10 דברים שאתה לא מבין לגבי אלסקה

אלסקה קיבלה לאחרונה עיתונות מרתקת אדירה. מספר אמת מראה כמו גם הקסם של השממה הבלתי מפונקת הופכים אותה ליעד בולט במיוחד עבור משולשי הכבישים. שאלנו את העורכים של ה- MilePost, מדריך הנסיעות המוביל באלסקה, כדי לזכור כמה עובדות מובחנות כשאתה מתכנן את הטיול שלך.

מלבד הרחבות שלה, שמפתיעה תמיד את המבקרים – אפילו אלה המצפים לנוף ענק – אלסקה מחזיקה מספר הפתעות נוספות לתיירים. מהימים הארוכים של קיץ הפנים לאטרקציות המדורגות כגבוהות, הארוכות ביותר או רבים בצפון אמריקה, הנה רשימה של 10 עובדות בלתי צפויות על אלסקה, בתוספת כמה הצעות למטיילים.

אתה יכול לראות את הדנאלי מאנקורג ‘, כ -200 מיילים משם. עם זאת הוא לא נראה בפארק עד כקילומטר 10 בכביש הפארק. ניתן להזמין אתרי קמפינג כמו גם טיולי אוטובוס לאורך דרך הפארק באתר www.reservedenali.com.

הגישה לדרך לעיירה וויטייר עוברת עם מנהרת הזיכרון של אנטון אנדרסון. בגובה 13,200 רגל, זוהי מנהרת הכבישים הארוכה ביותר בצפון אמריקה בנוסף למנהרת הכביש/הרכבת המשולבת הארוכה ביותר ביבשת. בוויטייר, אל תחמיצו את ההליבוט המטוגן בשמן עמוק בבית הקפה של סוויפטווטר של Varly או אחד מהקרחונים כמו גם הפלגות חיות הבר של הנסיך וויליאם סאונד.

הרכבת White Pass & Yukon Path היא הרכבת הצפונית הצפונית ביותר, כמו גם אחת מכיתות הרכבת התלולות ביותר בצפון אמריקה. לטיול בחזרה בהיסטוריה, צא לטיול הלוך ושוב של 3 שעות מסקגווי, בגובה הים, למעבר לבן, בגובה 2,865 רגל.

קרחונים מכסים כ -5 אחוזים מאלסקה, כמו גם מגרשים זמינים לצפייה מקרוב, בדרך או על ידי מים. קרחונים נגישים לכביש כוללים: פורטאג ‘, וורת’ינגטון, יציאה כמו גם מטנוסקה. כלול שייט קרחון (או טיול קיאקים) של הנסיך וויליאם סאונד, הפארק הלאומי קנאי פיורדים או הפארק הלאומי קרחון מפרץ.

ג’ונו הוא המימון היחיד לציין בארה”ב היבשתית שאינה זמינה בדרך משאר המדינה. עם זאת, זה בהחלט זמין על ידי מים, כפי שעדים למספר ספינות השייט העומדות בכל קיץ. ציין מעבורות משרתות את ג’ונו מהטרמינל במפרץ אוקה, 12 מיילים צפונית לעיר התחתית. אל תחמיץ את הקרחון המדהים של מנדנהול, רק נסיעה של 13 קילומטרים ממרכז העיר ג’ונו.

ב- 21 ביוני בפיירבנקס תוכלו לצפות במשחק בייסבול בחצות, ללא אורות סינתטיים. המספר הבלתי צפוי של שעות אור הקיץ (כמעט 22 על סולסטייס) מאפשר למבקרים הרבה זמן לקחת במוזיאון הצפון, מוזיאון המכוניות העתיקות של המזרקה, מרכז התרבות של מוריס תומפסון כמו גם אטרקציות אחרות של פיירבנקס.

דרך נהר העוגן בחצי האי קנאי מסתיימת בנקודה המערבית ביותר ביבשת צפון אמריקה הקיימת על ידי מערכת כבישים קבועה. כמו כן תוכלו לראות טרקטורים המציגים או אחזור סירות דיג ספורט על החוף כאן.

שימו לב למגוון הגאות השני בגודלו בצפון אמריקה מבלוגה פוינט בכביש סוארד, רק 16 מיילים דרומית לאנקורג ‘. עם מגוון יומיומי של הרבה יותר מ -33 רגל, זרוע תנגן יוצרת גם קיר מים מקציף הנקרא גאות נשא.

באלסקה ניתן לראות הרבה יותר מעשרה אחוזים מהרי הגעש בעולם, כמו גם אחד מהפועלים המופעלים לאחרונה – התקנים מחדש – מהכביש המהיר סטרלינג בחצי האי קנאי. הדעות הטובות ביותר הן בין קנאי כמו גם הומרוס.

באלסקה שניים מהאיים הגדולים בארה”ב (אחרי הוואי). קודיאק, “האי אמרלד” העשיר באופן מפתיע במפרץ אלסקה, מובן כי ראה את הדוב החום של קודיאק. האי הנסיך מוויילס, המונה את מערכת הדרכים המקיפה ביותר בדרום מזרח אלסקה, הוא יעד דיג ספורט בולט.

אלה רק כמה מהדגשים שיש לאלסקה בחנות למי שמבקר. כדי לקבל את התמונה המלאה, כולל היכן תוכלו לגלות גז, אוכל, מגורים, שירותים או שיעור על כל סוג של כבישים מהירים של המדינה; איפה שאתה צפוי לראות חיות בר; אילו טיולי יום מוצעים מאנקורג ‘; אילו חוויות באורך חוף-חוף ניתן לגלות ליד ג’ונו; הרבה יותר על הקרחונים הנגישים של אלסקה; בדיוק איך ללכת למחנה דגים ילידי; כאשר סלמון רץ על נהר קנאי; או היכן לספק מקרוב מאסק-אוקס כמו גם אישי, פשוט לפנות למוצרי מילוי.

קָשׁוּר

ספרי הדרכה באלסקה: תכנן טיול בצפון הנפלאים של רבים מאיתנו, תכנון טיול דרך באלסקה הוא מרתיע כמו לציין את עצמו. מסע “לכל החיים” עבור המגרש ההרפתקני, אם אי פעם אתה מתכוון לדאוג ספר הדרכה לקפוץ להתחיל את התכנון שלך למילוט, הרישום הזה יביא לך צעד אחד טוב יותר לצפון הפנטסטי.
10 במאי 2011 ב”אלסקה ”

10 שיטות לבדוק את פיירבנקס, אלסקה בווינטרלסקה נמצאת ברשימת המכולות שלנו מזה זמן רב, כמו גם לבסוף עשינו אותה כמו פיירבנקס בתחילת החודש. עולה סוף שבוע ארוך עם חברים, התחברנו כמו גם פנינוnull