקני חוף (מגבות, מזרני אוויר כמו גם מקררים) זמינים. במלון תוכלו לגלות ספרייה עם טונות של ספרים, מעסה, מרפסת מדהימה עם מעט בריכה טבילה כמו גם טונות של שולחנות כמו גם כסאות. מוצע מאוד למיקום, לסביבה ולנוחות.

עיין באתר שלהם הרבה יותר כאן.

מלון לאס פאלמס היפה על איסלה מוג’רס
איפה לאכול

הבחירות לאוכל באיסלה מוג’רס הן אינסופיות! בגלל היותו אי כל כך קטן, הוא באמת מציע הרבה עבור המטיילים. מאיטלקית כמו גם צרפתית לקובנית כמו גם מקסיקנית, יש מטבח שיספק את כולם כאן. יש משהו גם לכל התקציבים. ניתן לגלות את המסעדות היקרות, המפוארות יותר, הישיבות, לאורך רחוב הידאלגו להולכי רגל בלבד.

☞ ראה הרבה יותר מאמרים במקסיקו:

דברים להופיע בפורטו ואלרטה – 20 דברים מדהימים שלא תרצו לפספס!

דברים להופיע בפלאיה דל כרמן – רשימה של ה- 21 המובילים

דברים להופיע בלה פז, מקסיקו – רשימה של ה- 21 המובילים

דברים להופיע בקאבו סן לוקאס – רשימה של ה- 21 המובילים

דברים להופיע בגואנאג’אטו – רישום של עשרת המובילים

דברים להופיע בסן פנצ’ו – רשימה של 15 המובילים

תרמילאים מקסיקו – 8 סיבות לנסוע כאן עכשיו

המיקומים הטובים ביותר שאפשר ללכת אליהם במקסיקו

Manzanillo Colima – מדריך הטיולים העליון

לארוחה פחות יקרה, בדוק את קבוצת המסעדות האזוריות ב- AV. גררו מול המרקדו. כאן תוכלו לגלות קבוצה של ארבעה דוכנים המוכרים כל מיני אוכל מקומי וחסכוני. זהו מיקום בולט עם שולחנות כמו גם כסאות שהוקמו גם כן. ארוחות בוקר ענקיות הן בסביבות 40 פזו, טורטות הן 25 פזו כמו גם מרקים הם 45 פזו.

של רובן – בסמוך למלון לאס פלמאס ב- AV. גררו, בין לופז מטוס כמו גם מטמורוס. למסעדה החדשה הזו יש צוות יעיל, חלקים גדולים כמו גם מחירים פנטסטיים. סלט טאקו ענק עם עופות הוא 80 פזו, בוריטו ענק הוא 90 פזו כמו גם צלחת דגים, אורז, בר סלט כמו גם מרק הוא 95 פזו. דלי בירה הם 5 ל 100 פזו.

בוריטו גדול וטעים במיוחד אצל רובן

פיתה אמור – על אב גררו בסמוך לכיכר הראשית, מול בית החולים. פיתות העופות ממש כאן מדהימות! הם הוצאות 65 פזו.

קפה רוטרים וביסטרו – נמצא על Hidalgo כמו גם גררו. יש באמת 3 מבתי הקפה הקטנים האלה ברחבי האי. הקפה כאן נהדר, כמו גם העוגיות הביתיות, מאפינס כמו גם בייגלה הם ארוחת הבוקר האידיאלית. הם חהve some brunch as well as lunch choices also – salads, wraps as well as sandwiches. costs are sensible with coffees at around 30 pesos as well as breakfast plates (eggs benedict) for 95 pesos. The wi-fi right here is likewise extremely good.

Caffe Italia – across from the cantina on the corner of Av Guerrero as well as Av Matamoros. had by an Italian, appropriate pastas are served here, with the expense ranging from 90 as well as 130 pesos. They likewise offer appetizers, salads as well as pizza.

The increased pasta is extremely good

For Drinks, inspect out the regional cantina just across from Caffe Italia (above). It’s only open up until around 6:30 though, however the music as well as clients are local, the beers are inexpensive (20 pesos) as well as you get a little tapas with your drink.

There are numerous street side tamale as well as taco vendors as well, which are inexpensive as well as extremely good.

Things to perform in Isla Mujeres

The island is little as well as its primary attraction is just relaxing as well as enjoying the beach. Playa Norte is a beautiful white sand beach as well as is the very best for swimming as well as sunning yourself.

Playa Norte Beach

If you’re thinking about being much more active during your trip, the diving diving around Isla Mujeres is incredible, with as much as 30 meters visibility! Snorkelling is an choice as well. expect to see turtles, tons of fish as well as eagle rays. inspect out Squalo Adventures for info on diving diving as well as snorkelling.

If you time your trip for mid-May to September, you’ll be able to area Whale Sharks in their natural habitat. It’s essential to select your operator wisely to guarantee you’re choosing an honest Whale Shark trip business who doesn’t feed, touch or harass the sharks.

Renting a golf cart is a fantastic method to check out the island. You’ll see shops around the streets providing up their carts for full day, 24 hour or regular rentals. The expense of a 9:00am – 5:00pm rental is 500 pesos. Bicycles as well as motorbikes are likewise available.

Check out this quick video of us checking out the island by golf cart!

There’s a church as well as a primary plaza, which is a fantastic area for people watching as well as enjoying the day. just off of the plaza, along the water’s edge, there’s a beautiful promenade. This runs for rather a long time up the length of the coastline as well as is the ideal location for jogging or walking. however be warned, as there is no shade, it can be rather hot during the day. wear sunscreen as well as bring water.

Along Av. Guerrero, there’s a small, regional market (Mercado) which provides fresh fruits as well as vegetables at a great price.

At the most southern end of the island (Punta Sur), you’ll discover a National Park, some little Maya ruins as well as beautiful views off of the point. There’s food offered right here at the restaurant for a sensible price, however, we recommending bringing your own picnic. Not only is it a fun method to spend the day, however it’s simple on the budget. Leaving the point as well as heading up the east coastline of the island, you’ll come across a gorgeous church with glass windows as well as a extremely colourful cemetary, both are worth the stop.

Great views from the church

When to go to Isla Mujeres

The high season runs from November to March, which can produce some hectic beach days. On Sundays, numerous locals come over from Cancun as well, as well as so do numerous boats. Try to time your go to for the take on season – October or may – as well as you’ll have the location practically to yourself. keep in mind that the Easter week sees great deals of Mexican visitors.

Final Thoughts

Isla Mujeres is busy, however not as well busy. There are sufficient activities as well as food choices to keep the visitor pleased as well as full for at least a week! If you’re truly into having a relaxing time, longer than a week might quickly be spent here, with numerous people selecting to lease apartments.

Consider Isla Mujeres for your next trip, you won’t be disappointed.

כמו מאמר זה? להצמיד אותו!

Anything you would add to the list? show us in the comments!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. This implies we make commissions if you click links on our blog as well as purchase from thosקמעונאים.