שבוע אוכל כמו גם סוף שבוע מקסים

אנו מתחילים את השבוע עם המדריך הראשון שלנו לסן דייגו, קליפורניה.

יש לזה את כל ההצעות כמו גם טריקים שאתה דרישה להפיק את המרב מ’עיר הכי טובה של אמריקה ‘.

סן ד היא עיירה מצוינת כמו גם היו לנו שם כמה זמנים מדהימים. מזג האוויר מושלם רבים מהסגרים, האנשים ידידותיים כמו גם האוכל מדהים. סביר להניח שפרסום זה שקיבל את הטון לתוכניות שלנו השבוע. מלבד יום השנה לחתונה החמישית שלנו ביום שבת, יש לנו כמה פעילויות מצוינות ממוקדות אוכל שעולות במהלך הימים הקרובים.

ארוחת הצהריים כיום מושפעת מהשינוי הצונן והגשום למזג האוויר. אני מוטלת על מטה מתחת לחיבור האנטר בעיר למקום השף הווייטנאמי המאושר. הם עושים שם פו נהדר במיוחד, עם זאת מצאתי גם את לקסה הבשר המתובלת שלהם די טובה.

מרק הקוקוס סמיך באמת כמו גם חתיכות הבקר הענקיות בושלו כל כך הרבה זמן שהם סתיו בפה. אוכל יום גשום מושלם!

בעקבות לקסה המשמעותית של אתמול, אני מחפש משהו קצת יותר קל היום. אני לא בסופו של דבר הולך לארוחת צהריים עד כמעט 15:00, עם זאת זה הזמן המושלם לגלות כמה מציאות אוכל.

קופסת הבנטו הזו מ- Izakaya Masuya ברחוב O’Connell הייתה רק 10 $. כמו כן אני מקבל שיעור היוון מיוחד שהעסק שלי הסתדר איתם, אז אני מקבל את זה במחיר של 5 $ בלבד! אבל עדיין הייתי משלם עלות מלאה עבור זה. זהו בנטו של קאטסו חזיר כמו גם כולל סוג של עניין של גליל אביב, כופתת גיאוזה, כמה ירקות בגריל, קצת טופו פריך, קצת סלט תפוחי אדמה יוצא דופן בתיק עוגות, כמו גם קרוקט תפוחי אדמה. הכל טעים!

הלילה, אנחנו יוצאים לחגיגות יום ההולדת הראשונות של הבוטנאי. הבוטנאי הוא בר נהדר כמו גם מסעדה בקירריברי. זה צפונית לנמל, שמפעיל איתי מבוכה מצוינת, עם זאת אנו אוהבים את הבר הזה. הקאנודות שלהם טעימות (המחוון הזה לא נמשך זמן רב לאחר שצולמה התמונה!) כמו גם אני אוהב את ה- IPA של Vale Ale. גברת R היא גם קדחתנית למשקאות המעורבים המוצעים.

ביום שגרתי, אנו בוחרים את הטאקו ממש כאן כמו גם את כד המשקאות המעורבים באגרטל. יש בו מבצעים נהדרים של ג’ין!

אני בקושי יוצא מהמשרד היום כשהשמיים נפתחים. גברת רומנטיקה טקסטים לי זמן קצר לאחר שהציגה ‘תיזהר – נראה שיש איזשהו מצב מזג אוויר גרוע בדרך’.

בלי צחוק. אני בבית האוטובוס צופה בהולכי רגל שנשטפים ברחוב כשאני מגלה את התמונה המדהימה הזו באינסטגרם. בדרך כלל אני לא ‘מחדש’ מחדש תמונות של אנשים אחרים, עם זאת זה מדהים. אמור תודה לך @Theluxenomad ששיתפת את התצלום הנהדר הזה של הסערה שמגיעה לראשים בחוף בונדי עם כולנו.

גברת רומנטיקה חולקת את החוויה שלה מתה גבוה ללא גלוטן באתר mrandmrsromance.com היום. בדרך כלל היא מונעת תה עתיר בימינו מחשש לתחומי גלוטן, אולם התה בפארק הייאט סידני מצויד היטב באלטרנטיבות מסוימות תזונתיות.

איזו שיטה טובה בהרבה לעלות על השבוע מאשר עם כמה בירות עם בני הזוג שלך בפאב הטוב ביותר בעיר?! אנחנו אוהבים את מלון רויאל אלברט בסורי הילס. הלך הרוח שלהם לבירה כמו גם הרויאל המדהים עם המבורגרי גבינה הם משהו שאפשר לשמח ממנו מאוד.

