10 חוויות לא להתחמק בחוף סאנשיין, קווינסלנד

מתחת ל 90 דקות צפונה מבריסביין, קו חוף סאנשיין של קווינסלנד יש כל כך הרבה מה להציע. הרכבנו רק 10 דברים מובילים לעשות כאן, אולם ברגע שאתה מגיע, אתה מבין שזו ההצעה לכל גרסת הסובטרופיקים של קרחון.

מחופים יפים ועד יערות גשם סובטרופיים יוצאי דופן כמו גם מפלים, החל ממבשלות מלאכה, מזקקות כמו גם יקבים ועד עיירות נשכות עמוסות ביצירתיות – ובל שלא נכשל על האוכל – קו החוף שטוף השמש הוא גן עדן של מטייל.

מכיוון שהוא משתרע על שניהם אזור חוף גדול בנוסף לעורף המיוער המרהיב, לאזור זה יש מערכת חוויות מגוונת באמת להציע.

ובעוד שהחוף לעתים קרובות מתחמם, במיוחד בקיץ, העורף, מאז גובהו, הוא בדרך כלל קריר יותר. בחורף אתה יכול אפילו לדאוג את הסיום בערב.

בדוק את המונטאז ‘שלנו של עשרת הדברים האלה לעשות, כמו גם זכור להירשם לערוץ היוטיוב שלנו כאן.

בהחלט אי אפשר לספר לכם על כל הדברים שאתם יכולים לבצע באזור זה שנמתח לאורך 1600 ק”מ ², אולם ממש כאן הם 10 מהמועדפים שלנו.

1. כונן האוקיאנוס של סאנשיין חוף

קבלו שכב מהאדמה כמו גם קחו את כונן החוף מחוף הזריחה ממש דרומית לנוזה את כל השיטה למולולאבה. נסיעה של 40 ק”מ מאפשרת לך לראות את הצוקים מתגלגלים למקום בו הדרך נמצאת בגובה פני הים.

נהיגה דרומה מרמזת על כך שתוכלו לעצור במהירות לנוף, עם זאת, זה גם מרמז שתעודף למים מבלי ששום מכוניות בצד השני של הדרך יכנסו בדרך. זה קצת כמו אחת ההצעות שלנו לנהיגה בכביש 1 בחוף המערבי של אמריקה.

אם אתה נוסע דרומה, אחת העיירות הראשונות שתגיע אליה בגובה הים הוא חוף פרגי, כמו גם כדאי לצאת למתוח את הרגליים, לענג לטייל בחוף הענק כמו גם לשים בהונותיך במים.

ולקחת את הסיכוי לקפה כאן – מעט בעיר זו יש המון בתי קפה ששווים ביקור.

2. טיולי אקו מים מלוחים

בהפלגה מסנט ליין מזח במולולאבה, טיולי אקו מים מלוחים הם המשולבת האידיאלית של הימצאותה על נהר מרוצ’י כמו גם תעלותיו בסירת מפרש בת מאה שנה, כמו גם לגלות על התרבות העתיקה כמו גם על ההיסטוריה של האזור בכתובת באותו זמן בדיוק.

בשייט, אליהם מצטרפים ברידג’ט ‘דודה צ’ילי, אשה מאושרת של מולולה קאבי קאבי, המדברת על ההיסטוריה של תושביה שהתגוררו באזור במשך אינספור שנים.

הבעלים סיימון תורנלי, אבוריג’יני אוסטרלי כמו גם תושב האי מיצר טורס, החזיר את סירת העץ המדהימה הזו בעצמו, והבין את חשיבות המורשת כמו גם מורשת, כמו גם שהיא באמת מוסיפה לסביבת החוויה.

עיין בהערכה המלאה שלנו כמו גם בווידיאו של שייט התרבות של Saltwater Eco Tours כאן.

3. מרי קיירנקרוס שמורת יפה כמו גם מרכז יערות הגשם

נקרא על שם הגברת כמו גם שלוש בנותיה, שמסתיים 1800 החלו במאבק כדי להגן על אזור זה מפני כריתת עצים.

