חקור את נתיב הגילוי של כביש 1 CA

הכולל עשרה יעדים לאורך קו החוף המרכזי היפה בקליפורניה במחוז סן לואיס אוביספו, נתיב הגילוי של כביש 1 CA הוא מיקום לא יקר לתכנון טיול הכביש הביתי הבא שלך. לאחרונה עודכן, אתר CA Highway 1 Discovery Path משתמש בכל מה שמשק הבית צריך כדי לתכנן את טיול הכביש הטוב ביותר – מפרטים על לינה שטחית, מפות אזוריות, מידע על אירועים מיוחדים, פעילויות משק בית, כמו גם למעלה משבעים פעילויות נסיעות של דיילות.

מסלול גילוי כביש 1 של CA

ממוקם באמצע הדרך בין לוס אנג’לס כמו גם סן פרנסיסקו, מסלול הגילוי של כביש 1 של כביש 1 קילומטר של קילומטר וחצי מורכב מעשרה עיירות אומנות מגוונות כמו גם כפרי חוף הים לחקור, כולל: סמרטוט פוינט, סן שמעון, קמבריה, קאיוקוס, LOS OSOS/Baywood Park, Avila Beach כמו גם עמק, עמק עדנה, ארויו גרנדה עמק, אוקיאנו, כמו גם ניפומו.

מוקף באוקיאנוס השקט הנוצץ, אדמות חקלאיות עשירות, גבעות מתגלגלות, יקבי מרכז קליפורניה, כמו גם אטרקציות היסטוריות כמו גם תרבותיות כמו טירת הרסט, הדאגה היחידה של משפחתך תהיה באיזה מסלול אנו נוסעים קודם?

לִינָה
תלוי בגודל משק הבית שלך, כמו גם בסוגי הפעילויות שתרצה ליהנות ממנו, האפשרות האידיאלית בלינה ממלאת תפקיד מכריע בהפיכת חופשת הבית שלך להצלחה. בחר את בחירת הלינה הטובה ביותר עבור כל תוכנית תקציב מכמה יותר מ- 500 מלונות, מוטלים, השכרת חג, כמו גם B&BS.

משפחות עשויות גם לרצות לחשוב על אחד משכירות החופשות החדרים. הרבה השכרת חג בנתיב הגילוי של כביש 1 CA מציעים לחברי משק הבית מרחב למתוח כמו גם להיות נוחים תוך שמירה על קרבה; חלקם יושבים אידיאליים על החוף כמו גם מתפקדים אח בצורה הטובה ביותר כדי להתעסק מול כוס יין לבן קליפורניה או סיפון לשבת בחוץ, כמו גם ליהנות באוויר המלח כמו גם נוף לאוקיאנוס.

מפות אזור
משפחות יכולות גם לגלות אטרקציות אזוריות על מפות של נקודות העניין של כל עיר, כולל דברים מרתקים לחוות לאורך הדרך. פשוט לחץ על מפת הפרטים האזור שהתגלה באתר CA Highway 1 Discovery Path Webs Web Toce Pape מיוחד, זה הכי טוב להדפסה או לשלוח לגאדג’ט הנייד שלך במהלך הטיול שלך, למרות כל אחת מעשר העיירות לאורך המסלול ו

לעשות זיכרונות ביתיים
זיכרונות משק בית מדהימים מוכנים להיות מורכבים כמו גם במורד החוף המרכזי בקליפורניה! משקי בית פעילים יגלו המון ניסיון חיצוני כמו קיאקים כמו גם טיולים רגליים. משקי בית המחפשים חוויה תרבותית הרבה יותר עשויים לרצות להקדיש את זמנם בבדיקת המגדלורים ההיסטוריים באזור.

אחת הפעילויות הביתיות הרבה יותר בולטות היא לבדוק את טירת הרסט. פותח על ידי ויליאם רנדולף הרסט בשנת 1919 על 250,000 דונם של אדמה, וודא שיחפשו את זברות הבר המרעות בשדות בשיטה באותה מידה כמו הטירה.

משפחות המבקשות לעשות קצת “רצון טוב” בזמן החג עשויות לחשוב על תוכנית הנסיעות של Stewardship.

וכולם יכולים ליהנות מיין, בירה מלאכה, כמו גם אוכל לחווה לשולחן, לתכנן את כל הטיול שלהם תוך שימוש באתר CA Highway 1 Discovery Path.

אם לומר זאת בפשטות, יש משהו שכל בן בית יעריך בחוף המרכזי בקליפורניה.

קָשׁוּר

ביקורת ספרים – טיולי הדרך האגדיים של Lonely Planet של אמריקה: בדוק את הרבה הרפתקאות נהיגה מרתקות, כאשר בן זוגי כמו גם קיבלתי את ספרו החדש של Lonely Planet, “Trips Road Trips of the America” בדואר שלשום, בילינו שעה אידיאלית פשוט דפדף עם זה, קראנו חתיכות ממנו, בדקנו את התמונות, כמו גם מדברים על המון טיולי הדרך שבה …
13 באוקטובר 2022 ב”טיולי דרך אפים ”

עמק ביטרוט, מונטנה כמו גם צפון -מערב פסגווה נכנסו לנעליו של לואיס כמו גם קלארק ליום אחד לבדוק את שביל לולו. מסע טיול כביש, מסע זה מקרב אתכם לטבע עם טיול פשוט בכבישים מצוינים (בחרו בכביש המהיר של לולו אם אתם רוצים הרבה יותר הרפתקה) אידיאלי על שפת הנהר.
28 באוגוסט 2010 “טיולי דרך אפים”

2016: שנה בעונת טיול הכבישים המלאה של Another עברה ממש כאן בנסיעות כביש למשקי בית, כמו גם הגיע הזמן להראות בהרפתקאותינו, על השבילים שטיילנו כמו גם על האנשים שסיפחנו לאורך הדרך. הפעם בשנה שעברה קבעתי מטרה לפרסם שמונה עד עשרה סיפורים חדשים מדי חודש למשך …
30 בדצמבר 2016 ב”טיולים שלנו “