המסע שלי בוליביה – מיתוסים מופרכים כמו גם תגליות חדשות @bolturoficial

בוליביה מדהים.

האם אוכל פשוט להסיר דבר אחד לפני שנכתב משהו אחר? היו לי את הדאגות שלי כמו גם ספקות לגבי ביטחון שם – לפני שעזבתי את אוסטרליה, לא הלכתי רחוק יותר מדרום מזרח אסיה, בנקודות חמות תיירים כמו פוקט כמו גם באלי. ביום הראשון של הליכה עם לה פז, חיברתי את חוט המצלמה שלי לחגורה. לאחר מספר ימים, הרגלים נפשיים אלה נפטרו.

צילום: חאבייר קולרטה ב- Unsplash

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

רשימת האכסניות הטובות ביותר בבוליביה – החל מ- $ 6!

שבוע בלה פז, בוליביה – הרפתקאות, בירות כמו גם מבשלות בירה!

7 סיבות לראות את בוליביה עכשיו – הדברים הטובים ביותר לבצע בבוליביה

מלון קאסה פראדו- קופ קומפורט בלה פז, בוליביה

רכיבה על אופני Barracuda – רכיבה על רכיבה על דרך המוות בוליביה!

הייתי מרוצה מחילופי דברים חמים ומסבירי פנים עם כל בוליביאנו שנתקלתי בו. השיטה הטובה ביותר שמישהו הסביר שזה היה “כשאתה נוסע למקומות ספציפיים, אתה יכול לראות את זה בעיניהם [שהם לא מרגישים חיוביים כלפיך]. הנה, זה שונה. אתה לא מרגיש את זה כאן. ” מושג זה צלצל למשך זמן הזמן שלי שם.

עכשיו, של התוכנית תוכלו לבדוק כמה מדריכים נפלאים בבוליביה ממש כאן כמו גם כאן, עם זאת זה קצת שונה. המחצית השנייה שלי כמו גם ביליתי 10 ימים בקופקאבנה, לה פז, אוני כמו גם פוטוסי. זה היה סיור של 4WD בדירות המלח, שנדבקו על ידי עצירות קצרות באגם הגדול ביותר בעולם, במטרופוליטן הררי התפשטות כמו גם בסביבת כרייה צנועה.

נסענו מעבר לגבול מפונו בפרו, נע סביב הקצה הדרומי של אגם טיטיקקה. תהליך המעבר לא היה מפרך כמו שהיה עבור חלק מטיילים מארצות הברית שהיו באוטובוס שלנו, והרגישו 160 דולר בכיס.

הגענו בקופקאבנה בשעות אחר הצהריים המוקדמות, כמו גם פספסנו את הסירה השנייה לאיסלה דל סול, אז החלטנו שזה יום המחיקה שכן היה מעט מאוד להופיע בעיירה עצמה.

צילום מאת Alf IGEL CC BY-NC 2.0

מילה של עצה על כל מי שבוחר לבדוק את חיי הלילה שם – החברים הטובים שלי כמו גם הלכתי על כמה משקאות אחרי הארוחה, רק כדי להיות מרוצים מההאפלה של כל החשמל עם כל העיר בשעה 9:30. חיכינו את זה לכמה רגעים, רק כדי לראות את כל החנויות נסגרות לערב. ראינו זאת כאינדיקציה שזה לא יגיע בקרוב; הנה כמו גם הכוח חזר 12 שעות לאחר מכן.

לאחר נסיעה בסירה של 90 דקות, היינו מרוצים מהאי בתוך האגם שהיה פשוט בעיניים. לאיסלה דל סול היו כמה חורבות עתיקות באי, חלקן שהיו קשות לגישה.

צילום מאת TravelMag.com CC על ידי 2.0

הסיבה העיקרית לכך שביקרנו בכל זאת הייתה תצוגה ציורית זו של האנדים (המצלמה לא עושה את זה צדק).

צילום מאת מריאנו מנטל CC BY-NC 2.0

ארוחת הערב צריכה להיקבע על ידי בדיוק עד כמה אתה חסר נשימה מגלה את עצמך הולך במעלה הגבעה כדי לגלות מסעדה. עם זאת, החזירים כמו גם החמורים יגרמו לכם לגלות רוח לצחוק.

צילום מאת קורנטין קופ CC BY-NC-ND 2.0
לאחר מכן נסענו לצפון האי, שהייתה אווירה הרבה יותר נינוחה. אחרי שבדקנו למשך הלילה, ישבנו בחוף היבשתי כמו גם צפינו ביום עובר, כאשר חזירים, כבשים כמו גם אווזים הובאו מאכלים מרעה ליום. זה היה אירוע מצחיק; כמעט הייתי צריך לצבוט את עצמי. יושב על האגם הגדול ביותר בעולם, צופה בחיות משק נכללות לאורך החוף – זה לא משהו שאתה רואה כל יום.

צילום על ידי Sandeepachetan.com צילום נסיעות CC BYNC-ND 2.0
התחנה הבאה שלנו הייתה לה פז, שפותחה להרים תלולים שיש להם את מהירות החיים המלחיצה שהייתם מצפים מהעיר הגדולה ביותר בבוליביה. ישנן מספר אינדיקציות שזו עיר שמתאימה לאלמנטים המסורתיים של התרבות שלה, במטרה להתפתחות לעתיד.

צילום מאת El Ojo Etnográfico CC BY-NC-ND 2.0

שוק המכשפות נמצא במרכז העיר, כמו גם חנות חד פעמית לתיירים כמו גם לרופאי מכשפות, או יתירי, כאחד. זה מקבל את זה בשם מקו המוצרים הלא שגרתי שיש לו במלאי – עוברים לאמה, שיקויים אבקה, קמיעות, כמו גם צמחי מרפא. השיקויים משמשים כביכול לתיקון כל מיני מחלות, מסרטן ועד ליבידו האבוד. באופן מסורתי, עובר הלמה קבור כחלק מהטקס כאשר נבנה בית. מחוז זה הוא גם מיקום נהדר לחנות את המספרים התיירותיים הקלישתיים של אנדיאן, כמו מגשרי לאמה כמו גם פונצ’וס.

צילום מאת Alf IGEL CC BY-NC 2.0

רק הליכה קצרה היא מרקרדו לנזה. ממש כאן תוכלו לגלות את תפריטי ה- B10 שלכם (איפה עוד תוכלו להרים כמו גם שתי ארוחות תכנית במחיר של $ 2?) כמו גם מיץ מעורב טרי בגודל הראש.

צילום: חאבייר קולרטה ב- Unsplash

הצצה לעתיד בזמן שהיא בלה פז יוצאת לטיול בטלפריקו או ברכבל.nullnull