השמורה היפה של מרי קיירנקרוס היא נוף רב-גוני של אחת מיערות הגשם התת-טרופיים האחרונים שנשארים במדינה.

המרכז הוא מוקד אקדמי עם מסכים על חיות הבר שהתגלו באזור 55 דונם בנוסף למידע על האפוטרופוסים הקונבנציונליים שלה על אנשי ג’יניבארה.

בקומה העליונה מציעה נופים מדהימים אל הרי Glasshouse כמו גם יש מספר הליכות עם יער הגשם הצפוף. אפילו לבריכה הקצרה מסתובבת במרכז, אליו הוגבלנו מאז הסערות האחרונות, יש חיה מדהימה כמו גם חיי ציפורים לחוות.

4. Vineyard Hill Hill, Montville

בדרך כלל, יין אדום כמו גם הסובטרופיקים לא הולכים יחד, עם זאת, כמו שאמרנו, לעורף המוגבה יש אקלים קריר יותר.

היין האדום כאן אולי לא מהווה התאמה למיטב בארוסה או עמק האנטר, אולם הוא עדיין ניתן לשתייה במיוחד. פיאנו של פלאמה היל כרם, מונטוויל שרדונה, כמו גם רוזן מרסאן, כמו גם הברברה כמו גם טראפוק שיראז הם כולם בולטים.

דלת המרתף, שנמצאת גבוה על הגבעה מעל מונטוויל למדי, משקיפה מעל העורף כמו גם על גפני ענבים, כמו גם האזור האידיאלי להתענג על ירידה של יין אדום קווינסלנד כמו גם ארוחת צהריים טעימה.

אתה יכול לראות את הסרטון שלנו של יקב Flame Hill כאן.

5. עבור לשלושת ה- MS של העורף

שלוש העיירות הללו של עורף קו חוף סאנשיין הן כמה מהיפות היפות ביותר מציגות גם שלושה צדדים שונים במיוחד באזור.

מונטוויל, שהוכרה בשנת 1887, היא מוקד חדשני הכולל אמנים מתעוררים כמו גם חגגו. קנייה ממש כאן היא כיף עם האווירה ‘Olde-Worlde’ שלה כמו גם סיבוב גלגל מים.

מלני מפורסמת בזכות האוכל שלו כמו גם ביצירה אזורית (כמו גם סצנת אמנות משלה כמו גם בנוף מדהים),באופן ספציפי מוצרי החלב שלה. כמו כן, כדאי גם לבדוק את מסעדת תמרינד כאן, חלק ממסערי הנסיגה של Spicers Tamarind, לארוחה לא תשכח סביר להניח.

Mapleton מובן בגלל קרבתו לטבע כמו גם לטיולים המדהימים שתוכלו לבצע באזור עם יערות כמו גם מפלים.

6. טיפול בספא בריאות בספא הבריאות אניס, מלני

בזמן שאתה במלני, וודא שאתה מפריע לפחות שעתיים – לשלוש לשלוש – להתענג על פינוק בספא ספא הבריאות אניס יום.

הספא הבריאותי הזה הוא המשקיף על הכפר המתגלגל של מלני כמו גם על יערות, כמו גם בתוך האוזניים של מפלי גרדנר, ספא הבריאות הזה הוא הפרוסה השמימית ביותר של כל חוף סאנשיין.

בדוק את הערכתנו של בריאות הבריאות כאן כמו גם את הסרטון שלנו כדי לראות למה אתה יכול לצפות.

7. מפלי Mapleton כמו גם הליכה ביערות הגשם

ממש מחוץ לעיירה Mapleton, התצפית אל הנקיק המכוסה בעץ האנכי העמוק כמו גם שאגה נוצצת של מפלי Mapleton מזמינה אותך לבדוק עוד יותר.

