10 דברים שאנחנו לא מפספסים על סין

כידוע, אהבנו לחיות בסין, אהבנו את המשימה שלנו כמו גם את כל מי שקיבלנו היו גדולים. אנחנו תמיד כל כך חיוביים להפליא לגבי סין כמו גם נלהבים עד כמה היא מצוינת. יש הרבה דברים רבים שאנחנו מתגעגעים אליהם לחיות כאן. עם זאת, ממש כמו כל מקום, יש כמה חסרונות לחיות במדינה הזו.

להלן רשימה של 10 דברים שאנחנו לא מפספסים לגבי סין:

1. איכות האוויר. מעולם לא הייתי איפשהו עם זיהום כל כך נורא. בחלק מהימים למעשה לא יכולנו לראות מהחלון שלנו. בתקופות שונות של השנה זה יכול להיות טוב באמת, או רע באמת. היה לנו “שיעול סין” כמעט כל יום.

נוף מהדירה שלנו ביום מעורפל במיוחד
2. עישון. דבר אחד שלא הבנו לפני שנסענו כאן היה שכמעט כל בחור בסין מעשן. למרות שיש אינדיקציות “לעשן” לרכבות, במסעדות כמו גם באזורים אחרים, זה לא משנה, הם עדיין נדלקים. כמו גם כמובן, אף אחד לא מתלונן.

3. פיפי ברחוב. זה לעולם לא ננוצל. לילדים יש חריץ שנחתך מהמכנסיים שלהם לקבלת גישה קלה יותר לגישה לליכה לשירותים (מספר אחת או מספר שתיים). הדבר היחיד הוא שהם פשוט הולכים לרחובות, לפחיות זבל, בסופרמרקטים, בתחנות רכבת … איפה. גם אם חדר אמבטיה נמצא רק כמה צעדים משם.

לקבלת גישה קלה יותר לגישה לביצוע מספר 1 כמו גם מספר 2 … חריצים מתגלים במכנסיים של צעירים סיניים בני 7 כמו גם מתחת
4. הנושבים של היריק והחקלאי. כעת אנו מבינים את הדרישה לניקוי ריר מהריאות של האדם. עם זאת זה לא אומר שאנחנו נהנים לשמוע כמו גם לראות את זה. אנחנו גם לא נהנים ממכה של חקלאי, מקבלים קצת רקמה!

5. הנהיגה. הנהיגה בסין נוראית. היינו במדינות רבות כמו גם ראינו כמה נהגים עניים למדי, עם זאת אני מאמין שהם הגרועים ביותר כאן! אף אחד לא בודק, להולכי רגל אין את זכות הדרך, הם מהירים כמו גם מסתובבים ברחבי הרחוב כמו גם צועקים אחד על השני כשיש תקלה-כשברור ששתי החגיגות כלולות היו באשמתם! ראינו כאן כל כך הרבה תקלות, זה מטורף.

6. המיטה שלנו. גבנו הודו לנו מאז שעזבו כאן. שום ריפוד לא עשוי לסייע בלוח זה של מיטה.

המיטה האיומה בסין!
7. צועק בילדים. הורים כמו גם סבא וסבתא צועקים על ילדיהם כמו גם מריחים אותם כל הזמן, וזה משהו שאנחנו באופן אישי לא מסכים איתו.

8. MSG ואוכל שמנוני. אנחנו אוהבים את האוכל בסין, הוא כל כך טעים כמו גם יש כל כך הרבה מגוון. עם זאת, ישנם כמויות גדולות של MSG המשמשות, מה שמוסיף טעם אולם חומר הנתרן כה גבוה. האוכל גם שומני למדי, כמו גם מטוגן בדרך כלל.

למרות שאנחנו אוהבים את האוכל בסין, הוא מלא ב- MSG כמו גם קצת שומני
9. שנאתם ליפנים. לא היה לנו מושג בדיוק כמה איבה יש לעם הסיני ליפנים. אני מאמין שזה יותר מכך באזור שלנו בסין. במהלך מלחמת העולם השנייה היפנים עונו כמו גם רצחו אנשים סינים רבים בננג’ינג, מימון המחוז שלנו. המתאמנים שלנו תמיד העלו הערות גזעניות כמו גם כאנשים שאינם גזעניים, היה לנו קשה לסבול.

אנשים סיניים (לפחות באזורנו) לא אוהבים אנשים יפנים – מדבקה פגוש במתחם הדירות שלנו כמו גם אינדיקציה למסעדה בווקס

10. להיות גבוה גם למדינה הזו. עכשיו זו לא אשמת סין, עם זאת אנחנו אנשים גבוהים (אני 5’10 “כמו גם ניק הוא 6’0 ″), כך שזה נחמד להיות מסוגל לקנות בגדים שמעצבים אותנו כמו גם שלא היו להם כדי להתעסק כדי לנצל את דלפק אזור המטבח שלנו כמו גם באופניים שלנו!

צמצמים דלפקים קצרים אינם מתאימים לאנשים גבוהים.
עם כל מדינה יהיו כמה חסרונות לטיול או לחיות שם. עבור סין, נאבקנו למצוא את עשרת החסרונות האלה. יש כל כך הרבה דברים מצוינים לחיות בחו”ל, כמו גם לחיות כאן בסין היו חוויה נפלאה. אחד שנקיר וגם לעולם לא נשכח!

להתראות סין, תתגעגע אליך! (עם וידאו)

10 דברים שנפספס על סין

בלוגי נסיעות בסין

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנו מבצעים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.