הלילה משתפר הרבה יותר אם כי כאשר אחד החברים שלנו מודיע שבן זוגו בהריון. אלה חדשות מקסימות. הם יהיו ההורים הכי טובים בסביבה, אני מעריך.

זה יום השנה שלנו היום! לפני חמש שנים, גברת רומנטיקה כמו גם חיברתי את הקשר בסופת גשם שפרצה עם חופה של המקום כמו גם קיצרה את המיקרופון של החוגג. התחתנו בצריפים של התותחנים המקסימים. הנופים החוצה על הנמל מדהימים … אלא אם כן יורד גשם כל כך קשה שאתה אפילו לא יכול לראות את המים למטה.

זה צפוי להיות מזל גדול לגשם ביום אירוע החתונה שלך – כך שבוודאי מבורכים במזל גדול בשפע!

ארוחת צהריים של גברת רומנטיקה היום היא אינדיקציה בטוחה לכך שזכותו של המשל הזה. לוקח מוטיבציה מסקוט גודינג, כמו גם ספר הבישול המנקה של לוק היינס עם ביצים מקושקשות שמנת, אבוקדו, סלמון מעושן כמו גם קייל מוקפץ. ארוחת צהריים בריאה נהדרת עומדת בנו במקום נהדר להמשך היום המקסים שלנו.

כפי שהיום יום השנה שלנו, האמנו שיהיה ראוי לחבר את הקבוע שלנו שהוא אמר, היא הצהירה בדיוק על האופן בו הצעתי. גיליתי שקראתי את נקודת המבט של גברת R על האירוע מרתקת ביותר – הייתי כל כך נקלעתי לעצבים שלי שלא היה לי שום מושג מה שהיא מאמינה שקורה! בדיוק נכון גם לה: לא היה לה מושג של מה שתכננתי עד שהיא ראתה אותי שם למטה על ברך אחת.

תמונה זו היא אחת המועדפות עלינו מתקופתנו באיי קוק בהם התארסנו. אם יש גן עדן עלי אדמות, זה הכי טוב כאן.

עדיף שנטייל למסינה לג’לטו ביום המיוחד שלנו. כשאנחנו מגיעים לשם, התור הוא כל עוד הוא בדרך כללנמצא בשעה 21 בערב אחרי ארוחת הערב שהושלמה. עם זאת, זה מובן; אנחנו ממש כאן בסביבות השעה 16:00 – A.K.A. ‘Sugarcrash O’ שעון ‘. כמו כן, זה גם הרבה יותר חם היום מכפי שהיה צריך להיות הפעם של השנה – כפי שמצאנו ביום אירועי החתונה שלנו!

ההמתנה שווה את זה אם כי אנו באים עם טוב קפוא טעים!

אנחנו מקבלים בית מהטיול שלנו לחנות הג’לטו לכוס שמפניה קרת קרח כמו גם מתכרבל מול סרט לפני שנלך לארוחת ערב.

וכי ממש אנחנו: שיאו של יום מלא ברומנטיקה כמו גם אכילה! אנחנו נמצאים ברוקפול עם שלושת הכבשים ברחוב ברידג ‘. הזמנו רק ביום חמישי כמו גם של התוכנית השולחנות הוזמנו לחלוטין. במקום זאת סיפקנו מיקום בבר, כמו גם הם היו המושבים הטובים ביותר בבית.

הצלחנו לראות את כל מה שקורה במטבח הקדמי, לדבר עם הברמן כמו גם להבין את הסומלייה. הרגשנו הרבה יותר חלק מהמסעדה ממה שאני מאמין שהיינו צריכים אם היינו יושבים בקומה הראשית.

למען האמת, בשלב מסוים כמה עוזרים מוקדמים מרמזים על שולחן שולחן. עם זאת כאשר אנשי הצוות סיפקו לנו את השולחן שדחו אותם, והעדיפו את השקפתנו מהבר.

מלבד הישיבה, האוכל, השירות כמו גם היין האדום היו כל כך גדולים עד שזה גורם לי לרצות בסופו של דבר להיות מיליונר עוד יותר רק כדי שאוכל לאכול שם באופן קבוע יותר!

לבסוף אנו מקבלים בית מלא, חומרי כמו גם אהוב מאוד. איזה שבוע נהדר היה!

מה היה גולת הכותרת של השבוע שלך? ספר לנו על זה בתגובות!

תמונות מאת מר כמו גם גברת רומנטיקה דרך אינסטגרם: @mrandmrsromance, @hairromance כמו גם של התוכנית @AngryBastard!