הליכה פשוטה יחסית מורידה אתכם במורד המדרכה, שם המים מפיפרון קריק מפל 120 מ ‘לתחתית. עם זאת, נראה כי המפל טובעים במהירות על ידי ציפורי הציפורים בין החופה של יער מדהים זה.

ישנן כמה מדרגות בטיול זה, אולם השביל מטופל.

8. שוקי Eumundi

אאמונדי שווקים, ששווקים באומונדי, שהתקיימה בכל יום רביעי כמו גם בשבת – לא משנה מה – מאז – 1979, שווקי האומנות המשמעותיים ביותר כמו גם האומנויות הטובות ביותר כמו גם המלאכה במדינה.

השוק מביא אנשים רבים מסביב לתחום הדוכנים שלו, והופך את העיירה השלווה של איומונדי.

חפשו אותו, אופים אותו, תפרו אותו, הגדילו אותו תגים בדוכנים. אלה המוכרים שמציגים את כל מה שאתה רואה לגמרי בעצמם. כמו כן, וודא שאתה מופיע רעב – הצעות האוכל בשוק מצטיינות!

9. יאנדינה – פאבים של Heritage, Nutwork

רק 10 דקות בהמשך הדרך מאומונדי, ינדינה היא אחת העיירות העתיקות ביותר בחוף סאנשיין. הפאב היה כאן מכיוון ש- 1887 כמו גם ישנם מבצעים נהדרים של בנייני מורשת מדהימים אחרים בעיר.

אבל בפאתי הצפון של ינדינה הוא מפעל הג’ינג’ר – סוג מהנה של פארק הנאה, כולם מבוסס על הג’ינג’ר הטוב בעולם מבודרים ממש בהמשך הדרך. ראשית מאוד זה נראה קצת מוזר, עם זאת זה ממש מקסים מאוד כמו גם כיף רב. זה גם בתוך הבית, כך שהפעילות האידיאלית ליום הגשום.

אבל אפילו הרבה יותר טוב מרכיבות הג’ינג’ר, תערוכות כמו גם דוכנים הם סיור הדבורים המקוון.

ממש נדהמנו בדיוק כמה זה היה נהדר. ראשית מאוד אתה שומע מאיש מקצוע בדבורים על מחזורי החיים של הדבורים כמו גם על התנהגויותיהם. לאחר מכן אתה צריך לראות אותם מקרוב בכוורות שלהם עם חלונות בדיקת זכוכית. לבסוף אתה צריך לטעום את הדבש השונה שהם מייצרים.

האם הבנת דבורה יחידה – בכל חייה – תיצור פחות מכפית דבש?

ואם אתה עוקב אחר חטיף או מזכרות, ממש מעבר לכביש הוא עבודות אגוזים. לכאורה חנות שמוכרת את כל סוגי האגוזים, זו גם מפעל צלייה כמו גם עיבוד. כמו כן תוכלו לרשום כמה טעימות בחינם לחלוטין של האגוזים השונים שהם מציעים כאן לפני שתקנו.

10. שייט, קיאקים כמו גם סובלים ב Twin Waters Novotel Sunshine Coast קו נופש

בשטח של אתר הנופש החוף הנובוטל סאנשיין המצטיין במים תאומים ממש צפונית למרוכידור, כמו גם שבע דקות בלבד משדה התעופה, תוכלו לגלות אגם מעשה ידי אדם.

כאן תוכלו לשכור קיאקים, לוחות SUP כמו גם קטמרנים מפליגים של הובי בן שני אנשים כדי לצאת על המים כמו גם לשחק בבטחה. אם אתה נשאר כאורחי אתר הנופש, השייט כמו גם הקיאקים הם בחינם.

המלון פנטסטי למשקי בית כמו גם לקבוצות של חברים, כמו גם קרוב לחוף הים, עיירות קו חוף סאנשיין אחרות. יש לה אפילו תוכנית גולף משלה המוכרת בינלאומית כאחת מששת תוכניות הנופש המובילות באוסטרליה.