בזילקה באטנגאס: בזיליקת ההתעברות ללא רבב בעיר באטנגס

ילד צעיר כמו גם נרות צעירה מוארת כשעמדו באמצע מתלי הנרות. לאחר מכן הם עצמו את עיניהם, הצהירו תפילה אילמת, הלכו לעבר סדרת הספסלים שמילאה את ספיני הבזיליקה, כמו גם הצטרפו להוריהם שהיו עמוק בתפילות משלהם. המטייל הרע הוא לא באמת אדם דתי, אולם היה מחמם את הלב לראות צעירים מעט עולים זמן איכותי עם הוריהם.

בזיליקת ההתעברות ללא רבב היא מרכז האמונה הקתולית בעיר באטנגס, בירת המחוז. בכלל לא קשה להגיע למיקום זה שכן כל אחד בבטנגס מבין היכן זה כמו בדיוק איך להגיע לשם. זה היה כמעט בין ערביים כשהגענו כמו גם למרות שבאמת תכננו לשלם לכנסייה זו ללכת למחרת בבוקר, החלטנו להיכנס למקלט הרוחני השקט הזה לאחר שראינו את העננים הכבדים מסוכנים למקלחת את העיר.

מה מכוסה במדריך זה?

חזית כמו גם פנים
היסטוריה של בזיליקת באטנגס
מלונות מובילים כמו גם אתרי נופש ב- Batangassearch לעוד מקומות אירוח של Batangas!

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

חזית כמו גם פנים

עצים ישנים מקיפים את הבזיליקה, הניצבת ממש ברחבי סנטרל פארק, פלאזה מאביני. חזיתו פשוטה – חלקים כמו גם בז ‘עם ארבעה עמודים פינתיים כמו גם חלונות גבוהים וצרים. לידו מגדל פעמונים ענק עם שלוש שכבות עם הבסיס של כל שכבה משולבת על ידי בלוסטרים. בצד השני נמצא המרכז הפסטורלי בזיליקה.

זה מה שיש בפנים שהופך אותו למעניין יותר. ממש כמו רוב בזיליקות, הספינה ענקית, מלאה בספסלים מיושרים בקפידה לקהילה. הספסלים שוכנים מתחת לנברשות התלויות מהתקרה הגבוהה ביותר של הכנסייה, כמו גם מגודרים על ידי קשתות ענק, שצידיה היו מאווררי קיר לנוחות האנשים בפנים. קצה אחד של מקלטים מקלטים מתלי נרות כמו גם פסלי קדושים כמו גם מלאכים כולם מוגבלים בפינה מעוקלת להפליא.

הכיפה
ספסלים מסודרים בצורה מושלמת ליד הספינה
נרות תאורת ילדים
הצבע כמעט נעדר בתוך הבזיליקה. הפנים שלה אפור בעיקר. של התוכנית ישנם עדיין צבעים אחרים, אולם הם חיוורים, וזה לא דבר גרוע. זה ממש מדהים. זה אפור, כן, עם זאת לא משעמם. ישנם ציורים חיים כמו גם מורחבים על חלקים מסוימים של הקירות בעוד דפוסים בולטים כיסו את התקרה כמו גם את הרצפה.

היסטוריה של בזיליקת באטנגס

הכנסייה באתר נבנתה מחדש מספר פעמים מאז בניית הכנסייה הראשונה בשנת 1581 תחת הכומר האוגוסטיניאני האב דייגו מוג’יקה. עשרים שנה לאחר שנבנתה הכנסייה הראשונה, בשנת 1601, נעשה הקרן לכנסייה השנייה אולם הכנסייה עצמה נבנתה משנת 1682 עד 1721. עם זאת, הכנסייה השנייה נהרסה 179 שנה לאחר מכן לכנסייה השלישית, הגידול מתוכם התאפשר במאמציו של האב פדרו קוסטה. ב- 13 בפברואר 1948 העניק האפיפיור פיוס ה- XII לכנסייה מעמד בזיליקה.

Bright, vibrant balloons!
חוסר הצבע של הבזיליקה הוא משהו שהיה מרענן עבורי מכיוון שרוב הכנסיות בהן ביקרתי לפני שהפנים שלה צבועים בכבדות על ידי תמונות צבעוניות ותוססות כמו גם דפוסים. To me, that’s what makes it stand out as well as provides it character.

Outside the church was a lady selling balloons. These bit air-filled joys beamed with color as well as sparkle, a stark contrast. A household of three emerged from the church as well as the father bought one for his infant daughter. The bit woman smiled. The parents smiled. גם אני.

מלונות מובילים כמו גם אתרי נופש בבטנגס

על פי ציוני ההערכה של אגודה.

Acuaverde Beach Resort & Hotel Inc. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

אתר הנופש Virgin Beach. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

מלון NDN Grand. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

אתר הנופש של פאלם ביץ ‘. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

CINTAI – מלון Coritos Garden. בדוק שיעורים וזמינות! ✅

חפש התאמות נוספות של באטנגאס!

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

קתדרלת ליפה: הקתדרלה המטרופוליטית של סן סבסטיאן

MT. CARMEL CHURCH as well as the increased Petal shower in Lipa City, Batangas

TAAL HERITAGE TOWN, BATANGAS: A diy Sightseeing walking tour

7 CHURCHES IN BATANGAS: A Visita Iglesia itinerary

קפה מילפלורס: איפה לאכול בעיר באטנגס, הפיליפינים

Matabungkay Beach: Littered Memories in Batangas, Philippines

TOP 8 CALATAGAN beach RESORTS

2022 listing of DOT-Accredited BATANGAS beach Resorts, hotels & Inns